HCL.HR

Dark Souls 3

  • 239 Odgovora
  • 89476 Hitova
*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #150 : 01. Svibanj, 2016., 03:10 »
Kompletna ekipa od ta 4 viteza je tragična. Kao da čitaš neki dobar ep. Najdraže mi je što ti igra ne gura te detalje u oči. Potpuno je lagano samo ubit bossa, zaboravit na njega i nikad ne vidit sve te detalje.

Hawkeye Gough zatvoren u tornju kojeg je i vrijeme pregazilo.
Ornstein koji živi u iluziji Gwyndolina i jedini još uvijek čuva princezu, dok u isto vrijeme pazi na onu budalu od Smougha.
Ciaran koja je zaljubljena u Artoriasa i umire na njegovom grobu
I naravno sam Artorias koji je dao svoj život da spasi svog cuku

Ne moram ni govoriti o ostalim likovima iz prvog dijela.
-Gwyndolin sa poremećajem ličnosti koji još uvijek pokušava da zadivi oca te drži iluziju
-Njegova sestra davno udata jer joj je sve dopizdilo
-Njihov brat izbrisan iz historije i niko mu ne zna ni ime. Imam osjećaj da je to nameless king iz trice. Vidjet ću kad dođem do njega
-Njihov otac Gwynn kao relikt prošlog vremena. Lord of cinder. Muzika u njegovoj borbi koja govori da pored svih sranja koja smo pobjedili na kraju ostajemo samo nas dvojica. Dva obična besmrtnika.
-Stray demoni koji više ne znaju ni šta čuvaju te se jedan od njih pojavi i u trici kao pepeo, a većina pobija od old demon kinga
-Chaos sestre koje su sve stradale od kojih je jedna slijepa i nemoćna i jedini način da preživi je pomoću sestre koju smo mi preklali jer jebiga...
-Manus kao lord korupcija, mraka i abyssa i glavni protivnik Artoriasa i Sifa

I još koliko ti srce poželi likova. Poenta je da više vjerovatno nikad neće izaći igra sa ovoliko tragičnim i napuštenim svijetom, punim tih neki sitni pričica. Trojka je najbliže što sam ikad vidio tome i definitivno mi zasad maestralno završava sve likove iz keca. Reference i oni direktno su tu. Užitak je, a mislim da će momku što je pisao da nikad nije igrao keca bit užitak kad prepozna masu stvari iz trice :D
« Zadnja izmjena: 01. Svibanj, 2016., 03:27 iris94 »

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #151 : 01. Svibanj, 2016., 04:10 »
Aaaaaa upravo se borim protiv Ornsteinovog oklopa u trici :D Soo happy <3 <3 <3  Malo mi je tu i heresy jer nema svoje koplje al ajde.

Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #152 : 01. Svibanj, 2016., 07:22 »
U solo izvedbi porazio sam Gianta, Dancera i Dragonslayera i onda malo odahnuo uz co-op :)

Odlična borba sa Dragonslayerom, ginuo sam ali uspio sam :clap:

Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #153 : 01. Svibanj, 2016., 09:58 »
Kompletna ekipa od ta 4 viteza je tragična. Kao da čitaš neki dobar ep. Najdraže mi je što ti igra ne gura te detalje u oči. Potpuno je lagano samo ubit bossa, zaboravit na njega i nikad ne vidit sve te detalje.

Hawkeye Gough zatvoren u tornju kojeg je i vrijeme pregazilo.
Ornstein koji živi u iluziji Gwyndolina i jedini još uvijek čuva princezu, dok u isto vrijeme pazi na onu budalu od Smougha.
Ciaran koja je zaljubljena u Artoriasa i umire na njegovom grobu
I naravno sam Artorias koji je dao svoj život da spasi svog cuku

Ne moram ni govoriti o ostalim likovima iz prvog dijela.
-Gwyndolin sa poremećajem ličnosti koji još uvijek pokušava da zadivi oca te drži iluziju
-Njegova sestra davno udata jer joj je sve dopizdilo
-Njihov brat izbrisan iz historije i niko mu ne zna ni ime. Imam osjećaj da je to nameless king iz trice. Vidjet ću kad dođem do njega
-Njihov otac Gwynn kao relikt prošlog vremena. Lord of cinder. Muzika u njegovoj borbi koja govori da pored svih sranja koja smo pobjedili na kraju ostajemo samo nas dvojica. Dva obična besmrtnika.
-Stray demoni koji više ne znaju ni šta čuvaju te se jedan od njih pojavi i u trici kao pepeo, a većina pobija od old demon kinga
-Chaos sestre koje su sve stradale od kojih je jedna slijepa i nemoćna i jedini način da preživi je pomoću sestre koju smo mi preklali jer jebiga...
-Manus kao lord korupcija, mraka i abyssa i glavni protivnik Artoriasa i Sifa

I još koliko ti srce poželi likova. Poenta je da više vjerovatno nikad neće izaći igra sa ovoliko tragičnim i napuštenim svijetom, punim tih neki sitni pričica. Trojka je najbliže što sam ikad vidio tome i definitivno mi zasad maestralno završava sve likove iz keca. Reference i oni direktno su tu. Užitak je, a mislim da će momku što je pisao da nikad nije igrao keca bit užitak kad prepozna masu stvari iz trice :D

Lijep sažetak :)

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #154 : 01. Svibanj, 2016., 11:42 »
Eh da je to sažetak! Kao što Iris sam zna, to su samo crtice o tim likovima, nitko nema vremena sve to zapisati. Ima tu još puno toga, a i još puno likova.

Meni je žao što sad ne mogu naći taj intervju da direktno citiram Miyazakija, ali mi je jako drago kad je jednom prilikom izjavio da je najsnažniji alat za priču dobar svijet i dobro dizajniran svijet može ispričati cijelu priču i u potpunoj tišini. :ementaler:

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #155 : 01. Svibanj, 2016., 15:08 »
Eh da je to sažetak! Kao što Iris sam zna, to su samo crtice o tim likovima, nitko nema vremena sve to zapisati. Ima tu još puno toga, a i još puno likova.

Meni je žao što sad ne mogu naći taj intervju da direktno citiram Miyazakija, ali mi je jako drago kad je jednom prilikom izjavio da je najsnažniji alat za priču dobar svijet i dobro dizajniran svijet može ispričati cijelu priču i u potpunoj tišini. :ementaler:

NIsam vjerovao u to dok nisam zaigrao DS serijal. Sad mi je to ubjedljivo i najbolji način :)

Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #156 : 01. Svibanj, 2016., 15:43 »
Covece trebacu za leto preci prva dva dela,vidim da ima tu dosta stvari koje bi ucinile pricu jasnijom

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #157 : 01. Svibanj, 2016., 17:02 »
Covece trebacu za leto preci prva dva dela,vidim da ima tu dosta stvari koje bi ucinile pricu jasnijom

I kada ih prođeš opet će ti biti upitnik iznad glave... Puno čitanja i surfanja...
Odličan kanal o DS loreu itd....

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #158 : 01. Svibanj, 2016., 18:37 »
Iskoristio bi ovu priliku da se zahvalim From Software-u na Lothric Prince bossu. Ovoliko dobar dizajn, dijalog, lore i bitku dugo nisam doživio. Vratilo me je u doba Ornsteina i Smougha kad sjedim na krevetu i ne mogu da dišem u borbi. Totalno jebeno carska borba <3

*

fez

  • *
  • 118
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #159 : 01. Svibanj, 2016., 19:54 »
Iskoristio bi ovu priliku da se zahvalim From Software-u na Lothric Prince bossu. Ovoliko dobar dizajn, dijalog, lore i bitku dugo nisam doživio. Vratilo me je u doba Ornsteina i Smougha kad sjedim na krevetu i ne mogu da dišem u borbi. Totalno jebeno carska borba <3

Možda i najdraži boss fight uopće. Koliko sam puta ostavio summon znak samo da ga odigram još jednom.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #160 : 02. Svibanj, 2016., 18:40 »
Završio sam trojku evo....Ja jebeno nemam riječi. Savršenstvo su uradili. Zadnjih par sati igre su opravdali sve. Evo me totalno bez riječi nakon zadnjeg bossa. Ovo je bilo pismo ljubavi posvećeno svim fanovima keca. Ko nije igrao kec, ne može da zna emocije koje je izazvala muzika kod zadnjeg bossa. Tek kad je druga forma počela i one lagane note klavira ja sam blenuo u ekran i sve mi je bilo jasno. Lagana jeza preko kičme i ruku. Svaka dlaka dignuta, usta otvorena a gamepad još malo pa zgnječen. Ovo je naprosto savršeno. Završio sam fight, linkao vatru bez rijedne riječi. Onda sam prekinuo finalni credits, ugasio igru da se saberem pa sam otišao na youtube da slušam dark souls soundtrack zadnjeg bossa. Slušam i osjetim malu suzicu kako dolazi. Hvala ti from software <3

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #161 : 02. Svibanj, 2016., 18:52 »
Jep jep, to im je bila fantastična ideja. Boss ima i dio Gwynovog moveseta, a i realno bilo je malo i predvidljivo, ali svejedno je soudtrack pogodio.

Koji si kraj dobio?

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #162 : 02. Svibanj, 2016., 19:31 »
Jep jep, to im je bila fantastična ideja. Boss ima i dio Gwynovog moveseta, a i realno bilo je malo i predvidljivo, ali svejedno je soudtrack pogodio.

Koji si kraj dobio?

SJeo, linkao vatru i počeo da gorim. Isto kao u kecu i dvici. S tim da kad budem novog karaktera pravio, vjerovatno ću ići sa tim da ugasim vatru :)

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #163 : 03. Svibanj, 2016., 00:31 »
Aha, to je "najobičniji" kao.

Ja sam na prvom prelasku dobio onaj tajni Usurpation of Fire kraj kad postaneš Lord of Hollows. To dobiješ kad pređeš cijeli Yoelov questline i cijelim putem dok sam igrao sam vidio da ljudi spominju taj quest kao nešto jako dugačko i komplicirano, ali si nisam htio spojlati, pa sam izbjegavao čitati o tome. Na kraju mi je to bio ja mislim jedini quest koji sam prešao u cijelosti u prvom prelasku i nekako mi je to najsmisleniji i najjednostavniji quest, a ne neko komplicirano čudo za koje ti trebaju guideovi, ne znam.

Po meni je puno teži Greyratov quest koji doslovce nije bilo moguće završiti do 1.4 patcha zbog bugova u igri. Ekipa je čupala kosu na redditu oko toga dok nisu u patch notesima javili da je tek od sada moguće to završiti i kako. :hihi:

U drugom prelasku sam linkao plamen, ne znam zašto, tako sam bio raspoložen. Sa trećim sam malo zastao za sad, radim na nekim drugim stvarima, pa nemam vremena, ali čim se vratim planiram ugasiti plamen i onda ići u NG+ sa mojim originalnim likom i doći do četrvtog kraja napokon.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Dark Souls 3
« Odgovori #164 : 03. Svibanj, 2016., 02:32 »
Ja sam jednom prešao i ne planiram više dok ili ne patchuju igru jer nisam dugo vremena vidio nesposobniji tim od njih, ili dok ne uzmem bolju grafičku. Malo me boli srce jer mi se igra još ali je nemoguće.  Tamo gdje je nameless king mi spada do 14 fps. Nemoguće a neću da se izigram sa ovakvom grafikom. Sad sam instalirao keca da se podsjetim svega a i ona muzika na kraju mi je dala želju da se opet sretnem sa Gwynom. I odo malo da prašim overwatch dok je beta. Upao sam u closed betu

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9