HCL.HR

Darksiders II

  • 82 Odgovora
  • 25221 Hitova
*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Darksiders II
« Odgovori #60 : 30. Svibanj, 2017., 07:56 »
Nabavio Franchise pack na humble store za 9.99 eura, sad odoh sa merakom da prelazim igru i čekati treći nastavak  :clap: :clap:

Odg: Darksiders II
« Odgovori #61 : 18. Studeni, 2017., 14:59 »
Pozdrav ljudi.

Znam da je ovo veće stara igra ali dobre stvari nikada ne stare zar ne  :thumbs: pa bi htio pitati dali je netko od ljubitelja ovog serijala prešao Crucible arenu u Darksidersu 2  :clap:

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Darksiders II
« Odgovori #62 : 18. Prosinac, 2017., 13:08 »
Mislim da jesam prije 3 godine kad sam igrao na PC-u, ako se nevaram bude nakraju wicked K kao boss i reward je jako dobar weapon, inace igru ponovno prelazim na PS4, po meni bolji sam imao experience na PC-u, na PS4 ima dosta problema sa camera angelom, ali idalje uzivam u igri, nazalost franchise  se nije proslavio u gaming industriji, ali pored toga, nadam se da ce Darksiders 3 biti jednako dobra igra kao prethodne 2 igre, i da ce se prodati dobro da nam donese i Darksiders 4 u kojem mozda napokon zaigramo kao Strife.

Odg: Darksiders II
« Odgovori #63 : 19. Prosinac, 2017., 12:50 »
Evo napokon jednog Darksideraša  :thumbs:

Da istina igra je stvarno odlična i zabavna.
Volim svijet Darksidersa pogotovo kad još upoznaš sve likove i njihovu pozadinsku priču,jednostavno se zbližiš sa tim svijetom
Ja sam došao negdje do 50 runde i tu sam izgubio. Poslije nisam više probavao jer ideš ispočetka kada pogineš. Mislim da sam bio Lv 20
Počeo sam igrati new game+ tako da sam sada lv 24.
Idem do lv 30 i onda ću pokušati poraziti arenu
Da znam da je gore Wicked K

Daksiders 3 će svakako biti dobra igra u to ne sumnjam pa čak i više jer će biti s  tehničke strane naprednija 

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Darksiders II
« Odgovori #64 : 19. Prosinac, 2017., 16:18 »
Idalje jako kvalitetna igra, meni osobno sta je se opasno svidjelo pored price i charactera, je sam artstyle, opasno mi se svida, nije pretjerano ozbiljan a nije opet niti previse cartoony, perfektan je. Inace izasao je Darksiders 3 novi gameplay, i izgleda jako dobro i obecavajuce, poradili su na sound FX-u, atmosfera je jos zesca.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Darksiders II
« Odgovori #65 : 19. Prosinac, 2017., 17:38 »
Zaboravio si spomenut i jedan od najboljih soundtrackova u igrama općenito

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Darksiders II
« Odgovori #66 : 19. Prosinac, 2017., 18:05 »
Zaboravio si spomenut i jedan od najboljih soundtrackova u igrama općenito

Nije bas upecatljiv bio soundtrack u Darksiders 2, po meni najbolji soundtracks su u FFXV, Doom, Nier Automata i Witcher 3. To su bas soundtracksi koji ce mi uvijek ostat u sjecanju.

Odg: Darksiders II
« Odgovori #67 : 19. Prosinac, 2017., 18:34 »
Da art je stvarno fenomenalan.
Baš kao što si rekao, ne previše ozbiljan a ne niti ono crtić

A ne znam sve te igre koje si nabrojao stoje ali i Darksiders 2 je među top soundtrackovima
Vrlo rijetko sam koristio fast travel, uvijek sam jahao konja po onim prerijama jer mi je to bio gušt i relax uz onu predivnu glazbu

Ne možeš da se ne naježiš kad čuješ ovo :)

http://youtu.be/z-OmFjwTSY8

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Darksiders II
« Odgovori #68 : 19. Prosinac, 2017., 20:08 »
Da art je stvarno fenomenalan.
Baš kao što si rekao, ne previše ozbiljan a ne niti ono crtić

A ne znam sve te igre koje si nabrojao stoje ali i Darksiders 2 je među top soundtrackovima
Vrlo rijetko sam koristio fast travel, uvijek sam jahao konja po onim prerijama jer mi je to bio gušt i relax uz onu predivnu glazbu

Ne možeš da se ne naježiš kad čuješ ovo :)

http://youtu.be/z-OmFjwTSY8

Istina, tu si upravu, maker's land mi je dao chills, ali pored fine atmosfere u maker's land sam naucio jednu stvar, "This is no place for a horse".

Odg: Darksiders II
« Odgovori #69 : 19. Prosinac, 2017., 20:41 »
Sve u svemu zabavi još nije kraj.
Stiže nam Darksiders 3 i to će definitivno biti odlična igra.
Ne može drugačije  :piva:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Darksiders II
« Odgovori #70 : 19. Prosinac, 2017., 22:23 »
Ne možeš da se ne naježiš kad čuješ ovo :)
A šta tek reći na ove:
! No longer available

! No longer available

! No longer available


Odg: Darksiders II
« Odgovori #71 : 19. Prosinac, 2017., 22:57 »
Da, da sve su extra  :thumbs:

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Darksiders II
« Odgovori #72 : 20. Prosinac, 2017., 11:49 »
Ja recimo nikad nisam u darksiders 2 sve istrazio, znam da ima puno mjesta koja sam bio otkrio, ali nisam mogao dostupit to njih dok nedobijes odredenu moc kroz pricu, i onda tako kroz pricu uvijek zaboravim da se vratim na ta mjesta koja mores tek kasnije otkrit.

Odg: Darksiders II
« Odgovori #73 : 20. Prosinac, 2017., 15:42 »
Da istina na neka mjesta si mogao doći tek poslije kad dobiješ odgovarajuću sposobnost.

Ono morao si pamtiti detalje lokacije

Ja sam istražio cijeli svijet u Darksidersu 2 osim što mi je falilo par onih kristala da kompletiram sve sporedne misije i da osvojim arenu i to bi bilo to.

Također sam i DLC-ove riješio jer sam kupio ovaj Deathinitive Edition

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Darksiders II
« Odgovori #74 : 21. Prosinac, 2017., 12:11 »
Ja sam jucer nakon Death city otkljucao neki alternative campaign, kada sam prelazio igru na pc-u, nisam to imao, cim predem igru, moram vidjet o cemu je rijec.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9