HCL.HR

Dead Space 2

  • 39 Odgovora
  • 7253 Hitova
*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Dead Space 2
« : 17. Lipanj, 2010., 13:11 »
Bio sam siguran da imamo ovu temu već, ali eto search nije pronašao ništa. :(

Enivej, novi nastavak Dead Space-a je najavljen. Igra izlazi 25. siječnja 2011. na Xbox360, PS3 a od nedavno potvrđen je i izlazak za PC platformu.

Screenshots: Dead Space 2

Traileri: Dementia Trailer, E3 2010 - Prvi gameplay trailer, Još jedan gameplay trailer, E3 2010 Sony Press Conference gameplay trailer

Vijesti: Dead Space 2 potvrđen, Dead Space 2 – više akcije, manje horora, Dead Space 2 multiplayer u planu?


Po dosad viđenom, moram priznat da sam još više nabrijan nego na original. Bit će definitivno više akcije a koliko sam vidio iz trailera zadržana je ona ista scary horror atmosfera iz prijašnjeg DS-a.

Nakon svega ovog, kako vam se čini novi Dead Space? Oće li nadmašiti predhodnika? Ajmo rasprava! :hug
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: Dead Space 2
« Odgovori #1 : 25. Lipanj, 2010., 17:50 »
Igrajuci demo od prvog djela nisam htio ovu igru vis nikad vidjeti (hodao je koda mu cementa u patike stavili) ali otkad sam cuo da rade na boljoj kontroli i gledajuci nove trailere i slike nemogu ni iscekati dok izade!!

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Dead Space 2
« Odgovori #2 : 26. Lipanj, 2010., 14:22 »
Pa ono, nije da je imao neke ležerne cipelice pa da će sad skakutat tamo ko neka balerina. :wildboy:

Uz ono masivno odjelo i te cipele koje je imao još se i dobro kretao. Ako se dobro sjećam mogo je čak i brzo trčat. Ja sam se uvijek polako kretao jer bi svako malo neka beštija iskočila pa sam bio odmah spreman zapucat.

Al da, u novom nastavku vidim da su dosta fluidnije napravili kontrole, hodanje, trčanje i sve to. Vjerojatno zato jer se igra malo više okreće prema akcijskom segmentu, u odnosu na prijašnji horor tip.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Dead Space 2
« Odgovori #3 : 29. Lipanj, 2010., 22:03 »
Igru sam igrao na nekoj maloj rezoluciji i usranom framerateu na laptopu, ali mi se strašno svidjela. Atmosfera je bila pogođena JEBENO, animacije tih čudovišta su možda najstrašnije koliko su realno izvedene, bolesno.

Nisam daleko došao, doduše, zaigrat ću na PS3-u. Zastrašujuće je igrati zastrašujuću igru dok šteka  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Dead Space 2
« Odgovori #4 : 10. Rujan, 2010., 16:45 »
Novi trailer: Dead Space 2 - Halo Jump

Nije sad nešto neviđeno da oduzima dah al moglo bi kul bit. Letenje kroz svemirski otpad. Al će trokat zapopizdit, već vidim, osim na high mašinama što moja nije. :(
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Dead Space 2
« Odgovori #5 : 10. Rujan, 2010., 17:33 »
Gledao malo videomaterjale na netu, igra se fakat čini atmosferična na kubnu. Animacije mi bolesno dobro izgledaju, jedva cekam da isprobam to^^
The greatest teacher, failure is.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Dead Space 2
« Odgovori #6 : 10. Rujan, 2010., 19:45 »
Odlično trailer izgleda. Jedinica je bila odlična nadam se da će ovo biti još bolje.


*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Dead Space 2
« Odgovori #7 : 13. Rujan, 2010., 10:46 »
Čini se odličan, kao i jedinica, igrat će se svakako, ali jedna primjedba...koliko sam ja naučio još u osnovnoj iz fizike, u svemiru ( vakuumu ) uopće nebi smjelo biti zvuka ( jer se zvuk nema čime širiti, nema zraka, jel ) a i Isaacu bi dovoljno bilo da samo na sekundu pokrene ove neke mlažnjake u cipelama i upravo pošto nema otpora zraka tijelo nastavlja istop brzinom dok ne naiđe na prepreku, a on u video usporava i ubrzava u svemiru :( No besides that, odličan video i nemogu dočekati izlazak igre

Odg: Dead Space 2
« Odgovori #8 : 13. Rujan, 2010., 11:18 »
neznam, jedinica je podosta imitirala metroid prime.
a metroid prime mi se ne sviđa, tako da iste kritike prenesem i ovde.

ogroman prostor, s lošom kartom i nepostojećim waypointom + punkurac backtrackinga = izgubljeni zvone
moram svako malo pogledavat na kartu, a to je dosadno. želim akciju.
nema ljudi. mrtvo je. ČITANJE LOGOVA. ne želim čitat. objasni mi lijepo di tribam ić, a ne da svako malo moram kopat po onom minijaturnom meniju.

ne-imitiranje metroida dio - horrorstvo nije baš zastrašujuće.

zagrijanost za dead space 2: 0/500

čisto da iznesem svoje mišljenje, ne morate branit igru, nekima ovo gore navedeno ne smeta i to je okej.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Dead Space 2
« Odgovori #9 : 13. Rujan, 2010., 11:40 »
bar ti se pritiskom na jednu tipku doslovno prikaže crta gdje trebaš ići. nemože jednostavnije od toga. nemože.

al ae, ni ja baš ne preferiram. kamera je retardirana, a horor kao takav bazira se samo na hektolitrima krvi i bu efektima. koliko mi je poznato, nastavak će više naginjat prema akciji nego prema atmosferi, tak da ne očekujem nešto pretjerano interesantno

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Dead Space 2
« Odgovori #10 : 06. Listopad, 2010., 21:26 »
Evo koga zanima izašao video Multiplayer bete pa pogledajte. http://www.youtube.com/watch?v=NSBJY9BLc4g&feature=recentu


*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Dead Space 2
« Odgovori #11 : 07. Listopad, 2010., 11:58 »
Neznam, izgleda mi nekako dosadno i monotono, pogotovo sa ovim beštijama igrat. SP ftw.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Dead Space 2
« Odgovori #12 : 08. Listopad, 2010., 11:44 »
I meni glupo izgleda, nisu puno truda uložili u MP.


*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Dead Space 2
« Odgovori #13 : 08. Listopad, 2010., 15:43 »
Igrao 1-cu.....Stvarno extra igra,nadam se jos boljoj 2-ci.)

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Dead Space 2
« Odgovori #14 : 29. Prosinac, 2010., 12:53 »
Dead Space 2 PC zahtjevi

Ae super, moć ću ovo pokrenut na svojoj kanti. :hug
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9