HCL.HR

Deus Ex: Mankind Divided

  • 170 Odgovora
  • 68873 Hitova
*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Deus Ex: Mankind Divided
« Odgovori #120 : 23. Kolovoz, 2016., 18:21 »
A ono, ne znam kaj bih ti pametnog rekao...


Enivej za sada:


- igra radi fluidno na Ultra postavkama i VSyncom bez ikakvih padova
- jedino nije uključen MSAA sve ostalo je na max
- u početku priča mi je nikakva, gola voda, ali tek pred kraj misije sam se zainteresirao, a tada se igra crashala...


Nisam previše oduševljen igrom za sada. Malo mi brige zadaje i taj crash koji se dogodio jer sam pritisnuo slovo I...
Nadam se da će priča biti sve bolja i bolje. Human revolution mi je imao 10x jači i bolji uvod u samu radnju i atmosferu.
Ulaz u igru me podsjeća na CoD igre gdje imaš brifing i onda misiju. Baš mi je to u početku totalno jadno i isprazno.


Eto toliko za sad od mene.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Deus Ex: Mankind Divided
« Odgovori #121 : 23. Kolovoz, 2016., 19:45 »
Evo prvi utisci sa par screenshotova od veterana Deus Ex serijala. Dakle idemo redom

OPTIMIZACIJA
Imam GTX 960 2GB Gigabyte G1 Gaming Edition, zajedno sa i5 4460 i 8 giga rama. Igra mi se vrti na 55-75fps sa isključenim bloom i blur koje ne podnosim, isključenim v sync, kojeg možda uključim i isključenim msaa. Sve ostalo je na High i ON. Igra radi dakle prilično dobro i nisam imao crasheva nikakvih zasad.


GAMEPLAY
Rekao bi zasad da je meh. Human Revolution je za svoje vrijeme bio prilično ograničena igra sa unaprijed predefiniranim putevima koji su više manje uvijek bili kroz zid ili neki oblik ventilacije. Tako isto se ponavlja i ovdje. Dakle iluzija neke vrste slobode je tu, mada to nije loša stvar. Samo sam mislio da će u 5 godina napretka tehnologije bolje posložiti mape. Ono što nisam doživio a što sam pročitao je vijest da igra ima samo jedan City Hub, a to je duboko razočaravajuće, jer poznavajući tim iza ove igre, nisu sposobni napraviti bolje od neke prosječne 7-9/10.
Animacije su mi veliki minus jer su drvene i nemaju fluidnosti. Takedowns izgledaju zbrzano i nemaju fizike, a prelazak iz jednog covera u drugi je totalno mutav i morat ću pronaći način da ugasim liniju koja mi sugeriše da to uradim, jer ne želim. Kontrole su ok, protivnici prilično glupi.


ZVUK I GRAFIKA
Sve je i dalje plastično ali ja sam totalno ok s tim. Igra ima pregršt opcija za namještanje grafike što mi je stvarno drago vidjeti. Sve izgleda i dalje plastično ali ja sam cool s tim  Igra jednostavno ima takav stil i šta je tu je. Zvuk je vrhunski dizajniran, i voice acting je odličan. Ubjedljivo je najbolji dio igre. Cut Scene imaju dosta slabiju rezoluciju i malo su meeh


ZAKLJUČAK
Igra definitivno vrijedi. Djeluje kao da je na nekim poljima bolja od HR, a na nekima je otišla par koraka nazad. Daleko je naravno od perfekcije kakvu ljubitelji ovog serijala žele, ali treba se prilagoditi. Odigrat će se par puta tokom narednih godina definitivno. Jedino se nadam da Edios Montreal ovo planira završit sa trilogijom možda i prepustiti nekome drugome ko je sposobniji da nastavi serijal. Zasad bi rekao da djeluje kao igra koja je 8-9/10, ako se pređe preko nekih stvari.



*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Deus Ex: Mankind Divided
« Odgovori #122 : 23. Kolovoz, 2016., 20:00 »
Upravo uzeo i Season pass  :bonk:

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Deus Ex: Mankind Divided
« Odgovori #123 : 23. Kolovoz, 2016., 20:21 »
Upravo uzeo i Season pass  :bonk:

Da li odmah dobijaš neke bonuse ili vremenom?  Ako je vremenom kao npr Dark Souls, kupit ću kad izađu. No moneh now :/
I dodao bi da sam opet razočaran činjenicom kolika igra forsira non lethal stealth gamestyle -.-

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Deus Ex: Mankind Divided
« Odgovori #124 : 23. Kolovoz, 2016., 21:44 »
Ima neki Jensen Stories ili tako nešto, kaže u meniju da se mora igrati naknadno jer potencijalno spoila radnju glavne kampanje.

Inače, vrti mi se ok, nisam imao rušenja. Baš mi je krivo zbog DX12, imam dojam da bih tu mogao natjerati sve na ultra, možda čak i na 1440p.

Odg: Deus Ex: Mankind Divided
« Odgovori #125 : 23. Kolovoz, 2016., 23:59 »
Evo da se i ja prikljucim. Sve na ultra, framerate nepada ispod 70 niti u jednom trenutku, za sada i vise nego prezadovoljan optimizacijom. Naravno MSAA iV-sync iskljuceni ali zato sve ostalo sto se nudi je ukljuceno i postavljeno na maximum. Jedino me brine sto mi dize temp graficke, ensto slicno kao i kod Division-a.

MSI R9 390 8GB Gaming Edition tvornicke postavke, iskljucio OC bas da vidim kako radi, FX8320 na 4,7GHz, 24GB rama

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Deus Ex: Mankind Divided
« Odgovori #126 : 24. Kolovoz, 2016., 00:50 »
Sad se eto moram požaliti. Grad prag je užasno neoptimiziran i fps skače ko budala. Malo stoja, malo 10-15 :P

EDIT: Uspio sam namjestiti da tu i tamo radi. Zadovoljan sam igrom, nisam ni primjetio da mi je 5 sati prošlo. Nastavim igrati kad mi dođe cpu cooler jer sa ovim stock prelazim 60c nakon dužeg igranja, a to mi je malo previše :P
« Zadnja izmjena: 24. Kolovoz, 2016., 02:27 iris94 »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Deus Ex: Mankind Divided
« Odgovori #127 : 24. Kolovoz, 2016., 06:15 »
Evo i mog obećanog videa... Dok se on uploada i dok ga YT obradi prođe hrpa vremena...


http://youtu.be/gJ9C-lNL7_U




Uglavnom za sad dobra igra s tendencijom rasta :D Sinoć sam još odigrao malo dalje i stigao u Prag te sam stao i nastavljam danas navečer  :thumbs:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Deus Ex: Mankind Divided
« Odgovori #128 : 26. Kolovoz, 2016., 11:43 »
Jel itko primijetio iritantan bug, da ako snimite poziciju dok ste u zaklonu, kad loadate igru jensen sam izleti iz zaklona jer za dovršetak loadinga morate stisnuti space, a to je po defaultu tipka za kontrolu u zaklonu?

Loadao sam igru barem 50 puta zbog te gluposti, i mijenjao kontrole da bi to izbjegao.

Odg: Deus Ex: Mankind Divided
« Odgovori #129 : 26. Kolovoz, 2016., 14:29 »
Jel itko primijetio iritantan bug, da ako snimite poziciju dok ste u zaklonu, kad loadate igru jensen sam izleti iz zaklona jer za dovršetak loadinga morate stisnuti space, a to je po defaultu tipka za kontrolu u zaklonu?

Loadao sam igru barem 50 puta zbog te gluposti, i mijenjao kontrole da bi to izbjegao.

Da. Bio ubijen nekolicinu puta radi toga...  :bonk:  :fpalm:

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Deus Ex: Mankind Divided
« Odgovori #130 : 26. Kolovoz, 2016., 16:43 »
Igra je totalno zanimljiva ali vidim sa svakim trenutkom da se odmiču od srca Deus Exa i postaju malo bolja stealth igra sa dijalozima, što mi je razočaravajuće.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Deus Ex: Mankind Divided
« Odgovori #131 : 27. Kolovoz, 2016., 11:49 »
Igra mi je zakon. Pokušavam riješiti sve side questove prije ikakvog prelaska main misija.
Sada sam rješavao jedan zadatak gdje trebate razotkriti Picus media grupu, realno ne zvuči ništa bajno, no da bi došli do podataka morate ući u strogo čuvanu banku koja ima robote, hrpetinu stražara, turete, kamere i lasere...


Dosta dugo mi je trebalo. Na kraju sam samo cijeli njihov security sistem okrenuo protiv njih po svim katovima i tako ih eliminirao :D
Al trebalo je truda za to i nitko me nije otkrio. Na kraju sam samo išetao van iz banke uz pozdrav zaštitara  :mrgreen:

Odg: Deus Ex: Mankind Divided
« Odgovori #132 : 27. Kolovoz, 2016., 11:52 »
Igras na PC? Ja ju planiram nabaviti na Soniju kad opadne cijena.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Deus Ex: Mankind Divided
« Odgovori #133 : 27. Kolovoz, 2016., 12:10 »
Igra mi je zakon. Pokušavam riješiti sve side questove prije ikakvog prelaska main misija.
Sada sam rješavao jedan zadatak gdje trebate razotkriti Picus media grupu, realno ne zvuči ništa bajno, no da bi došli do podataka morate ući u strogo čuvanu banku koja ima robote, hrpetinu stražara, turete, kamere i lasere...


Dosta dugo mi je trebalo. Na kraju sam samo cijeli njihov security sistem okrenuo protiv njih po svim katovima i tako ih eliminirao :D
Al trebalo je truda za to i nitko me nije otkrio. Na kraju sam samo išetao van iz banke uz pozdrav zaštitara  :mrgreen:

a nije toliko čuvana; zapravo mi je djelovalo kao da štede na osiguranju. Doslovno sam za pet minuta riješio to. prošao kraj stražara i kroz lasere uz nevidljivost aug, na kraju isto proletio hodnikom uz nevidljivost, sakrio se po strani dok neko dvoje civila nije otišlo, opet nevidljivost kroz lasere i dođeš u prostoriju gdje imaju jedna kamera i jedan stražar, a stražar je već podalje od stuba i kameru izbjegneš tako da dotrčiš ispod nje samo.

prilično izravna misija mi je bila.

jedino što nisam skontao je kako u toj prostoriji gdje su dokumenti picus grupe, otvoriti onaj skriveni dio s rotirajućom slagalicom.
« Zadnja izmjena: 27. Kolovoz, 2016., 12:12 wyzard »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Deus Ex: Mankind Divided
« Odgovori #134 : 27. Kolovoz, 2016., 12:11 »
Na PCu. Imaš i 2 videa na mom kanalu. Lijepo se igra vrti sve na Ultra jedino je MSAA ugašen. Ide u stabilnih zaključanih 60 sličica :D
Baš guštam u igri i sad lutam po gradu tražeći ikakve side questove ili points of interest.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9