HCL.HR

Deus Ex: The Fall

  • 17 Odgovora
  • 5711 Hitova
Deus Ex: The Fall
« : 04. Lipanj, 2013., 10:50 »
Kada je Square Enix početkom lipnja objavio par zanimljivih tweetova i ovaj video, svi su mislili da se radi o novoj Deus Ex igri. I radi se o tome, ali ne o punokrvnom DE:HR nastavku, već o igri za mobline i tablet uređaje. I to samo one koji rade sa iOS sustavom.

Deus Ex The Fall - Announcement Trailer

Kao što je i vidljivo iz činjenice da gore navedeni video ima preko 90% dislikeova, mnogi fanovi, uključujući i mene su žešće razočarani Squareovim prijevarom i nožom u leđa. Ne spominjanje činjenice da je riječ o mobilnom naslovu, igra je privukla veliki hype. Daleko veći nego bi privukla da su se odmah izlajali. Ali tako je to - marketing.
« Zadnja izmjena: 08. Lipanj, 2013., 21:20 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Deus Ex: The Fall
« Odgovori #1 : 04. Lipanj, 2013., 23:53 »
Koliko god dobar Adam Jensen lik bio, mislim da je ta saga baš super završila.
Bolje da se fokusiraju na novog lika i novu priču. Očekujem napredak u svim segmentima, jer je studio sposoban za to.
Željno čekam new information.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Deus Ex: The Fall
« Odgovori #2 : 05. Lipanj, 2013., 09:27 »
Kakav god da bude novi lik fanovi ga neće prihvatiti ko mene :mrgreen: i to će biti minus igri. Kad su već napravili tako dobro okarakterizovanog lika (i kojeg je cjelokupna publika odlično prihvatila) šteta je da ga još jednom ne iskoriste, to je isto kao SC bez Fishera ili ME bez Sheparda. Kad stari Sam Fisher može biti u 6 nastavaka (iako je već u prvom dijelu bio poprilično star), Ezio u 3, Agent 47 u 5, Shepard u 3 itd. može i Adam u barem još jednom. Inače, objava me pravo obradovala i nadam se da će s ovim nastavkom dati GOTY igru kakvu DE zaslužuje (prvi dio je bio blizu tome ali je izašao u pogrešno vrijeme čitaj: Skyrim).

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Deus Ex: The Fall
« Odgovori #3 : 05. Lipanj, 2013., 17:13 »
The Fall je iOS ekskluziva.  :hihi: :wildboy:

[Kotaku]
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Deus Ex: The Fall
« Odgovori #4 : 05. Lipanj, 2013., 17:27 »
:ave:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Deus Ex: The Fall
« Odgovori #5 : 05. Lipanj, 2013., 18:03 »
Pa... Square-Enix je nakon masivnih gubitaka objavio da zeli prebaciti fokus na mobilni market...

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Deus Ex: The Fall
« Odgovori #6 : 05. Lipanj, 2013., 18:28 »
Ne treba se zvati The Fall nego The Fail :mrs:. Ljudi nas prvo nahajpovaše pa nam ga uvališe :loludara:. Nemam ništa protiv toga da naprave DE za mobilne uređaje, ali to su trebali objavit onda kad su objavili i onaj teaser od 7 sec
« Zadnja izmjena: 05. Lipanj, 2013., 18:30 Adam Jensen »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Deus Ex: The Fall
« Odgovori #7 : 05. Lipanj, 2013., 18:34 »
@Yuri
Pa ne znam baš je li "fokus" prava riječ... jer ono - implicira da će mu se posvetiti VIŠE nego ostalim platformama, ali da - bitan im je i taj mobile segment, već su to nekoliko puta istaknuli.

U biti, ovako to kaže Jon Brooke iz SE Europe marketinga povodom najave The Falla:

Citat:
We’re a big publisher, so you know we’ll be showing next gen gaming at E3 next week. We’re as serious about next gen as we are about tablet gaming. As a publisher, we believe all platforms present opportunities and if you create the right content, we believe we can have success.

A uglavnom, dobro su to marketinški odradili. Znali su oni točno da ćemo misliti da je to novi HD konzole/PC nastavak o kojemu će se pričati na E3-ju itd. I znali su da ćemo biti razočarani kada se otkrije da je iOS verzija u pitanju. Ali znaju i da to nije razočaranje tipa "e sad baš neću kupit tu iOS igru!"... nego razočaranje tipa "joj nadao sam se nečem drugom"... koje traje dva sata... i onda svejedno kupiš igru. A uz misao da se radi o novoj velikoj Deus Ex igri, onaj teaser trailer od jučer se lakše i šire proširio nego da su odmah rekli da je mobile igra u pitanju. Pametni su oni :hiha2:

Enivej, naša vijest i screenshoti:

VIJEST: Deus Ex: The Fall
GALERIJA: Deus Ex: The Fall

Odg: Deus Ex: The Fall
« Odgovori #8 : 05. Lipanj, 2013., 20:04 »
Ne treba se zvati The Fall nego The Fail :mrs:. Ljudi nas prvo nahajpovaše pa nam ga uvališe :loludara:. Nemam ništa protiv toga da naprave DE za mobilne uređaje, ali to su trebali objavit onda kad su objavili i onaj teaser od 7 sec

Baš... Tima koji su se sjetili da bi handheld i mobilni gaming trebao biti išta više od Angry Birds razine treba je**t mater, natjerat ih da gledaju i onda ih spalit na lomači. Pardon na jeziku. Al ono... baš sam se totalno nahajpao, a onda ovakav nož u leđa. :wildboy: Može tema slobodno u odgovarajući podforum.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Deus Ex: The Fall
« Odgovori #9 : 12. Srpanj, 2013., 10:04 »


:mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs::mrs:

Odg: Deus Ex: The Fall
« Odgovori #10 : 12. Srpanj, 2013., 10:43 »
Kako su savrseni iz Square enixa:hihi: Slicno su napravili i sa Final Fantasyjima nai OS :hiha2:

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Deus Ex: The Fall
« Odgovori #11 : 26. Veljača, 2014., 14:27 »

Odg: Deus Ex: The Fall
« Odgovori #12 : 26. Veljača, 2014., 17:26 »
Eto, živo me zanima hoće li ovi kaj su se sprdali s igrom bez da su je i vidjeli dati pare za PC verziju.

Odg: Deus Ex: The Fall
« Odgovori #13 : 26. Veljača, 2014., 23:35 »
Ja ću je vjerovatno kupiti. Mislim je i prednaručiti pa da dobijem Deus Ex GOTY besplatno :mrgreen:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Deus Ex: The Fall
« Odgovori #14 : 19. Ožujak, 2014., 08:42 »
Jučer igra izašla na Steamu, igram "0.7h" (Steam time), prošao prvu misiju
A što ja znam, framerate je malo nestabilan, napucavanje ne daje neki zadovoljavajući osjećaj, ali igra izgleda dost' ok s obzirom da je port s mobitela... ima nekih užasno gadnih tekstura, ali dosta toga izgleda neloše

Samo ono, pobijem sve neprijatelje u prvoj misiji jer imam rokove, ali dobijem achievement: Starting Off On the Right Foot - Complete the tutorial without killing anyone. (Tutorial je ta prva misija) ... nije da se bunim, ali što :ave:

Evo jedna slika gameplaya:

I jedna iz cutscene:



 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9