HCL.HR

Doom

  • 177 Odgovora
  • 65867 Hitova
*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Doom
« : 28. Veljača, 2012., 22:12 »

FAKE LOGO

Već odavno znamo da je novi Doom u izradi. Ovih dana još jednom su se pojavile glasine kako je cijeli projekt otkazan,
što je ubrzo opovrgnuto od strane izdavača Bethesde. Uz to pojavili su se i screenshotovi o čijoj autentičnosti u Bethesdi nisu htjeli komentirati.

"When we're ready to talk about it and show it off, we'll let everyone know."

Novi nastavak ove vremešne franšize najavljen je još 2008. godine i od tada o njemu službenih informacija nije bilo.
Zna se da je id Software nakon završetka rada na prošlogodišnjem Rageu, pažnju prebacio na novu Doom igru pa je pretpostavka da službene informacije nisu daleko.


[IZVOR]


Pod pretpostavkom da screenovi nisu fejk, što kažete na promjenu settinga?
« Zadnja izmjena: 06. Siječanj, 2016., 18:57 weaponx »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Doom
« Odgovori #1 : 28. Veljača, 2012., 23:52 »
Izgleda potpuno bezdušno. Kao i sve id igre.
Ne znam. Podsjeća me malo na one otvorene dijelove Quakea 4. Koji su bili najgori ikad.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Doom
« Odgovori #2 : 29. Veljača, 2012., 00:14 »
ne lajkam
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Doom
« Odgovori #3 : 29. Veljača, 2012., 01:15 »
Niti jedan screen ne lajkam iako promjena settinga jedina logična i stoga ju podržavam. Nekako nemislim da će igra tako izgledat, pa bolje izgleda screenshot Dooma 2  :hiha:

Odg: Doom
« Odgovori #4 : 29. Veljača, 2012., 01:22 »
otuda mi se svidja jedino fejk logo. svejedno, nadam se da ce dobro ispasti igra, jedna od top 3 koje cekam ove godine

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Doom
« Odgovori #5 : 29. Veljača, 2012., 14:21 »
Skrinovi liče na početak Singularitya malo. :wildboy:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Doom
« Odgovori #6 : 29. Veljača, 2012., 14:23 »
Meni izgleda dobro. Podsjeća na half life 2 malo,,,
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Doom
« Odgovori #7 : 29. Veljača, 2012., 21:58 »
Looše, propao je Doom...
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

Odg: Doom
« Odgovori #8 : 29. Veljača, 2012., 22:32 »
Mislim da ste vi propali što na temelju nekih slika govorite da će igra biti loša, cccccccccccccccccccc razočaran sam  :wildboy:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Doom
« Odgovori #9 : 02. Ožujak, 2012., 13:40 »
Evo i reakcije iz id-a:

"Those images have nothing to do with what you're gonna see in Doom 4. When we officially show things, you'll see awesome."

U prijevodu, slike jesu iz novog Dooma, ali nisu pravi pokazatelj stanja u kojem se igra trenutno nalazi.

[IZVOR]
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Doom
« Odgovori #10 : 19. Veljača, 2014., 17:09 »
Rivajv!

U sklopu objave datuma izlaska novog Wolfensteina, izdavač Bethesda objavljuje da prednarudžba istoga donosi pristup beti novoga Dooma.
Možda sad konačno krene kakva marketinška kampanja.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Doom
« Odgovori #11 : 19. Veljača, 2014., 19:22 »
ovo mi je najbolja vijest ove godine. ako su najavili betu kad god ona bila, a ipak ne moze biti toliko daleko ako uskoro/nakon izlaska wolfa dijele kljuc. ocito je da su konacno imaju viziju kako bi novi doom trebao izgledati, odnosno igra je vec donekle razvijena i ocito ce izaci. nadam se da je nece u*ebati kao doom 3 BFG glupost iako imam dozu opreza jer je id u silaznoj putanji otkad ga je bethesda preuzela. a bilo bi glupo da jedno od najvecih, a vrlo moguce i najvece ime u svijetu gaminga u*ebu

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Doom
« Odgovori #12 : 10. Lipanj, 2014., 22:47 »
DOOM Teaser

[HCL Vijest]

EDIT: Zvuk otvaranja vrata na kraju.
« Zadnja izmjena: 10. Lipanj, 2014., 22:50 WEAPONX »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Doom
« Odgovori #13 : 11. Lipanj, 2014., 15:55 »
nadam se da su se osim po zvuku vrata i po gameplayu fokusiralni na originalni doom / doom 2. nekako vjerujem da ovaj zvuk to znaci

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Doom
« Odgovori #14 : 11. Lipanj, 2014., 16:12 »
Da zvuk sam odma skuzio :clap:

I ja se nadam da ce igra bit ala prva 2 doma, a ne kao doom3 koji mi se i nije bas svidio...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9