HCL.HR

Doom

  • 177 Odgovora
  • 66070 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Doom
« Odgovori #75 : 12. Travanj, 2016., 18:00 »
nez, izgleda govnasto :(

:-(

Ne izgleda, ali necu nis predvidjat dok ne probam, 3-ka mi nikako nije legla :(
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Doom
« Odgovori #76 : 13. Travanj, 2016., 17:04 »
Meni ne izgleda govnasto ali imam osjećaj da će bit generično, kratko i modernistički glupo (radar koji ni ne treba jer su nivoi linearni, ono retardirano izbacivanje municije iz mrtvih protivnika, igra ti mora ofarbat likove da bi ti znao kad ih udarit kad ih ustrijelit-ko da to sam ne bi skužio ffs)

Uglavnom dosta sam rezerviran dok ne probam iako sam bio nahajpan nakon prve najave

I previše mi vuče na UT.
Doom je doom jebemu a ne arena shooter

al dobro živi bili pa...
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Doom
« Odgovori #77 : 15. Travanj, 2016., 13:53 »
Igra li se open beta ?  :D
Odigrao sam koji sat i ne čini mi se loše. 

*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: Doom
« Odgovori #78 : 16. Travanj, 2016., 00:10 »
Odigrao sam par partija, svida mi se pogotovo brzo kretanje jednostavni pokreti, brza promjena oruzja s jednim ga gadas i sekunda promjenise oruzje i dokrajcis ga sacmom (neprocjenjivo). Pase mi malo promjene naspram drugih FPS pucacina!! Sve u svemu Ok

Odg: Doom
« Odgovori #79 : 16. Travanj, 2016., 08:30 »
Odigrao sam par partija, svida mi se pogotovo brzo kretanje jednostavni pokreti, brza promjena oruzja s jednim ga gadas i sekunda promjenise oruzje i dokrajcis ga sacmom (neprocjenjivo). Pase mi malo promjene naspram drugih FPS pucacina!! Sve u svemu Ok

Igrao sam par sati i nisu mi ni dosadile ove dvije mape i ova dva moda jer malo drugacije od obicnog FPS-a i stvarno sam zadovoljan :)

Odg: Doom
« Odgovori #80 : 01. Svibanj, 2016., 15:46 »
single player izgleda 100 puta bolje od MP-a. MP ne radi id nego neka druga firma koja je radila halo ili tako nesto sam procitao. snap map cini se da stvarno ima puno mogucnosti. predobro izgleda, obavezno pogledati.

! No longer available

! No longer available

! No longer available

! No longer available

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Doom
« Odgovori #81 : 01. Svibanj, 2016., 18:34 »
Ne sviđa mi se taj HUD koji je kričav.
Općenito mi sve djeluje pre kričavo i blještavo.
Na onom prvom gameplay prikazu kampanje bilo je tmurno baš onako kako treba biti. ;(

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Doom
« Odgovori #82 : 01. Svibanj, 2016., 22:00 »
Navodno je onaj prvi video skrpan jako rano u razvojnom procesu i žešće naknadno editiran. Ne sjećam se gdje sam pročitao. Meni izgleda ok.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Doom
« Odgovori #83 : 02. Svibanj, 2016., 07:53 »
Meni iz ovih videa igra također izgleda u redu.
HUD mi je sasvim dobar,a igra mi se uopće ne doima previše kričava kao coli,
dapače u ovakvim igrama mi to nebi ni smetalo.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Doom
« Odgovori #84 : 02. Svibanj, 2016., 09:07 »
Kaže se Coletu :hiha2:

Odg: Doom
« Odgovori #85 : 04. Svibanj, 2016., 12:58 »
Ko god prednaruci igru na steamu dobiva besplatno wolfeistein old blood

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Doom
« Odgovori #86 : 04. Svibanj, 2016., 13:44 »
Zanimljivo.
Da ne kažem misteriozno. Da imam povjerenja u SP, odmah bih je prednaručio.
Nezz.

Odg: Doom
« Odgovori #87 : 04. Svibanj, 2016., 19:08 »
evo sat vremena snap mapa. izgleda da se stvarno svasta moze napraviti unutra. sve se moze modificirati. napravili su promotivno kao mec kosarke s granatama i klasicni deathmatch s brzim kretanjem igraca i pick-upovima. debelo sam sumnjao u mogucnosti snap mapa, ali prema prikazanom, ovo bi moglo produziti vijek igre godinama. cak i da nema snap mapa ili klasicnih mod toolsa, prema komentarima modera s interneta cini se da je idtech6 vrlo modabilan i da ce se  svasta moc radit s njim.

! No longer available

ako ce netko prednarucivat, mislim da trenutno ima na GMGu za 25% popusta na novi doom. ja sam ga isto prednarucio prije par mjeseci tamo za neki popust, mislim 20%. inace cini mi se dobra ponuda za wolfenstein old blood, meni jedna od bolji igara u novije vrijeme, bas sam je neki dan igrao. osobno mi je bolja od new ordera jer ima manje price i vise akcije, pa ako je netko u old school shooterima, cini mi se stvarno dobra i logicna ponuda.

Odg: Doom
« Odgovori #88 : 04. Svibanj, 2016., 21:00 »
Izgleda odlično. Možda fali malo mračnije atmosfere ali vidjet ćemo u konačnici. Jedina stavka iz priloženog koja mi smeta je to što neki neprijatelji nakon što se razlete ispuste određene iteme a čak na nekima sam vidio i svjetleću mrežu koja kao da ih skenira

Odg: Doom
« Odgovori #89 : 04. Svibanj, 2016., 22:08 »
Izgleda odlično. Možda fali malo mračnije atmosfere ali vidjet ćemo u konačnici. Jedina stavka iz priloženog koja mi smeta je to što neki neprijatelji nakon što se razlete ispuste određene iteme a čak na nekima sam vidio i svjetleću mrežu koja kao da ih skenira

pogledao sam sve ove sate videa i bas ti developeri kazu unutra - moci ce se customizirati da li da neprijatelji ispustaju iteme ili ne (ali to mozda u custom mapama, za single player nisam siguran!). motorna pila je napravljena  tako da kad nekog prepilis dobijes brdo municije (ima 3 fuel cella, za manje neprijatelje koristi jedan, za one ogromne, moras imati sva 3 fuel cella da ih prepilis i onda ih ispraznis).

sto se tice svjetlece mreze, plava ti govori da je neprijatelj u "stunned" modu i da ga mozes dokrajciti manualno, a narancasta ti kaze da si u dovoljnoj blizini za to napraviti. potvrdjeno je da se mogu iskljuciti u opcijama (moze se i vidjeti u nekom gore videu kad stave na opcije), mislim da se moze igrati prakticki praznog ekrana, bez HUD-a. isto tako moze se iskljciti ili ukljucuiti i prikaz damage-a pomocu brojeva (kao sto je bio u MP beti), a to sve isto vrijedi i za MP.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9