HCL.HR

Doom

  • 177 Odgovora
  • 66091 Hitova
*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Doom
« Odgovori #90 : 05. Svibanj, 2016., 17:07 »
    Minimum:

        Windows 7/8.1/10 (64-bit versions); Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better;
        8 GB RAM; 55 GB free HDD space; NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better
        Contains a single disc. Download of additional files from Steam (total amount 45 GB) is required to run the game.
        Requires Steam activation and broadband internet connection for Multiplayer and SnapMap.

    Recommended:

        Windows 7/8.1/10 (64-bit versions); Intel Core i7-3770/AMD FX-8350 or better;
        8 GB RAM; 55 GB free HDD space; NVIDIA GTX 970 4GB/AMD Radeon R9 290 4GB or better
        Contains a single disc. Download of additional files from Steam (total amount 45 GB) is required to run the game.
        Requires Steam activation and broadband internet connection for Multiplayer and SnapMap.

http://youtu.be/RO90omga8D4

Odg: Doom
« Odgovori #91 : 06. Svibanj, 2016., 00:23 »
Da li sam ja jedini koji vidi neku slicnost izmedju DOOM-a i SERIOUS SAM-a
Obavezno cu nabaviti ovu igricu.
Ako nekom treba dodatni igrac u mp nek se javi na disccordu Oly3K

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Doom
« Odgovori #92 : 10. Svibanj, 2016., 22:28 »


Dojam nakon igranja:

• I think this game will be pretty divisive, as some of the base mechanics are pretty particular and not really that expected

• The graphics on Xbox One are really, really good. The world is detailed, rich and with lots of great effects all around, and thanks to the absolutely solid art direction the overall effect is honestly truly impressive.

• I dig the art direction, a lot. At first it felt a bit too sci-fi and less satanical (even if the sci-fi was surely fascinating with its emphasis on heavy machinery and industrial settings, with some elements that reminded me of both Halo 4 and Warhammer 40k), but once you get to Hell... woah, you will not be disappointed. The character designs is equally great...

• There is a lot of exploration: the levels are frankly pretty huge, elaborate and absolutely full of secrets.

• To my surprise, there is quite some plot. Nothing that really gets in the way of the action, but I wasn't even expecting so many dialogues, little cutscenes and that amount of info regarding the lore.

• The RPG like progression of the main character is another element that took me by surprise: you are expected to explore the levels and fight with style (I'll get to that...) in order to become more powerful. By doing so, you will improve your personal abilities, but also your weapons...

• The AI could be better. I'm playing at Ultra Violence and I think it's a bit on the easy side...

• Weapons are really good. Some are better than others (i.e. the standard gun and the heavy machine gun are not that useful, at least for my playstyle), but overall you get an absolutely rewarding sense of inflicted pain when shooting some evilish creature in the face. It's brutal, it's squishy, it's cruel, it's Doom.

*

Prayer

  • **
  • 183
  • 1.6180339887
Odg: Doom
« Odgovori #93 : 12. Svibanj, 2016., 16:28 »
Ljudi jeli tko kupio ovo? Ako da bili taj netko bio dobre duse i podjelio mi svoj Steam library, naravno dajem svoj zauzvrat  :D

Odg: Doom
« Odgovori #94 : 12. Svibanj, 2016., 18:19 »
Igra je otkljucana u nekim regijama,i igra ima Denuvo Anti-Tamper DRM
Bethesda se prikljucila Denuvo vlakiću

Odg: Doom
« Odgovori #95 : 13. Svibanj, 2016., 13:18 »
Evo jutros sam napokon zaigrao nekih sat vremena dugo očekivani Doom.
Ono što smo gledali na E3 sajmu to smo i dobili :) Sa tehničke strane igra  radi jako fluidno a tu je i brdo postavki za vizualni prikaz :)
Jednostavno, zadovoljan sam sa igrom.Opravdala je moja očekivanja i znam da ću je igrati sa guštom  :piva:

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Doom
« Odgovori #96 : 14. Svibanj, 2016., 07:51 »
Igra je otkljucana u nekim regijama,i igra ima Denuvo Anti-Tamper DRM
Bethesda se prikljucila Denuvo vlakiću

Začudilo me to što se Bethesda priključila Denuvu.
Cijelo vrijeme su govorili kako je DRM njima nepotreban,nešto mi govori da su predvidili da će igra imati nizak broj prodaja.
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Doom
« Odgovori #97 : 14. Svibanj, 2016., 13:38 »
Doom na nightmare postavkama jede 5Gb Vrama-a !

Odg: Doom
« Odgovori #98 : 24. Svibanj, 2016., 15:42 »
Dobro ne di su neki dojmovi ?


Ne linkajte recu znam da je gore.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Doom
« Odgovori #99 : 24. Svibanj, 2016., 16:14 »

Odg: Doom
« Odgovori #100 : 24. Svibanj, 2016., 16:51 »
Dobro ne di su neki dojmovi ?


Ne linkajte recu znam da je gore.

Nitko nema vremena tipkati o dojmovima, gejma se  :D

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Doom
« Odgovori #101 : 08. Lipanj, 2016., 20:20 »
Ja nisam shootere igro još od srednje i doba Serious Sama. Al evo - ako ništa drugo grafički me zanimalo kako to sve skupa radi, a i HCLovci mi omogućili da ugrabim mukte igru na temelju screenshota pa evo kratki dojmovi.

Grafički - izgleda odlično. Tamne boje, fenomenalne sjene i efekti. Samo napucavanje je UBER zabavno - i totalno ima onaj SS feeling gdje znaš da igra kao igra nema nikakvu priču vrijednu spomena osim što moraš istrijebiti sve zomboidne aliene koji se kote ko muhe. Ovi finisher movesi su isto super zabavni i totalno mi je gušt umlatiti moba tako da ga zatučem s njegovom vlastitom rukom  :mrgreen:

Engine ne da radi glatko nego je toliko smooth da sam osto u šoku kad sam nafrljio sve na max i dobio PCmastaRace (TM) 70-90FPSa. E sad - pošto igram na 24'' 16:10 monitoru, ništa ne igram bez v-synca koji je nažalost u Doomu kriminalno loš. Jednak onom iz AC: Black flag - odnosno dokle god grafička vrti 60+FPSa sve je super, onog trena kad FPS padne na 55-58, igra sreže framerate na konzolaških 30FPSa što uzrokuje grozno trzuckanje uzrokovano naglim padom FPSa.

Srećom, ako ugasite vsync unutar igre i jednostavno upalite u driverima grafičke kartice - sve radi savršeno.

Odg: Doom
« Odgovori #102 : 08. Lipanj, 2016., 21:10 »
Čestitam skipp na pobjedi
Da igra je fenomenalna, ali pored napucavanja možeš i istraživati okoliš u potrazi za secretima

*

Prayer

  • **
  • 183
  • 1.6180339887
Odg: Doom
« Odgovori #103 : 08. Lipanj, 2016., 22:49 »
Igra je super! Evo par SS-a.






« Zadnja izmjena: 08. Lipanj, 2016., 22:51 Prayer »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Doom
« Odgovori #104 : 09. Lipanj, 2016., 16:14 »
Takvu sugavu vrstu vsynca ima Ryse: Son of Rome.
To totalno ubije igru, picis u 60 FPS-a i u sekundi si na 30, kao da je neko potegao rucnu :(
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9