HCL.HR

Dragon Age: Inquisition

  • 154 Odgovora
  • 39679 Hitova
*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #105 : 29. Prosinac, 2014., 14:35 »
Bokte, koliko igra ima fetch questova, imam osjećaj kao da gledam kartu nekog overdosed mmo-a. Al' da, borba očekivano ima grdih problema - premali je zoom out na kameri (posebice je iritantno u interijerima), drastično srezane opcije u tacticsima, iritantne akcije AI-a, prebrz respawn mobova na određenim lokacijama itd. Ovo jedino se isplati igrati casual na normalu, ovako je samo prevelik smor.

Inače gg sve ostalo - explore osjećaj mi je odličan, dobri vizuali, fantastična atmofera, odličan VA, sasvim ok karakterizacija likova, za sada zanimljiva priča itd. Importirao sam iz Keepa svoj custom game state budući da sam odigrao prethodne dvije igre, nadam se da to neće biti samo tu i tamo spominjanje nečega što se dogodilo.
The greatest teacher, failure is.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #106 : 30. Prosinac, 2014., 11:10 »
jedino se isplati igrati casual na normalu, ovako je samo prevelik smor.

Ae, tako i igram. S gamepadom. :wildboy:
Potpis na priču i ugođaj.
Al nakon 35 sati postaje mi malo zamorno. Vjerojatno zato što se bespotrebno silim da sve počistim na mapi umjesto da igram glavne questove koji ionako donose najviše.

Plus, ZMAJEVI. Mislio sam da su u Skyrimu bili dobro izvedeni, ali ovdje su baš kako i treba - strah i trepet. Nisam još nijednog srušio, ali jednog dana... SOON.

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #107 : 30. Prosinac, 2014., 12:20 »
Jel ima netko zainteresiran za pokoju multiplayer partiju? ;)

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #108 : 30. Prosinac, 2014., 14:40 »
jel bolje igrat na gamepadu ili tipkovnici?

ja sam origins i dvojku igrao na tipkovnici i bilo mi je dobro. cujem da su u inquisitionu kontrole bolje prilagodene gamepadu pa pitam vase misljenje.
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #109 : 30. Prosinac, 2014., 15:01 »
Al nakon 35 sati postaje mi malo zamorno. Vjerojatno zato što se bespotrebno silim da sve počistim na mapi umjesto da igram glavne questove koji ionako donose najviše.

Ma pretjerali su s tim questovima, ima ih zilijun. Ono, ajmo' popuniti mapu samo da ima nečeg. Puno mi je draži sustav iz ranijih igara gdje bi imao nekolicinu sporednih questova, no to bi bilo sve nekako smislenije i imao bi dojam da radiš nešto bitno. Ovo u Inquisitionu je puko odrađivanje temeljem nekih scrollova na koje naletiš ili ih dobiješ od bezbroj potpuno beživotnih likova. Srećom pa kaže ekipa da ih slobodno pola preskočim, za kraj igre su apsolutno nebitni, a experience bodovi se svejedno dovoljno skupe.
The greatest teacher, failure is.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #110 : 30. Prosinac, 2014., 16:29 »
Samo je Hinterlands nakrcan questovima...
Sve druge regije imaju drastično manje sidequestova!

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #111 : 30. Prosinac, 2014., 17:25 »
Pokušavao sad dva sata srušit Hinterland Frostbacka...

Nije išlo :wildboy:

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #112 : 30. Prosinac, 2014., 17:51 »
Zmaj u Crestwoodu je puno lakši...
U Hinterlandsu je zmaj lvl 12, ja lvl 14 i nemogu mu ništa (hard), dok sam u Crestwoodu uspio!

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #113 : 30. Prosinac, 2014., 20:49 »
Samo je Hinterlands nakrcan questovima...
Sve druge regije imaju drastično manje sidequestova!

Pa razumljivo, to je ostavljeno za DLC-ove :hihi:
The greatest teacher, failure is.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #114 : 31. Prosinac, 2014., 12:02 »
Zmaj u Crestwoodu je puno lakši...
U Hinterlandsu je zmaj lvl 12, ja lvl 14 i nemogu mu ništa (hard), dok sam u Crestwoodu uspio!

Probao i ne znam je li to različito od igre do igre ili što.... sabio me prije nego sam znao što me snašlo. Hinterlanda sam bio dosta blizu, ostalo mu još 20K healtha, ovoga nisam ni na 50 srušio. Jedino što ovaj ne zove Dragonlinge i ne leta okolo... ili to nisam uspio doživjeti.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #115 : 31. Prosinac, 2014., 12:35 »
Ne, solo je naspram onog u Hinterlandsu...

Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #116 : 31. Prosinac, 2014., 13:34 »
Meni je isto prvi kojeg sam srusio bio u Crestwoodu, bas sam neplanirano naletio na njega i nakon poduze borbe ga srusio iako me vec nekoliko prijasnjih na koje sam naisao dobrano isprasilo.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #117 : 02. Siječanj, 2015., 11:43 »
Odigrao brijem 20 sati već, tek se nešto počelo događati u radnji. Igra je baš huge, ono, usudio bi se reći na pola skale The Old Republica. Za sada sve super osim tog prokletog gameplaya, al' samo u domeni borbe - crafting sustav je jeben, ima kul mini-igri, exploring je savršenstvo. Posebice mi se sviđa level dizajn - ima dosta elemenata zapadnjačke arhitekture iz kasnog srednjeg vijeka, dok su recimo oni Orlais dvori preslika Versaillesa prije revolucije, uz dakako fantasy elemente.

Što se tiče radnje, zadnje što sam vidio...

Nezz jel' im baš bila pametna odluka ići se petljati s vremenskim paradoksima, al' ajde, brijem da to nije neki bitan element u cijeloj priči. Sam storyline mi se zapravo više sviđa od Originsa - fantasy klasika,  al' za sada ima mi zanimljivije teme za razliku od Originsa koji je bio obična LotR kopija, uz par dobro osmišljenih mini priča poput one za elf prokletstvo.

Igram inače s elf rangerom, luk i strijela su mi prvi odabir kada je borba meh (kao Skyrim npr).
The greatest teacher, failure is.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #118 : 02. Siječanj, 2015., 20:24 »
Srušio zmaja u Hinterlandsu, ali nažalost sa AI exploitom tako da sam u završnom dijelu bitke stao taman gdje me ne može pogodit vatrom, i bacao AOE spellove na daljinu 15 minuta, a mrcina se nije zna maknit.

Al nije mi žao jer sam bar prethodnih 15 bitki izgubio zbog isto tako glupih poteza AI suboraca. Npr. Iron Bull mi napravi Charging bull napad navrh tog brda gdje je zmaj, dok ja u RT navigiram izbjegavam zmajevo bljuvanje vatre da bi spasio palu Seru, i onda s tim napadom padne s planine, a dok se vrati sve je već gotovo.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Dragon Age: Inquisition
« Odgovori #119 : 02. Siječanj, 2015., 23:13 »
Gdje je uopće taj zmaj u Hinterlandsu? Nisam još na letio na njega, a otkrio dobar dio mape.
The greatest teacher, failure is.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9