HCL.HR

Driver: San Francisco

  • 53 Odgovora
  • 11626 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Driver: San Francisco
« : 30. Svibanj, 2010., 10:55 »
Novi Driver naslov u izradi je. Toliko smo sigurni. Kako će se točno zvati? E to još ne znamo. Naša zadnja vijesti govori upravo o tome da će Ubisoft, koji potvrđeno radi na novome Driveru, otkriti prve informacije o igri na E3-u, a u vijesti imate i naše prerpostavke o igri. Pa ćemo vidjeti koliko smo bili u pravu nakon E3-a. Kao što vidite po naslovu ove teme, pretpostavaljamo da će se igra zvati Driver: San Francisco. Zašto? Porčitajte u vijesti.

VIJEST: Ubisoft na E3-u predstavlja novu Driver igru

Pa eto, prije nego dobijemo prve potvrđene informacije o igri, da vidimo što mislite o Driver serijalu općenito.

Koje su vam omiljene Driver igre? Što očekujete od novog Drivera?

Diskusija!  :hug

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Driver: San Francisco
« Odgovori #1 : 30. Svibanj, 2010., 11:11 »
Jako očekujem novi Driver.
Nadam se da neće biti nekaj slično Parallel lines, koji me razočaral.

Inače, najbolji mi je Driver 2, iako samo zbog mogućnosti izlaženja iz auta, od jedinice.
To je bil neopisivo velik pomak, svi zaljubljeni u Driver i onda dođe dvojka gdje možeš van iza auta...

Još se sjećam stadiona i skrivene mrcine u njemu
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Driver: San Francisco
« Odgovori #2 : 30. Svibanj, 2010., 11:37 »
ja sam Driver 2 najviše igrao, bio mi je jedna od omiljenih PSone igara i stvarno mi je za to vreme Driver bio čudo!

S obzirom na to da sam mlađi od vas, ja tamo nisam ni razumeo šta treba da se radi u misijama, nešto sam nagađao, samo jurcam pa ponešto pređem, a čim mi daju neki složeniji zadatak ja ne znam šta da radim :D

Sada sam opet preko nekog oglasa kupio PSone sa skoro 100 igara, pa ću se posvetiti Driveru opet :)

Ja sam tamo voleo dosta da se vozim i istražujem i došao sam i ja do onog stadiona, pa sam pokušavao nekako da uđem, vrteo se okolo...sada vidim da ga i ti spominješ, šta se ustvari krije tamo? Jel misliš na onaj stadion blizu koga se nalazi onaj dupli tunel?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Driver: San Francisco
« Odgovori #3 : 30. Svibanj, 2010., 11:40 »
Još se sjećam stadiona i skrivene mrcine u njemu

bila je neka shema kako se dolazi do njega koliko se sjećam...

enivej, sve poslije dvojke je bio trash, tako da ni ovaj put ništa ne očekujem.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Driver: San Francisco
« Odgovori #4 : 30. Svibanj, 2010., 11:58 »
Nažalost ni dvojka nije bila nešt posebna, nije imala dušu kao jedinica, o trici neću ništa ni govoriti koliko je loša bila, tak da ovaj nastavak sumnjam da ću igrati.

Odg: Driver: San Francisco
« Odgovori #5 : 30. Svibanj, 2010., 14:55 »
Driver je bio jedna od onih igara koje su mi totalno promijenile pogled na igre kao takve.
Dvojka je ostavila gorak okus u ustima, a trojka je, nakon velikog hajpa i očekivanja, bila jedno od najvećih razočarenja ikad.
Dalje nisam ni pokušavao.

Ne očekujem više ništa od Drivera. Tako se možda ne razočaram.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Driver: San Francisco
« Odgovori #6 : 31. Svibanj, 2010., 10:03 »
Jep, sa svima vama se slažem. Makar dvojku nisam imao prilike puno igrati jer nemam PS. Trojka je teški trash, sa parallel lines su probali izgladiti stvar ali mi je igra u nekim segmentima bolja a u nekim lošija od trojke, tako da u prosjeku ostaje isti trash.

Tako da izradu novog nastavka neću ni pratiti jer me ni najmanje ne zanima.
"Women don't respect salad eaters."

Odg: Driver: San Francisco
« Odgovori #7 : 31. Svibanj, 2010., 11:03 »
men paralel lajn bio odličan :ave:

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Driver: San Francisco
« Odgovori #8 : 31. Svibanj, 2010., 11:30 »
Igrao sam samo prvi Driver koji mi je tad rulao beskonačno. Najveća špica mi je bila đirat se po gradu dok me murja lovi i onda radit što bolje i kulnije akcijske scene. Nakon tog bi uvijek gledao replay i divio se svemu ako sam dobro odvozio. :ementaler:  I volan sam tad imao pa mi je još veći gušt bilo igrat. :hiha:

Ove ostale drivere kasnije sam jednostavno preskočio, neki čak mislim da nisu ni izašli na pc, ako se ne varam. Trenutno nisam baš nešto zagrijan za te racing igre tako da neočekujem nešto posebno od ovog novog. Ako ispadne iznadprosječan možda nekad i probam.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Driver: San Francisco
« Odgovori #9 : 31. Svibanj, 2010., 11:57 »
Baš to što $h4d0w kaže, prvi Driver i rađenje "akcijskih scena" po gradu dok te lovi murija... to je to. Ono po čemu najbolje pamtim Drivera. prejaka mi je fizika vožnje u igri. Totalno arkadno, ali izgleda predobro kad se ulazi u zavoj, ta gameplay fizika je totalni ownage bila... sad to igram na iphoneu povremeno, prekul je <3 - http://www.youtube.com/watch?v=ckxcv_vaeLg

Samo da sa novim Driverom ne idu na taj neki sandbox đir... najradije bi da naprave neku poboljšani remake jedinice, sa tim starim gameplayom sa svim nužnim modernizacijama (grafika, kontrole itd.).

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Driver: San Francisco
« Odgovori #10 : 31. Svibanj, 2010., 12:24 »
Haha, kul. Izgleda potpuno isto na ajfonu, samo imam filing da je teže upravljat preko tač skrina. Ovaj video me sad prisjetio svega, ko da sam ga do jučer igrao. :ementaler:

Ah, nostalgija... :(
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: Driver: San Francisco
« Odgovori #11 : 07. Lipanj, 2010., 18:41 »
Menjajte ime teme :P Driver je dobio ime - Driver1999

Već je bilo rečeno da će Ubisoft na E3-u predstaviti novog Driver-a.

Danas su objavili prezentaciju ( http://driver.uk.ubi.com/teaser/ ) sa prvim teaserom koji i nije nešto...odatle nas upućuju na facebook, gde morate da postanete fan da biste videli ime glavnog lika igre.

Ne morate da se cimate, video sam, isti je teaser, samo na početku prikažu tog lika koji vadi dokumenta na kojima piše John Tanner.

http://www.gs.rs/index.php/vise/e3-2010/139-driver1999-teaser-trejler-informacije.html

Voleo sam prvog i drugog drivera, ovo posle je bilo očajno, ali nadam se da će od ovog novog ispasti nešto dobro, jer bih stvarno voleo da se serijal vrati u život!

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Driver: San Francisco
« Odgovori #12 : 07. Lipanj, 2010., 22:03 »
Haha, kul. Izgleda potpuno isto na ajfonu, samo imam filing da je teže upravljat preko tač skrina. Ovaj video me sad prisjetio svega, ko da sam ga do jučer igrao. :ementaler:

Ah, nostalgija... :(

cura je prošlo ljeto na more ponesla pejku jedinicu pa sam ja igrao driver dok je ona kuhala :jede:
"Women don't respect salad eaters."

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Driver: San Francisco
« Odgovori #13 : 07. Lipanj, 2010., 22:28 »
Meni su svi Drajveri rulali, pogotovo cut scene.
Neznam, igra mi ima ono nešto, atmosfera ovo ono štajaznam.

Pogotovo kad se sjetim PS, i prelošeg TV-a i kasne nočne sate uz Driver 1 a kasnije Driver 2 (Kuba <3)
Kolko sam vremena potrošio na to  :wildboy:

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Driver: San Francisco
« Odgovori #14 : 07. Lipanj, 2010., 22:35 »
+1

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9