HCL.HR

F1 2010

  • 163 Odgovora
  • 27060 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: F1 2010
« Odgovori #90 : 23. Rujan, 2010., 15:33 »
neće vam se armor pomirit s tim tako lako

no razumijem donekle odluku codemastersa - da su stavili realniji model oštećenja ni deset onih flashbackova ne bi pomoglo kad su utrke općenito duže, a možda i zahtijevnije od onih u gridu i dirtu.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: F1 2010
« Odgovori #91 : 23. Rujan, 2010., 15:36 »
@HS, Weky je postal jedan od prvih WIP skrinsa, dok jos nisu maknuli ni one "zute" nijanse.
U svakom slucaju, govoris gluposti.
Kakav je model ostecenja u najboljim, uber mega realnim rF F1 modovima; CTDP i FSOne?!
Da ti odgovorim, skoro pa ga nema!
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: F1 2010
« Odgovori #92 : 23. Rujan, 2010., 15:40 »
@HS, Weky je postal jedan od prvih WIP skrinsa, dok jos nisu maknuli ni one "zute" nijanse.
U svakom slucaju, govoris gluposti.
Kakav je model ostecenja u najboljim, uber mega realnim rF F1 modovima; CTDP i FSOne?!
Da ti odgovorim, skoro pa ga nema!
Pa nedostatak oštećenja i lošija grafika su i glavni nedostaci ovih modova.. Nitko ne kaže da ne valjaju, ali da im to fali stoji.. Ja ne vidim neku pretjeranu razliku izmedu tih modova i ovoga osim eventualno u grafici.. Znači pomak na bolje je skoro pa ravan nuli :D.
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: F1 2010
« Odgovori #93 : 23. Rujan, 2010., 15:44 »
zar je tako teško napraviti dobar model oštećenja..
Je.

Ono što hejtam je bijednih 30 fps-a (na konzolama, jel). Buuu.
« Zadnja izmjena: 23. Rujan, 2010., 15:47 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: F1 2010
« Odgovori #94 : 24. Rujan, 2010., 13:09 »
Evo friskih, PC HD skrinsa od jednog CSR clana:

http://crosimracing.hcl.hr:80/forum/index.php?topic=122.msg4569#msg4569

Dal se razlikuju od onog kaj je Weky postal?
Mislim da da...
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: F1 2010
« Odgovori #95 : 24. Rujan, 2010., 13:14 »
Probao sam igru. Nešto najjadnije što je izrodila igraća industrija.

Grafika je bijedna, bez detalja i sad mi je žao što nije onakva kriploidna kakvu sam stavio, jer ovo izgleda kao da se netko igrao u Blenderu, a ne kao punokrvni proizvod.

No najgore od svega je to što je igra bolno dosadna. Prvo ti treba jedno 15 minuta da agent odsere svoje da bi uopće došao do vježbe i kvalifikacija, no do utrke je generalno nemoguće doći jer ćete već na pola prvog kruga kvalifikacija razmišljati kaj da drugo radite, da pravite čaj ili sok, da odete na zahod jer vas polako tiska, hoćete li gledati film, šta ima novog na net.hr-u ili bilo što drugo. Toliko nešto dosadno nisam vidio od kad sam kliknuo na "Pogledaj sve postove korisnika Armor"
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: F1 2010
« Odgovori #96 : 24. Rujan, 2010., 14:04 »
Opa.
Weky je našao nešto dosadnije od Civilazacije 5. Zar je to moguće?
Zbilja moguce?

 :wildboy:
The greatest teacher, failure is.

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: F1 2010
« Odgovori #97 : 26. Rujan, 2010., 15:42 »
Pitanje.Dali se samo meni dešava bug sa  boksom.Kad uđem u box kao npr. 14 izađem iz njega kao 23...

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: F1 2010
« Odgovori #98 : 26. Rujan, 2010., 16:33 »
 :hihi:

Ček pa šta nije to normalna stvar? ono, dok si ti u boxu ekipa na stazi te prestiže. Neće te valjda čekat..
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: F1 2010
« Odgovori #99 : 26. Rujan, 2010., 16:52 »
Pitanje.Dali se samo meni dešava bug sa  boksom.Kad uđem u box kao npr. 14 izađem iz njega kao 23...

 :fpalm: :wildboy: :tired: :ave: neznam kako da izrazim emocije vezane uz ovaj post

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2010
« Odgovori #100 : 26. Rujan, 2010., 17:29 »
Vi koji ste se našli ga ismijavat očito niste probali igru, kad niste shvatili o čem priča, naime dešava se da u pit laneu provedete 4-5 sekundi i trebate krenut, da te tvoji u boxu bezraloga nepuste van to traje cca 7-10 sekundi iako nema nikog u boxu i puno ljudi se žalilo na to, makar čujem da kod mnogih/većine toga nema, tako je i kod mene, sve pet... Vjerovatno je do lošeg piratluka jer ne vjerujem da bi konfiuracija ili bilo šta moglo uzrokovat takav problem...

Jedini minus igri mi je nedostatak u HUD displayu šta mi prikazuje uz imena vodećeg i vozača prije i poslje mene njihove zaostatke u sektorima, a ne zaostaci općeniti u utrci, kako bi i trebali bit, kao što je i u stvarnosti, po meni zaslužuje ulaz u 90+ jer je napokon F1 igra s dušom, a da ima i glavu i rep, te tkogod da ovo ne igra na volanu, jednostavno to je drugi svijet... Grijeh je imati ovu igru, a ne imat volan  :approve
« Zadnja izmjena: 26. Rujan, 2010., 17:40 cole »

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: F1 2010
« Odgovori #101 : 26. Rujan, 2010., 17:35 »
Imam ja igru i igrao sam ju naravno, ali mi se nikad ot nije dogodilo... a možda i nije bug... možda samo rade još nešto... pune gorivo npr.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2010
« Odgovori #102 : 26. Rujan, 2010., 17:38 »
Ma nemam pojma, ja sam vidio po netu puno video materijala vezano uz to, vjerovatno ili do neke piratske loše verzije ili nešto u settingu igre smeta tome..

Odg: F1 2010
« Odgovori #103 : 26. Rujan, 2010., 17:48 »
Gorivo se, barem po pravilima u pravoj Formuli 1, ne smije nadoljevati.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: F1 2010
« Odgovori #104 : 26. Rujan, 2010., 17:54 »
Molim savjet ako je moguće:
Kakvo bi rješenje za box bio službeni MS Wireless Racing Wheel? Ova igra još jedino podržava Logitech Drive FX Wheel (koji čujem da se više ne proizvodi), a Fanatec u ovom momentu radi cijene nije opcija. Plus što u planu imam probat nabaviti Wheel Stand Pro stalak koji postoji za MS-ov volan.
Znam da PS3 ima veći izbor volana, tipa Drive Force Pro/GT, G25, a li o tome možda kad ponovo nabavim PS3.
Dakle, u biti me zanima nečije iskustvo tko ima MS X360 Wireless Racing Wheel, jer mi se nabavka istoga čini kao najizglednija opcija, ili još bolje, igra li tko F1 2010 na tom volanu i ako da, jel zadovoljavajuće?
To je ovaj volan:



Probao sam igru. Nešto najjadnije što je izrodila igraća industrija.

Grafika je bijedna, bez detalja i sad mi je žao što nije onakva kriploidna kakvu sam stavio, jer ovo izgleda kao da se netko igrao u Blenderu, a ne kao punokrvni proizvod.

No najgore od svega je to što je igra bolno dosadna. Prvo ti treba jedno 15 minuta da agent odsere svoje da bi uopće došao do vježbe i kvalifikacija, no do utrke je generalno nemoguće doći jer ćete već na pola prvog kruga kvalifikacija razmišljati kaj da drugo radite, da pravite čaj ili sok, da odete na zahod jer vas polako tiska, hoćete li gledati film, šta ima novog na net.hr-u ili bilo što drugo. Toliko nešto dosadno nisam vidio od kad sam kliknuo na "Pogledaj sve postove korisnika Armor"
Duhovito. :hihi: Bravo.  :thumbs:
« Zadnja izmjena: 26. Rujan, 2010., 17:58 briatore »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9