HCL.HR

F1 2012

  • 18 Odgovora
  • 5376 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
F1 2012
« : 08. Srpanj, 2012., 11:09 »


Codemasters je produžio licencu pa stoga evo i službene teme trećeg nastaka najvećeg oktanskog cirkusa na svijetu u režiji popularnog Codiesa. Slobodno se raspišite koje stvari bi voljeli vidjeti od noviteta i promjena u sljedećem nastavku. Osobno očekujem napokon da bude riješen tehnički aspekt igre. Malo više koketiranja s licencom nebi bilo loše, npr. u slučaju HUD-a i općenito službene grafike FIA Formule 1. Najveća novost je da igra više ne koristi nepopularni GFWL klijent - vrlo pozitivno. Za više o ovoj igri kao i o prvim screensima u dolje navedenom linku na našem CroSimRacingu.

CSRF: F1 2012

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: F1 2012
« Odgovori #1 : 06. Kolovoz, 2012., 10:49 »
Izbačen teaser trailer za zanimljivi Champions Mode:

F1 2012 Champions Mode Teaser Trailer [HD]
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2012
« Odgovori #2 : 10. Kolovoz, 2012., 14:18 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2012
« Odgovori #3 : 27. Kolovoz, 2012., 19:25 »
GamesCom 2012 - F1 2012 Champions Mode
Predobro izgledaju boje, baš po mom ukusu.
Ovaj Lotus prelijepo izgleda. Sviđa mi se jako grafički prikaz formule na početku videa.

Odg: F1 2012
« Odgovori #4 : 31. Kolovoz, 2012., 11:49 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2012
« Odgovori #5 : 12. Rujan, 2012., 10:07 »
Probao na PC-u i dojam je sljedeći. Ima jako dobrih i jako loših strana.
Ajmo prvo o dobrim. Interfejs i grafika u smislu oštrine i kvalitete je jako dobra iako je ostao sivi filter, modovi (fajlovi) će to riješit, tako da sam na tom polju jako zadovoljan, izgleda "miljon" puta lijepše od konzolaške verzije. Sviđa mi se jako pristup svemu, kako Young Driver Testu tako i utrkama, gdje više nema retardiranosti iz kamp kučica.

Što se modela vožnje tiče on je po meni isto napredovao iako mi se čini da je manje izazovniji, što je loše, ali opet neke stvari su unaprijedili pa će to bit kolko tolko dobar kompromis. Puno kasnije se koči i to je neusporediva razlika od prijašnjih naslova, nekako mi se čak i sviđa. Kada se vozi širokom putanjom više nemožete ostat na stazi ukoliko imate preveliku brzinu (u predhodnicima si malo zakočio i to je to). Sviđa mi se jako što sami vozači naprave nered na stazi pa sam u tri utrke koliko sam odvozio vidio par bolida van staze ili u sudaru. Setup volana iz prijašnjeg nastavka vrijedi i ovdje. U demu je model oštećenja isključen, no nekako mi se čini da nije ništa napredovao. Sviđa mi se jako u dva navrata kad sam bočnom stranom zahvatio dva bolida, kako su izgubili kontrolu, onako realno i to stvarno dobro izgledalo.

A sad ono što ne štima. Kolorit i filter grafički se mogu promjenit modovima, ali je žalosno da se ljudi 3 godine žale na to, a oni ništa ne mjenjanju. Podrška za volan je tragična, prvo sam jedva poštimao kontrole jer kad uštekam Fanateca i stavim da on bude glavni kontroler dok krenem vozit upaljen mi je automatski gas?!?!?! Dobro išao sam stavim custom kontrole i sve si fino poštimao i sve je dvije utrke radilo vrlo dobro, da ne kažem odlično i onda mi se unutar vožnje diskonektao volan, naravno iste sekunde se opet i upalio, ali bez FFB-a. To što Codemasters radi s podrškom je užasno i neoprostivo. Nema šanse da ovu igru kupim na PC-u baš zbog toga. Gade mi se nažalost. S odličnog i najdražeg mi tima, postali su mi najomraženiji. Sumnjam u ikakvo ispravljanje bugova i sl. Ako će finalna verzija igre biti bolja od ovog onda im skidam kapu i imaju moju ispriku, ali to je nažalost nemoguće...

Igra kad nebi patila od tih gluposti šta sam nabrojao da ne valja bila bi najbolja u serijalu, ovako je samo sivi prosjek koji se krije ispod haube "najbolje F1 igre"...

Odg: F1 2012
« Odgovori #6 : 16. Rujan, 2012., 19:14 »
Nemam volan, ali imam joystick bez gljiva, pa mi recite vrijedi li kupovati igru?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2012
« Odgovori #7 : 16. Rujan, 2012., 19:20 »
Kako bez gljiva?  :ave: :ave:

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: F1 2012
« Odgovori #8 : 16. Rujan, 2012., 19:25 »
Imam i ja joystick bez gljiva, čemu ruganje. :hiha2: :hiha2:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: F1 2012
« Odgovori #9 : 16. Rujan, 2012., 19:32 »
Znas Cole postoje i takvi joystici, to su ti tzv jeftiniji bez gljiva, usto nije moj joystick, a posto sam igrao s njim samo FIFU i PES onda je bez gljiva dobar. Zato pitam kako je igrati na joysticku bez gljiva i da li vrijedi zbog toga kupovati igru

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2012
« Odgovori #10 : 16. Rujan, 2012., 22:26 »
Sry  :(

A neznam kakav bi ti osjećaj na to bio, već ovako se neki "žale" da je bolid teže upravljiv što je dobro naravno, no nezz kakav bi bio feeling na d pad jel.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2012
« Odgovori #11 : 21. Rujan, 2012., 16:21 »

Odg: F1 2012
« Odgovori #12 : 23. Listopad, 2012., 17:49 »
Igra ima dosta bugova..msm sta reci :S

*

homer

  • n00b
  • 4
Odg: F1 2012
« Odgovori #13 : 05. Studeni, 2012., 23:38 »
kako rijesiti problem oko izvrtanja prilikom izlaska iz krivine ....idem bas lagano i imam pravu putanju i cim pocenm okretati volan izvrti me....tamo ima na setupu bolida nesto oko toga ali nez natstimat kak to nastelit......

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2012
« Odgovori #14 : 06. Studeni, 2012., 06:22 »
Trebaš naučit bolje vozit.  :hihi:

Možeš u opcijama pod difikulti namjestit TC na high.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9