HCL.HR

F1 2016

  • 50 Odgovora
  • 31024 Hitova
*

jAY7

  • **
  • 158
Odg: F1 2016
« Odgovori #30 : 08. Svibanj, 2017., 12:56 »
Nagovaraju me ljudi da dignem težinu, pa sam dignuo na Expert.
Ja sam mislio da vec vozis na expertu jer si u prvom postu napisao da je tezina expert :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2016
« Odgovori #31 : 08. Svibanj, 2017., 13:10 »
Krenuo s Expertom pa sam smanjio na Hard...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2016
« Odgovori #32 : 09. Svibanj, 2017., 23:10 »
Nakon dosta lošeg vikenda u Maleziji, dolazi mi draga Suzuka.
U VN Japana koliko pamtim imam dobre rezultate, pa se istima nadam i ove godine...
Ukupni poredak i novim R&D-om preskačem Williams.





Slijedi VN Japana...
Na slobodnom treningu imam veliki udes i bliski susret sa Verstappenom.
Drugi vikend zaredom da imam udes. Ovog puta dobivam i novi bolid.





Q1 i Q2 su pod kišom, dok najbolje vrijeme ostvarujem u Q3! Novi POLE!







Očekujem dobru utrku!
Nadam se samo da ću ostati kompetativan, te da neću imat gluposti gdje me pretječu u boksovima kao do sada.
Editing je sve bolji, pa od sada očekujte i neke situacije iz replaya...

http://youtu.be/9on2zL4rHqo

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2016
« Odgovori #33 : 12. Svibanj, 2017., 19:33 »
Sljedeće dvije VN nikad nisam vozio.
Radi se o VN SAD-a u Austinu i VN Meksika.
Po prvi puta ću se srest s tim stazama, pa nezna šta da očekujem.





Nakon 30 krugova koje sam napravio na slobodnom treningu, lagano sam se upoznao sa stazom.
Dosta zavoja mi se jako sviđa i očekujem ovdje solidan rezultat i dobru utrku. Osim što sam se upoznao stazom, osvojio sam POLE!
Osjećam puno veću stabilnost i moćnost bolida zbog R&D-a.









http://youtu.be/zVgLl6gdqjk

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2016
« Odgovori #34 : 18. Svibanj, 2017., 13:02 »
Peto mjesto u Austinu (USA) mi je dalo do znanja, da na ovoj težini itekako mogu biti kompetativan najboljim vozačima.
Iako mi sama staza nije pretjerano oduševila, napravio sam dobar posao u utrci; doduše imao sam dosta nesigurnosti i problema; čitaj kontakata.
Slijedi Meksiko! Također neznam što me očekuje; kakva je staza...







Kišno i sunčano vrijeme u Q2, odnosno Q3 koštalo me pogrešno biranog setupa za utrku...
Startam s osme pozicije na GRIDU; po kvalifikacijama očekujem dobru utrku; za vodećim Red Bullom sam unutar sekundu.
Mogla bi bit to dobra utrka za mene i Renault!



http://youtu.be/WctcWeGaBig

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2016
« Odgovori #35 : 20. Svibanj, 2017., 16:20 »
Preostale su još dvije utrke sezone. S ozbirom na momčad; jako sam zadovoljan di sam i di smo kao konstruktori!
Po svemu sudeći zadnjih 5 utrka Renault se počeo dizat i skoro pa izjednačio sa Mercedesom koji je vodeći u ukupnom poredku.
Trenutno stanje stvari u poredku i što se tiče R&D-a.





Od VN Brazila očekujem puno! Volim jako stazu i smatram da mogu biti čak i favorit ove utrke.
Čim sam vidio vremenski rasored bilo mi je krivo, jer vozim kvale po suhom, a utrku po kiši! Više bi volio sunčani Interlagos!
No i varam se u vremenskoj prognozi što me košta startana GRID-u.

Iz treninga vadim najviše, jer po prvi put radim savršen APEX scoring; sve ljubičasto!







Dio kvalifikacija vozim po suhom, a dio po mokrom.
Nešto sam prtljao po setupu, tako da u Q2 nikako nemogu napraviti dobro vrijeme i ispadam iz borbe za Q3.
Utrku ću startat s 15 mjesta; šteta...

Neću spojlat ništa previše tekstom; no pogledajte utrku u cijelosti, jer je to najbolja utrka sezone!!!



F1 2016 Game Career Mode - RACE 20 | FORMULA 1 GRANDE PREMIO DO BRASIL 2016 - YouTube

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2016
« Odgovori #36 : 27. Svibanj, 2017., 15:57 »
FINAL RACE OF THE SEASON 2016 - RACE 21 | ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX

U zadnju utrku ulazim potpuno ravnodušan, uz želju da ostvarim što bolje vrijeme...
U poretku nemogu nazadovat, a teoretski mogu do drugog mjesta u ukupnom poretku.
No za takve stvari se moraju poklopiti loši rezultati Vettela i Hamiltona...





Očekuje me dobro vrijeme, a kvalifikacije vozim vrlo dobro.
Jako zgusnuta prva dva reda, gdje je bilo tko mogao uzet POLE.
Četvrto mjesto i zadnja utrka sezone!







Ukupni poredak prije zadnje utrke i rezultati nakon Q3 VN Dubaia...







Zadnja utrka vrlo dobre sezone je pred nama; mali teaser...
U utrci se po prvi put u sezoni desilo...
Zadnji riport za ovu 2016 godinu...

F1 2016 Game Career Mode - RACE 21 | 2016 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX - YouTube
Nesretan kraj za mene! Ali sve u svemu fenomenalna sezona; gdje sam čak 4 puta pobjedio u utrci.
Ali i devet puta bio na podiju! To je za Renault velika stvar, a još veća jest da sam potpisao novi ugovor i za sljedeću godinu!
Isto tako uz moje zadovoljstvo osobnim uspijehom, momčad se diže, Kevin moj momčadski kolega sve je bolji...
A mi smo četvrti instruktori!!!

Par slika kako je to izgledalo na zadnjoj utrci ove sezone...









Ukupni poredak nakon 21 utrke...











*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2016
« Odgovori #37 : 27. Svibanj, 2017., 16:00 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2016
« Odgovori #38 : 29. Svibanj, 2017., 20:44 »
F1 - SEASON 2017 - SEASON II | Renault Sport Formula One Team | #4 TOMO COLE - 1st DRIVER



EXPERT | 50% RACE LENGHT | ASSIST OFF | TC MEDIUM





Nova sezona, nova i velika očekivanja! Kroz R&D u prošloj sezoni Renault je napravio ogroman korak naprijed i ostao u razvoju s top momčadima, tako da u 2017. godinu ulazi kao jedan od pritajenih favorita. Četvrto mjesto koje sam osvojio uz četvrto mjesto u poretku konstruktora već u prvoj sezoni daju mi optimizam, barem da zapaprim ovogodišnju borbu za prvaka! Uzeo sam poslje zadnje utrke prošle sezone pauzu da vidim kako ću implementirati sve modove da igra zaista ima realnu 2017. sezonu. Bio sam na najboljem putu da to i napravim, no par bugova i grešaka ipak su me nagovorile da odustanem od toga plana. Testirao sam sve moguće modove i većina ih radi besprijekorno; no kada je Bottas dobro prebačen u Mercedes, opet komentator spominje Rosberga, na što jednostavno nisam želio pristati. Tako da sam ostavio default igrin roster vozača, a i nekako mi je ipak drago da je aktualni svjetski F1 prvak i dalje u borbi za back2back naslov! Meni osobno najvažnija i najdraža novost je što smo konkurentniji i moj momčadski kolega Kevin Magnussen napokon ima bolid za bolje rezultate, što se naravno očekuje! Max Verstappen je najavio svoju krucijalnu sezonu, dok se za Kimija spekulira da mu je to zadnja sezona u propetom konjiću. Navodno Hass ima također svog pritajenog favorita. Rezultati sa zadnjih testiranja su van svih očekivanja; vidjet ćemo...












Špekulacije u medijima i glasine iza zatvorenih vrata govore, kako Red Bull ima strašan bolid i kako su najviše radili u zimskoj stanci na svojim istraživanjima.
Ja sam tik uz konkurenciju i trebat će mi par uvodnih utrka u sezoni da moja R&D faza bude TOP, kako bi mogao napasti prva mjesta, a da nemoram izvlačit nemoguće iz bolida...
Mercedes je navodno dosta pao u napredovanju, pa se očekuje da ove godine neće tako lako obranit titulu konstruktora iz 2016.








2017 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX | 29 LAPS - 50% RACE LENGHT | LAP RECORD 1:24.125 by Michael Schumacher (2004)





Očekivanja jesu bila da Red Bull zauzme prvo ili drugo mjesto na GRIDU, no nitko nije očekivao POLE POSITION Romain Grosjeana!!!
Osim što ja nisam zadovoljan sa svojom sedmom pozicijom na GRIDU; Kevin Magnussen, moj timski kolega, jest vrlo zadovoljan sa šestim mjestom u kvalifikacijama...
Za koga će prva utrka sezone biti sretna, a za koga za zaborav?! Može li Romain Grosjean napraviti još jedno čudo?! Pogledajte prvu utrku moje druge sezone...

F1 2016 GCM | SEASON 2 - #01 | 2017 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX - YouTube










*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2016
« Odgovori #39 : 30. Svibanj, 2017., 17:34 »
F1 - SEASON 2017 - SEASON II | Renault Sport Formula One Team | #4 TOMO COLE - 1st DRIVER



EXPERT | 50% RACE LENGHT | ASSIST OFF | TC MEDIUM


RACE #01 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX | POLE - ROMAN GROSEJAN | WINNER - MAX VERSTAPPEN | BEST LAP - DANIEL RICCIARDO



Nakon Australije i devetog mjesta mjesta gdje me najviše koštala loša taktika i par nervoznih mojih reakcija, dolazim u Bahrein; drugu utrku sezone sa velikim očekivanjima. Na službenim treninzima radimo brze krugove i ja i moj kolega Kevin Magnussen očekujemo bolji rezultat nego li u prvoj utrci sezone. Da sam u race directoru za vrijeme utrke obratio pozornost kako tko ide u boksove mogao sam složiti bolju taktiku, a ovako sam se jedva našao u bodovima. U Bahreinu očekujem borbu bar za postolje, ali i Kevina u bodovima!







U kvalifikacijama griješim u Q3 i to u oba kruga koja sam radio i završavam kao deseti na gridu. Kolega Magnussen ostvario je odlično peto mjesto u Q3 i vidi se da je i njegov bolid full konkurentan sa samo 00.873 zaostatka za vodećim Ricciardom koji je ostvario pole. Nadam se da ću uspijeti u utrci vrlo brzo domoći se bar petog mjesta. Također želim bolji start Kevinu od zadnjeg puta, kada je upravo start utrke bio koban za njega...





Ovako bez kardinalnog spojlanja, radi se o jednoj od najzanimljivijih utrka koje sam vozio, sa jednim od najbolesnijih i najčudnijih sudara...

F1 2016 GCM | SEASON 2 - #02 | 2017 FORMULA 1 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX - YouTube

Odg: F1 2016
« Odgovori #40 : 31. Svibanj, 2017., 10:42 »
Moram priznati da si me sad zagrijao da počnem i ja igrati, ovo izgleda jako dobro :)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2016
« Odgovori #41 : 31. Svibanj, 2017., 18:51 »
F1 - SEASON 2017 - SEASON II | Renault Sport Formula One Team | #4 TOMO COLE - 1st DRIVER



EXPERT | 50% RACE LENGHT | ASSIST OFF | TC MEDIUM


RACE #01 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX | POLE - ROMAN GROSEJAN | WINNER - MAX VERSTAPPEN | BEST LAP - DANIEL RICCIARDO
RACE #02 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX | POLE - DANIEL RICCIARDO | WINNER - DANIEL RICCIARDO | BEST LAP - SEBASTIAN VETTEL




Nakon nevjerojatnog završetka i vožnje na rubu životne granice guma uspio sam otpeljat vrlo dobro peto mjesto u Bahreinu dolazim u Kinu na treću utrku sezone. Kolega Magnussen također je imao vrlo dobru utrku u Bahreinu osvojivši sedmo mjesto, sa zaostatkom manjim od sekunde između nas dvojice. Red Bullovi su u prve dvije utrke pokazali da su najbrži trenutno u sezoni. Također je nevjerojatno da su Vettel, Hamilton i Rosberg bili van bodova! Predmjevam tešku sezonu za Mercedes Petronas! Njihov R&D tim imat će pune ruke posla do Španjolske...





Kroz kvalifikacije jedva pronalazim pravi ritam i jedva upadam u Q3. No u trećoj kvalifikacijskoj sesiji uspijevam pronać vrlo dobar pejsing i sa jako malo zaostatka osvajam vrlo dobro mjesto na gridu. Što se tiče R&D, uspijevam doći na drugo mjesto svih konstruktora. Renault se promentuo ovime među favorite za naslov. Bolid je vidljivo i osjetno brži, aerodinamičniji te upravljiviji nego primjerice na sredini prošle sezone ili ranije. Dolaze do izražaja sav trud koji postižemo Kevin i ja na treninzima testirajući nove novotarije koje nam naš tim priprema.





A sada slijedi najbolja utrka Renault Sport Formula One Teama!

F1 2016 GCM | SEASON 2 - #03 | 2017 FORMULA 1 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX - YouTube

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2016
« Odgovori #42 : 06. Lipanj, 2017., 19:08 »
F1 - SEASON 2017 - SEASON II | Renault Sport Formula One Team | #4 TOMO COLE - 1st DRIVER



EXPERT | 50% RACE LENGHT | ASSIST OFF | TC MEDIUM


RACE #01 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX | POLE - ROMAN GROSEJAN | WINNER - MAX VERSTAPPEN | BEST LAP - DANIEL RICCIARDO
RACE #02 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX | POLE - DANIEL RICCIARDO | WINNER - DANIEL RICCIARDO | BEST LAP - SEBASTIAN VETTEL
RACE #03 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX | POLE - NICO ROSBERG | WINNER - TOMO COLE | BEST LAP - TOMO COLE



Nakon prve pobjede u sezoni, pete ukupno u mojoj karijeri i prve utrke na kojoj smo ja i moj timski kolega zajedno na podiju, očekivanja su postala još veća i glad za uspijehom je narasla. Sa zadnjim R&D updateom prometnuli smo se u vodeću momčad na gridu. Trenutno imamo najbolji, najbrži i najinovativniji bolid. Užasno se veselim kako ćemo dalje u sezonu. Utrka u Kini je bila možda i najveće iznenađenje u proteklih nekoliko godina u F1 svijetu. Nitko nije očekivao dvojac iz Renaulta kako ima P1 i P3. Užasna utrka za Hamiltona i Verstappena koji su bili izvan bodova, ali i za Vettela koji je s devetim mjestom osvojio tek dva boda.







U kvalifikacijama u Q3 ulazimo i ja i Kevin, no kroz polukišnu stazu ne uspijevamo ostvariti bolje vrijeme od sedmog, odnosno osmog mjesta na gridu. U ukupnom poredku zaostajem samo šest bodova za vodećim Kimijem, dok je izvrsni Magnussen sedmi u poretku sa GAP-om od 22 boda za fincem. Od Sočija očekujem puno. Vrijeme je da se i Hamilton napokon priključi osvajanju bodova, jer je za njega ova sezona trenutno master dizaster. Rosberg je trenutno daleko u boljoj poziciji; u ravnopravnoj borbi za prvu poziciju. A sada slijedi utrka...

http://youtu.be/GP7WndYr3Ck

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: F1 2016
« Odgovori #43 : 08. Lipanj, 2017., 05:40 »
Testiram da ubacim svoj glas u VIDEO izvještaje, no frfljam i smatram da imam glup glas.
Ovo je bez bezbroj ponavljanja, znači ovaj test sam napravio iz prve, pa da vidim šta mislite.
Da li se isplati govorit u reviewu urke?

 2017 - 06 - 08 06 - 32 - 43 by Tomo Cole | Free Listening on SoundCloud

Odg: F1 2016
« Odgovori #44 : 08. Lipanj, 2017., 17:44 »
Nemaš glup glas, i ako frfljaš ne smeta ako je snimka zvučno kvalitetnija od ove priložene.
Balkanslav Gaming:
YouTube
Facebook

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9