HCL.HR

Fallout 3

  • 292 Odgovora
  • 62437 Hitova
Odg: Fallout 3
« Odgovori #285 : 29. Kolovoz, 2010., 14:21 »
Ma dođe škorpion, uđem mu u facu, uključim VATS, 96% za glavu, pogodim ga i izgubi par crtica. :/

wyzard kako da kradem?

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Fallout 3
« Odgovori #286 : 29. Kolovoz, 2010., 14:34 »
A neznam, onda valjda imaš mali skil za vatrena oružja ili si koristio neku slabu pljucu. :wildboy: Tamo u onom meniju di bildaš skilove, nemoj stavljat na sve rendom jer ćeš onda bit u svemu prosječan, nego se fokusiraj na određene skilove koje najčešće misliš koristit.

kako da kradem?
Kad dođeš u nečiju kuću ili negdje i kad se približiš određenom itemu, dobiješ steal opciju. Mislim da piše koju tipku treba stisnut i onda ukradeš da te nitko ne skuži. Jedino šta time dobivaš kao ono "bad guy" reputaciju u samoj priči.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Fallout 3
« Odgovori #287 : 29. Kolovoz, 2010., 14:41 »
drpiš i bježiš  ;)

ane, pa ak ti ide teško znači da nešto ne ide kak treba. kao prvo, bilo bi pametno da usporiš tempo - ako pratiš samo glavni quest bez side misija to će te ponekad odvest na područja gdje su neprijatelji kojima nisi dorastao jer nisi na odgovarajućem levelu. dakle, malo obavljaj side-questove da skupiš exp.

kao drugo, provjeri oružje - ako je u lošem stanju (cnd) trebaš ga popravit ili zamjenit jer s pokvarenim oružjem nikoga nećeš sredit.

treće, baziraj se na jedan skill (što se tiče oružja) i pametno odabiri perkove - ako koristiš big guns onda razvijaj taj skill, a ne sve pomalo. nemožeš bit dobar sa svim oružjima, barem ne na početku igre, jel.

da i kradeš kad uđeš u šuljanje (ctrly) i onda priđeš tamo gdje želiš drpit nešto. s tim da ako te spaze, neće ti bit lijepo. tako da je svaka krađa ujedno i rizik. ako ništa, neke je likove "produktivno" čak i ubit da se dobije zanimljivih itema.

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Fallout 3
« Odgovori #288 : 29. Kolovoz, 2010., 15:09 »
A zapravo pokupiš i dosta stimpackova od ljudi koje pobiješ  :hihi:  (Raideri itd)

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Fallout 3
« Odgovori #289 : 29. Kolovoz, 2010., 15:23 »
VATS + bilo koje melee oružje =  :ave: :ave: :ave: :ave: :ave:

Odg: Fallout 3
« Odgovori #290 : 29. Kolovoz, 2010., 17:55 »
Jebiga ja sam malo rendom stavljao te bodove. :D A za pokvarena oružja odem da ih popravim, ali kaže mi da ako je i popravim, ništa neću dobiti sa time (nikakav bolji DMG). Uzimam sve side questove. Moram sada neku familiju naći i dati im pismo. Ima tri područja, na dva nisu, valjda su u nekom podzemnom sranju sa pun kurac škorpiona, a još duplo toliko prostorija.  :wildboy:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Fallout 3
« Odgovori #291 : 29. Kolovoz, 2010., 20:08 »
nećeš dobit veći damage ako popravljaš dva oružja koja su u lošem stanju... nađeš više njih koji su u kakvom-takvom stanju i onda ideš na repair. koliko dobivaš od njih ovisi ti i o visini repair skilla ako se dobro sjećam.

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Fallout 3
« Odgovori #292 : 30. Kolovoz, 2010., 10:39 »
Kolko se ja sjećam ja sam bildo perkove : small guns and big guns. Oni ti pomažu da radiš više dmg-a, da bolje cilja itd. Na početku malo je zajebano, ali kada nabaviš dobru pušku (snajper ili neku automatsku), a perk big guns plus još neki (ne sjećam se) su fino nabildani stari moj samo VATS i headshotovi. Na tisuće.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9