HCL.HR

Far Cry 3

  • 614 Odgovora
  • 159313 Hitova
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #555 : 16. Veljača, 2014., 22:19 »
Mogao bi i ja isprobati s ovim modom, ionako ponovno planiram odigrati...Samo neznam kako ce meni to sjesti, ne mogu se bas nazvati hardcore gejmerom :ementaler:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #556 : 16. Veljača, 2014., 22:28 »
Tnx.
Spremit će se.
Nije da je bitno trenutno, ali kakvo je apliciranje moda? Jednostavno?

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #557 : 16. Veljača, 2014., 22:35 »
Da, samo C/P u main folder od igre.
Naravno, valjalo bi spremiti neki backup jer se nikad ne zna.

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #558 : 16. Veljača, 2014., 23:05 »
A koje su razlike, gledam video al sad već ima preko godinu dana da sam igrao i ne sjećam se više što je točno različito na videu od originala :(
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #559 : 16. Veljača, 2014., 23:31 »
Gledaš video i ne vidiš razlike? :bonk:
Pa, razlika ima toliko da ti se čini da igraš skroz drugu igru koja samo radnjom i okolinom podsjeća na FC3.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #560 : 16. Veljača, 2014., 23:40 »
Pogledaj neki prohod igre u originalnoj verziji pa ćeš vidjet da su čuda promjenilli.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #561 : 18. Veljača, 2014., 04:26 »
Mali update: Nakon nekoliko dana igranja za Ziggy modom (v 2.5, Regular), da podijelim dosadašnje utiske i pokoji savjet.  :geek:

Prije svega, promjene su ogromne- kao što sam već i rekao. a ispod ću navesti samo neke upečatljive, kao i nekoliko slika da vidite kako to izgleda iz (moje) prve ruke.
(Kompletna lista je na ovom linku: http://www.nexusmods.com/farcry3/mods/63/?)
Tko želi isprobati, ponavljam link: https://drive.google.com/file/d/0B5xGljN6nMAxNzVOX01oMks5cVE/edit?usp=sharing

Dakle...  :solidus:

-  Cijela mapa je odmah otvorena i možete ići kud god poželite...Kao i sve oružje, koje je dostupno u trgovini od samog početka igre.
To naravno anulira potreba za pentranjem po tornjevima, jer osim XP-a, ništa drugo nećete dobiti.
-  Nema više "press E to open" i slično... Penjete se, uzimate loot ili otvarate nešto samo po osjećaju.... Ujedno, nema više ni highlight na bitnim stvarima- znači, svaki sanduk izgleda isti. Plus, na mapi nema nikakvih oznaka osim onih glavnijih poput tornjeva, baza i sl. Tako da je nalaženje sanduka sa blagom i relikvija, misija nemoguće.
- Na HUD-u više nema minimape, nego samo kompas.
- Količina svega je smanjena u osnovnom paketu, pa štedite koliko god možete. Rambo okršaji ne prolaze baš najbolje...
- Nema više tagiranja sa kamerom ili optikom... Znači, otvorite četvero oči.
- Neprijatelja i životinjki ima prilično više, i rekao bih da su malkice agresivniji nego inače. Znači, kad čujete režanje- bježanija!
- Generalno, cijene svega su drugačije. Metke kupujete sada na komad, za životinjske kože dobijete više šoldi, oružje košta koliko i vrijedi (navodno) i tako dalje.
- Za upgrade sad treba kombinacija dvije vrste životinjske kože i dvije vrste biljke, ali količinski više komada nego inače.

Eto tako... Ima toga zaista puno, ali ovo su po meni neki najvažniji dijelovi.

Što se tiče samog igranja, moj savjet je da na prvo posvetite pažnju poboljšanju opreme.
Meni se do sada najbolje pokazala signature Bushman puška, koja je malo skuplja ali se definitivno isplati jer sa 10-ak metaka ukokate grizlija, a nečujna je tako da nećete imati problema sa privlačenjem pažnje.
Odmah poslije nje, uzeo sam i Z93 sniper i dogradio pigušivač, dopunsko punjenje i medium optiku. Postoji još i veća optika, ali nije baš nešto... Doslovno možete pucati preko pola mape i pogoditi.
 :ave:
Kad već spominjem sniper, novost je to da sada zasigurno ubijate ono što na optici i vidite... Efektivna daljina je očigledno povećana do ibera. To se odnosi i na one mašinke na džipovima i čamcima.
Kao način igranja, preporučio bih stealth pristup. Inače, ne gine loading screen.
 :ne:
Što se tiče novca... Da, on će vam uglavnom često nedostajati. Zato, imajte na umu da je tigrova koža $200, pa ne bi bilo loše da lovom povećate svoj budžet. Grizli je isto tako $200, ajkula je $100, i tako dalje.

I to je uglavnom to...
Sigurno ima još gro stvari za dodati, ali već je 4 ujutro i koncentracija mi je prilično opala.
Kao što sam rekao, evo nekoliko slika- pa bacite oko.

Lijepi pozdrav,
Z.
-------------------------

CIjela mapa...



Cijene i modeli...



Export-import...



Crafting...



Ispeglana optika...



Iber snajper...



... i žrtve iber snajper-a.



:kava:
« Zadnja izmjena: 19. Veljača, 2014., 14:57 Metalni »

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #562 : 19. Veljača, 2014., 21:59 »

Jeli ima ziggy mod za ps3,ako ima jeli treba kupiti posebno ziggy mod ili dobijes free sa fc3 kad kupis obicno izdanje ?

« Zadnja izmjena: 19. Veljača, 2014., 22:03 maras234 »

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #563 : 19. Veljača, 2014., 22:21 »
Mislim da je to samo za PC verziju.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #564 : 23. Veljača, 2014., 04:00 »
UPDATE 2

Iako ovaj mod daje igri drugo ruho i znatno otežava neke stvari, nakon nekog vremena se ipak napune resursi i tada možemo udovoljiti svojoj znatiželji i pazariti nešto od ovih iber-skupljih pucaljki. Zato odmah na početku da kažem, nemojte se ni truditi. :ne:
Do sada sam isprobao većinu prangija u igri, no i dalje sam uvjeren da je signature Bushman najbolja i najpraktičnija puška u igri. Njegov stariji brat "Spade" je totalni shit od puške, kao i jača verzija Z93-ce, po imenu AMR. Koja uz to ima "high zoom" optiku... I koja u stvari, ničemu ne služi posebno.  Daleko je bolja obična Z93-ca, nabudžena sa medium optikom, povećanim šaržerom i prigušivačem.
Dalje, MKD je također "drž-nedaj"... Istina, jak je ali i previše šara onaokolo, pa u stvari samo bez veze prosipa municiju.
Nakon ovog moda, svakako ću pazariti i težu verziju tzv. "hardcore" mod, ali o tom potom. Ispod kačim nekoliko taze slika, pa bacite oko.

Trenutna mapa...



Keš kolica...



Medium optika...



I super-iber-turbo-majti optika... Koja se usput, trese kao kosilica u leru.



Eto tako, to je otprilike to, za sada.
:kava:
« Zadnja izmjena: 23. Veljača, 2014., 04:02 Metalni »

*

futureme4

  • n00b
  • 2
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #565 : 27. Veljača, 2014., 19:51 »
Bok! imam problem sa krizom na opticu u far cry 3,ko i svi koji su igrali igru ili je igraju.za viken je bil na 75% popustu pa sam je uzeo.no,da ne duljim bezveze..otiso sm na youtube da nadem rijesenje za problem i naso filmic (https://www.youtube.com/watch?v=jQbRNZRuM7w) te napravio kko je navedeno u videu.hm..od tada od igrice imam smo crnu kocku velicine kutije cigar n desktopu sa logom far cry.sta got napravim ne reagira.mogu je pogasit,a kad je upalim..opet isto.cak sam i izbriso igricu i opet je instaliro ali opet isto.
   
   Moze li mi neko pomoc?unpred hvala..

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #566 : 27. Veljača, 2014., 20:43 »
Pokušaj sistem restore. :solidus:
Što se tiče igre, prvi put čujem za takav problem... Probao sam nekoliko piratskih verzija prije nego što sam pazario oriđiđi verziju. Također, imam sve DLC-e + Ziggy mod, ali osim standardnih sitnijih bugova i glitcheva, nisam imao problema sa optičkim nišanom.
Ne znam, ali nekako mi čini da nije do igre problem, nego do kompa, odnosno do grafičkih postavki. :solidus:

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #567 : 27. Veljača, 2014., 23:51 »
Problem s optikom se događa kada imaš na PC-u DirectX10 ili 11,a igru igraš na DirectX9.

*

futureme4

  • n00b
  • 2
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #568 : 28. Veljača, 2014., 11:44 »
hvala na odgovorima.formatiro sam komp rdi drugih stvari i poceo ubacivati programe ali ni jedan directX.onda sm skinuo igricu s caunta (streem) di mi je sm skinuo i directX9 a problem s krizom n optici je i dlje prisutan bio

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #569 : 28. Veljača, 2014., 16:03 »
Presao Far Cry 3 koju sam nabavio nakon citanja vasih pozitivnih komentara,trebalo mi je nekih 2 tjedna vecinu stvari sam odradio tipa lov,manhunt misije.Jedina losa stvar je sto sam je prekucao na xbox-u jako su dobre grafike ali u zescim sukobima framerate zna pasti jbg stari xbox joj jednostavno nije dorastao.Nije nekakav teski pad ali opet se debelo osjeti.Soundtrack me prosto odusevio u nekim scenama glazba je predobro pogođena :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9