HCL.HR

Far Cry Primal

  • 138 Odgovora
  • 51134 Hitova
Odg: Far Cry Primal
« Odgovori #135 : 27. Veljača, 2017., 16:57 »
Odustao od ovoga,sve vec vidjeno u proslim fc igrama osim one seme s divljim zivotinjama.Borba nezanimljiva,oruzja bezze,lov mi nije napet a vazdan bi trebao lovit zivotinje zbog craftanja.FC4 sam nekako i mogao prezvakat al ovo ne mogu.

Odg: Far Cry Primal
« Odgovori #136 : 27. Veljača, 2017., 18:47 »
Sve je stvar ukusa. Meni je FC 4 nakon Primala bio lošiji.

Odg: Far Cry Primal
« Odgovori #137 : 27. Veljača, 2017., 20:11 »
Sve je stvar ukusa. Meni je FC 4 nakon Primala bio lošiji.

A gledaj meni je fc4 onako,dok mi je trojka definitivno medju najboljim fps igrama koje sam odigrao.
Dan danas zalim sto sam imao nesrecu da je igram na xbox360 jer je framerate kakio nemilo,al i to sam pregrmio i utukao u nju sigurno nekih 200+ sati.Kad sam presao fc4 vratim se na trojku,ostao paf koliko mi je bolja.FC4 je jedini plus sto je framerate na xbox-u bio odlican debelo se bolje vrtila nego trojka al igra ko igra trojka mi je masu bolja.Primal je sranje,blago receno,cash grab kakav samo ubishit zna napravit i nitko drugi.

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Far Cry Primal
« Odgovori #138 : 27. Ožujak, 2017., 11:06 »
Igram je neka tri dana i meni  se veoma dopala. Ima u njoj elemenata iz prijasnjih FC naslova medjutim ne smeta me, naprotiv. Ne bi bilo lose da je igra napravljena kao craft survival igra tipa ARK. Mozda bi mogli poradit na tome drugi put,vrijeme im je da nesto unikatnije  naprave

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9