HCL.HR

FIFA 13

  • 618 Odgovora
  • 176531 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: FIFA 13
« Odgovori #105 : 12. Rujan, 2012., 13:31 »
Ja kao fan PES-a jučer počeo igrati ovaj fifa 13 demo i ne zaostaje toliko za pesom kao što je npr fifa 2008 zaostajala za tadašnjim pesom, ali ipak šutevi i pasovi su lošiji nego u demou pesa 2013 (u pes 2012 su šutevi bili loši). U ovom fifa 13 demu kao da balon dodaju i šutaju (ne osjeti se težina lopte). Mislim ostalo je sve super, ima više animacija od pesa i tako neke stvari ali meni lično će ovaj novi pes biti bolji. Shvatam da postoje različiti ukusi ali, nikako ne mogu shvatiti zašto je fifa popularnija od pesa, jel to zbog marketinga ili zbog toga što u fifi ima mnogo više liga (licence nisu problem za pes jer to ispravi pesedit team), ili što fifa omogućava atraktivniju igru ne znam...pes mi je mnogo realniji ( i vizuelno i po gameplayu), kada igram fifu nikako se ne mogu uživit u utakmicu (kao što je slučaj sa pesom) jer primjeti se da je to video igra, da nije "isto pravo" kao što mi pes pruži iluziju. Ovo je samo moje mišljenje, nemojte odmah bacat drvlje i kamenje na mene  :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #106 : 12. Rujan, 2012., 13:35 »
Licence jesu problem kada to Konami nije u stanju napravit.
Zamisli ostale igre da izađu kao poluprozivodi i da fan zajednica onda ispravlja i nadopunjava igru. Fifa ima 5 vrsti šuteva o kojima Pes samo sanjat može. Ovo za težinu lopte nisam primjetio. Ono što sam primjetio kod Pesa je automatizacija svega šuta, dodavanja i vođenja lopte u kojemu je lopta igraču doslovce vezana za noge. Nisam prosturdirao zadnja dva Pesa, ali sam probao čisto da mogu malo usporedit napredak u tome serijalu i Pes 11' je zadnji koji sam igra s voljom. Što se tiče mene Fifa > Pes u svim pogledima.

Odg: FIFA 13
« Odgovori #107 : 12. Rujan, 2012., 13:51 »
Ako koga zanima izašao je time tweak http://www.fifapolonia.pl/?page=file&id=1071

Samo u postavkama treba namjestit skip intro  radit će (provjereno)

EDIT: Izgleda da kad se koristi ovaj tweak Van Persie igra u Arsenalu..
« Zadnja izmjena: 12. Rujan, 2012., 13:57 Mr. Freeze »

*

trulex

  • **
  • 169
Odg: FIFA 13
« Odgovori #108 : 12. Rujan, 2012., 18:28 »
kako realno ono kad ošutaš loptu pa golman ono jedva odbrani,nekako brži šut.

*

PavleC

  • *
  • 136
Odg: FIFA 13
« Odgovori #109 : 12. Rujan, 2012., 18:32 »
Pes 12 je meni bio krs, znaci svakih 10sekundi sam se nervirao zbog kojekakbih gluposti, ove godine je pes dosta poboljsan tako da ce moci da se primakne fifi.

Odg: FIFA 13
« Odgovori #110 : 12. Rujan, 2012., 19:47 »
Ja kao fan PES-a jučer počeo igrati ovaj fifa 13 demo i ne zaostaje toliko za pesom kao što je npr fifa 2008 zaostajala za tadašnjim pesom, ali ipak šutevi i pasovi su lošiji nego u demou pesa 2013 (u pes 2012 su šutevi bili loši). U ovom fifa 13 demu kao da balon dodaju i šutaju (ne osjeti se težina lopte). Mislim ostalo je sve super, ima više animacija od pesa i tako neke stvari ali meni lično će ovaj novi pes biti bolji. Shvatam da postoje različiti ukusi ali, nikako ne mogu shvatiti zašto je fifa popularnija od pesa, jel to zbog marketinga ili zbog toga što u fifi ima mnogo više liga (licence nisu problem za pes jer to ispravi pesedit team), ili što fifa omogućava atraktivniju igru ne znam...pes mi je mnogo realniji ( i vizuelno i po gameplayu), kada igram fifu nikako se ne mogu uživit u utakmicu (kao što je slučaj sa pesom) jer primjeti se da je to video igra, da nije "isto pravo" kao što mi pes pruži iluziju. Ovo je samo moje mišljenje, nemojte odmah bacat drvlje i kamenje na mene  :D

Aj nemoj se sramotit svojim izjavama

*

BlueHell...

  • *
  • 16
  • One Team, One Mission
    • FIFA-eXpert
Odg: FIFA 13
« Odgovori #111 : 12. Rujan, 2012., 19:59 »
Vjerujem da ste svi već upoznati s tim da Hrvatske reprezentacije neće biti u FIFI13.

Nakon saznanja te vijesti otišao sam na EA službeni forum i otvorio temu za vračanjem Hrvatske reprezentacije u FIFU, te sam pokrenuo i online peticiju...

Evo sad slucajno surfam i nadjem clanak na Tportalu o tome :)
Evo tko zeli nek si procita clanak, spominje se pokrenuta peticija koja je usput receno dosad skupila vise od 200 potpisa,pa ako niste upisite se i vi :)
http://playtoy2.tportal.hr/214169/sok-Hrvatska-reprezentacija-izbacena-iz-FIFA-e-13.html
FIFA 13 Natjecanja!
Ukoliko Vas zanima o čemu se radi, kontaktirajte na PM :)

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: FIFA 13
« Odgovori #112 : 12. Rujan, 2012., 20:08 »
Vjerujem da ste svi već upoznati s tim da Hrvatske reprezentacije neće biti u FIFI13.

Nakon saznanja te vijesti otišao sam na EA službeni forum i otvorio temu za vračanjem Hrvatske reprezentacije u FIFU, te sam pokrenuo i online peticiju...

Evo sad slucajno surfam i nadjem clanak na Tportalu o tome :)
Evo tko zeli nek si procita clanak, spominje se pokrenuta peticija koja je usput receno dosad skupila vise od 200 potpisa,pa ako niste upisite se i vi :)
http://playtoy2.tportal.hr/214169/sok-Hrvatska-reprezentacija-izbacena-iz-FIFA-e-13.html

bilo

http://www.ipetitions.com/petition/request-return-croatia-in-fifa/

PETICIJA ZA HRVATSKU REPKU NA FIFI 13!!

Odg: FIFA 13
« Odgovori #113 : 12. Rujan, 2012., 20:30 »
Vjerujem da ste svi već upoznati s tim da Hrvatske reprezentacije neće biti u FIFI13.

Nakon saznanja te vijesti otišao sam na EA službeni forum i otvorio temu za vračanjem Hrvatske reprezentacije u FIFU, te sam pokrenuo i online peticiju...

Evo sad slucajno surfam i nadjem clanak na Tportalu o tome :)
Evo tko zeli nek si procita clanak, spominje se pokrenuta peticija koja je usput receno dosad skupila vise od 200 potpisa,pa ako niste upisite se i vi :)
http://playtoy2.tportal.hr/214169/sok-Hrvatska-reprezentacija-izbacena-iz-FIFA-e-13.html




Uopće ne sumnjam da će nakon 200 prikupljenih potpisa vratiti hrvatsku u igru.  Otprilike je tolika potražnja pa je valjda i jasnije zakaj nas nema.  Imamo veliko mišljenje o sebi...
Možda da smo igru više kupovali a manje piratirali situacija ne bi bila takva kakva je no sve dobro se dobrim vraća pa nismo niti zaslužili da budemo u igri...

Odg: FIFA 13
« Odgovori #114 : 12. Rujan, 2012., 21:13 »
To nema nikakve veze s tim, jer ako je to kriterij nismo trebali biti ni u jednoj FIFI onda. HNS trazi previse para ili ovi ne zele iskesirati koliko su dosada nego manje

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: FIFA 13
« Odgovori #115 : 12. Rujan, 2012., 21:33 »
Ja kao fan PES-a jučer počeo igrati ovaj fifa 13 demo i ne zaostaje toliko za pesom kao što je npr fifa 2008 zaostajala za tadašnjim pesom, ali ipak šutevi i pasovi su lošiji nego u demou pesa 2013 (u pes 2012 su šutevi bili loši). U ovom fifa 13 demu kao da balon dodaju i šutaju (ne osjeti se težina lopte). Mislim ostalo je sve super, ima više animacija od pesa i tako neke stvari ali meni lično će ovaj novi pes biti bolji. Shvatam da postoje različiti ukusi ali, nikako ne mogu shvatiti zašto je fifa popularnija od pesa, jel to zbog marketinga ili zbog toga što u fifi ima mnogo više liga (licence nisu problem za pes jer to ispravi pesedit team), ili što fifa omogućava atraktivniju igru ne znam...pes mi je mnogo realniji ( i vizuelno i po gameplayu), kada igram fifu nikako se ne mogu uživit u utakmicu (kao što je slučaj sa pesom) jer primjeti se da je to video igra, da nije "isto pravo" kao što mi pes pruži iluziju. Ovo je samo moje mišljenje, nemojte odmah bacat drvlje i kamenje na mene  :D

Aj nemoj se sramotit svojim izjavama
Ja ne znam koji je tvoj problem, ja sam iznio svoje mišljenje a ti se možeš slagat s tim ili ne, ali ja nisam klinac koji nema pojma o igrama, igram igre još od Doom 3d, Wolfenstein 3d, Duke Nukem 3d, igrao sam fifu od fifa 2001 i pesa od pes 3 tako da znam o čemu pričam. Ja za razliku od takvih kao ti sam mogu prosuditi da li igra valja, ne moraju mi recenzenti reći da je fifa bolja da bi je igrao. Ja poštujem drugo mišljenje i razlike u ukusima ali to ne znači da ako voliš više fifu da ti to daje pravo da pljujete po pesu (isto što ja nisam nikad rekao da fifa ne valja).

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 13
« Odgovori #116 : 12. Rujan, 2012., 22:12 »

Odg: FIFA 13
« Odgovori #117 : 13. Rujan, 2012., 00:19 »
Vjerujem da ste svi već upoznati s tim da Hrvatske reprezentacije neće biti u FIFI13.

Nakon saznanja te vijesti otišao sam na EA službeni forum i otvorio temu za vračanjem Hrvatske reprezentacije u FIFU, te sam pokrenuo i online peticiju...

Evo sad slucajno surfam i nadjem clanak na Tportalu o tome :)
Evo tko zeli nek si procita clanak, spominje se pokrenuta peticija koja je usput receno dosad skupila vise od 200 potpisa,pa ako niste upisite se i vi :)
http://playtoy2.tportal.hr/214169/sok-Hrvatska-reprezentacija-izbacena-iz-FIFA-e-13.html

Daj linkaj topic.

Baš me zanima koji je razlog izbacivanja ;(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: FIFA 13
« Odgovori #118 : 13. Rujan, 2012., 01:46 »
Ja kao fan PES-a jučer počeo igrati ovaj fifa 13 demo i ne zaostaje toliko za pesom kao što je npr fifa 2008 zaostajala za tadašnjim pesom, ali ipak šutevi i pasovi su lošiji nego u demou pesa 2013 (u pes 2012 su šutevi bili loši). U ovom fifa 13 demu kao da balon dodaju i šutaju (ne osjeti se težina lopte). Mislim ostalo je sve super, ima više animacija od pesa i tako neke stvari ali meni lično će ovaj novi pes biti bolji. Shvatam da postoje različiti ukusi ali, nikako ne mogu shvatiti zašto je fifa popularnija od pesa, jel to zbog marketinga ili zbog toga što u fifi ima mnogo više liga (licence nisu problem za pes jer to ispravi pesedit team), ili što fifa omogućava atraktivniju igru ne znam...pes mi je mnogo realniji ( i vizuelno i po gameplayu), kada igram fifu nikako se ne mogu uživit u utakmicu (kao što je slučaj sa pesom) jer primjeti se da je to video igra, da nije "isto pravo" kao što mi pes pruži iluziju. Ovo je samo moje mišljenje, nemojte odmah bacat drvlje i kamenje na mene  :D

Aj nemoj se sramotit svojim izjavama
Ja ne znam koji je tvoj problem, ja sam iznio svoje mišljenje a ti se možeš slagat s tim ili ne, ali ja nisam klinac koji nema pojma o igrama, igram igre još od Doom 3d, Wolfenstein 3d, Duke Nukem 3d, igrao sam fifu od fifa 2001 i pesa od pes 3 tako da znam o čemu pričam. Ja za razliku od takvih kao ti sam mogu prosuditi da li igra valja, ne moraju mi recenzenti reći da je fifa bolja da bi je igrao. Ja poštujem drugo mišljenje i razlike u ukusima ali to ne znači da ako voliš više fifu da ti to daje pravo da pljujete po pesu (isto što ja nisam nikad rekao da fifa ne valja).

Eto! Dragi forume, ovo ti je dijalog izmedju FIFA i PES fana. Mislim da je jasna razlika u zapremini inteligencije, ali i kulture. A to sve nije uzaludno, vec jasan pokazatelj kakvi ljudi preferiraju PES, a kakvi FIFU. Ja nisam vjerovao da je tolika razlika u IQ, niti imam naviku da sudim po tome, ali eto.. ubijedise me na ovom portalu. Ne volim kad sam u pravu. I ne volim sto ovaj dosadni klinac Milfara nije izolovan slucaj, no vas takvih ima gomila ovdje. A svi kolektivno zasticeni od urednika, usput zestokog FIFA zaludjenika.

Mi PES fanovi na ovom mjestu trpimo diskriminaciju! Nije nam dozvoljeno ni misljenje da posluzimo, jer nas odmah pljuju i gadjaju jajima. Ukoliko odreagujemo u refleksu samodbrane, bivamo upozoreni pred banovanje ili nam postovi bivaju izbrisani.

PRAVDA ZA PES!
« Zadnja izmjena: 13. Rujan, 2012., 01:48 Black_Pirate »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: FIFA 13
« Odgovori #119 : 13. Rujan, 2012., 03:22 »
 :hihi:

iskreno, ja još uvijek igram pes6 i nadam se ponovnom dolasku pesa na tron, ali i ovogodišnji zasad izgleda zakurac.

Iako malo mi je iritantno kad se npr sad čole busa u prsa da "fifa ima šuteve koje pes sanjati može" i takve neke gluposti, a zaboravit ćemo zašto je fifa uopće postala ovakva kakva je danas i kolike je inovacije pes uveo odavno dok je fifa bila drljone.

inače volio bi probat demo al hej...origin...nešto..  :hiha2:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9