HCL.HR

FIFA 18

  • 167 Odgovora
  • 49779 Hitova
Odg: FIFA 18
« Odgovori #120 : 01. Siječanj, 2018., 21:04 »
Da ne troši staminu vjerojatno.

Ne.
Ustvari, nije dokazano ali teorije je ovakva:
ako imaš igrače u timu sa prosjekom +91 (*čim višem broju tim imaš više šansi da...) da u teoriji Fifa pokušava
"balansirati" tvoju sa potencijalno slabijom momčadi tvojeg suparnika koji ima recimo igrače cirka 85
i ti sa ta tri brončana igrača smanjiš potencijal tvoje ekipe i tako se smanji potreba te iste igre za balansiranjem

Lijepo ubaciš 3 brončana igrača koji ti drže čim viši chemistry, izmijeniš ih na početku za daleko jače igrače i
tako izbjegneš hendikep.

Da, znam, izgleda ko neka luda teorija o masonima ili vanzemaljcima ali osobno sam došao do tog zaključka
promatrajući fifa pro youtubere i ušao sam malu dublje u materiju i shvatio da nisam potpuno lud/glup (kako hoćeš)

Znači, ukratko... stavljanje 3 brončana igrača u neku uber jaku momčad služi čisto kao eliminacija ili smanjenje hendikepa
koji je još uvijek kao "teorija" ali je dokazan u stotinama utakmica, ma što stotinama... tisućama.

Eto. I ja sam osobno testirao i uglavnom to funkcionira.
Ukratko, to je varanje na EAovo varanje jer te prvo uče da kupuješ sve jače igrače pa ti ubace hendikep protiv kojeg se moraš boriti.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 18
« Odgovori #121 : 16. Siječanj, 2018., 02:37 »
LIVERPOOL FC



The club has won 5 European Cups, 3 UEFA Cups, 3 UEFA Super Cups, 18 League titles, 7 FA Cups, 8 League Cups, and 15 FA Community Shields.

SEASON 1 - CAREER MODE



Nakon dugo godina ponovno mi se otvorila stara ljubav prema Liverpoolu koju mi je ugasio Rafa Benitez i ostali treneri poslje njega sa svojim promašajima i filozofijom. Sa pobjedom nad Man Cityem nahypan sam bio dati trenersku palicu legendarnoj osmici Liverpoola, Emilu Heskeyu, koji je preuzeo kormilo od Jürgen Kloppa. Postavu nisam dirao manje više, jedino pojačanje koje sam doveo, jest branič Danny Rose iz Tottenhama. A plan je i vratiti Origija sa posudbe koju vrši u njemačkom Wolfsburgu. Karijeru ću lijepiti i ažurirati u obliku videa sa kojim sam se potrudio da budu što zanimljiviji, puni samo dobrih akcija, poteza i golova. Cilj je već ove godine osvojit napokon EPL, no teško će to biti napraviti. Slobodno sugerirate neko pojačanje koje bi pasalo Liverpoolovom stilu igre. Pa eto i prve tri utakmice u sezoni te se radujem vašem praćenju, kao i komentarima.

http://youtu.be/95sXf5mQY28


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 18
« Odgovori #122 : 18. Siječanj, 2018., 16:56 »
Jako mi odgovara ovakav način šaltanja težine gdje s najjačima i ekvivalentima igram na legendary, a s ekipama sa začelja težinu ispod. Moram priznat da mi se rijetko koja momčad Liverpoola ovako sviđala kao ova. Pa čak i ovaj mralj Milner je čudo u nekim situacijama. S Barcom je bilo neizvjesno na Nou Campu i pobjeda je mogla otič na obje strane. Ova FIFA nekada izgleda kao najbolji nogomet ikad, a nekad je užas koliko kaska za jednim NBA 2K naslovima. Ali zato EPL prezentacija je čudo! Baš fino to sve izgleda sa svim tim statistikama i EPL grafikom. Clipping igrača je očajan zato. Motion capture je isto jako loš u odnosu na NBA 2K sportskog konkurenta.

http://youtu.be/NomExgNgn1A

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 18
« Odgovori #123 : 19. Siječanj, 2018., 16:05 »
Iako je zasigurno najzabavnija i najbolja u serijalu, daleko je to od vrha sportske simulacije kakvu nudi tipa NBA 2K naslovi. Sviđa mi se jako što se težinom da regulirat da napokon jedni niželigaši i momčadi sa začelja liga ne igraju kao TOP momčadi. Makar ni to nije još blizu onoga kako bi trebalo biti. Prezentacijski je super, liči na pravu stvar. Gameplay mi je super izuzev pucanja. Pucanje nema dovoljno dobru paletu udarca, a često mi igrač pukne loptu suprotno od onog kako bi htio da pukne. Mislim da PES nudi puno više slobode i raznovrsnosti po tome. Prekidi su sada dobili više slobode no više su iskomplicirali cijelu situaciju nego što su dali igraču slobodu kod izvođenja prekida. Ima ova FIFA gro mana, no i dalje je zabavna i pružit će mi nogometnu satisfakciju izuzev nekim iritacijama. Najveća ide kod izvođenja penala; to sranje je MEGA govnasto. Mislim da bi osmica iliti osamdeset bila plafon ocjena. Za sve više od toga serijal bi trebao uvesti ne evoluciju, nego revoluciju u gameplayu. FIFA previše godina stagnira ili ide jako malim koracima naprijed, a rezultat toga, je da dosta ljudi kupuju igru, svake dvije, tri godine. Tek oni možda vide veće promjene, ali ne nužno i sve na bolje. To bi bio moj ukupan dojam nakon nekakvih 20-ak sati igranja.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 18
« Odgovori #124 : 21. Siječanj, 2018., 06:02 »
Dvije nevjerojatno loše utakmice!   :wildboy:

http://youtu.be/tg-CStaqrPw

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 18
« Odgovori #125 : 01. Veljača, 2018., 10:00 »
Epizoda 4 je vani!
Nejde mi u ovoj Ligi Prvaka nikako.
Ali zato EPL sam na vrhu.


Klikom na sliku, otvara se YT video.
« Zadnja izmjena: 01. Veljača, 2018., 10:02 Cole »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 18
« Odgovori #126 : 02. Veljača, 2018., 19:23 »
LIVERPOOL FC



The club has won 5 European Cups, 3 UEFA Cups, 3 UEFA Super Cups, 18 League titles, 7 FA Cups, 8 League Cups, and 15 FA Community Shields.

SEASON 1 - CAREER MODE


Kao prvi na ljestvici nesmijem si dopustiti kiks u malim tekmama, a predmjevam da mi je to neminovno! Ovaj klasik na Wembleyu protiv Tottenhama se mora pogledat! Baš odlična tekma bila! U ovoj FIFI se definitivno lijepi golovi zabijaju! Nego dobra forma u EPL i najjača obrana uljevaju mi samopouzdanje. No to isto nemogu reć za formu u Ligi Prvaka koja me brutalno brine. Kao da se ne radi o istim igračima kada je riječ o europskim utakmicama. Salah mi je nakon hrpe golova malo stao i to me također zabrinjava. Bilo kako bilo, evo epizoda broj pet.


Klikom na sliku, otvara se YT video.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 18
« Odgovori #127 : 05. Veljača, 2018., 10:10 »
Nikako, ali nikako na zelenu granu s formom u ligi prvaka. Punopreviše promašujem u napadu, a u obrani propustan. Fokus je ionaku na napad za osvajanje EPL titule. Razmišljam si kakvo pojačanje dovesti u zimskom prijelaznom roku!? Loša utakmica protiv Dortmunda osjetila se i u narednom kolu EPL-a. Nakon par utakmica što sam dao priliku Kariusu na golu, vraćam Mignoleta. Mislim da će Loris Karius potražiti novi klub, a da ću posegnuti za Kasperom Schmeichelom. Živi bili pa vidjeli...


Klikom na sliku, otvara se YT video.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 18
« Odgovori #128 : 05. Veljača, 2018., 23:25 »
Epizoda 7 je vani. Još uvijek nemogu pojediti u ligi prvaka i počinju frustracije! Dobra utakmica s Barcom nije bila dosta za pobjedu. A pobjedu mi ukrao "izdajnik" Coutinho. Bilo kako bilo idemo dalje, ove godine totalno van fokusa liga prvaka. Al zato formu dižem pred važne oglede s Chelseom. Prvo u EPL-u, a onda i u Carabao kupu. U zimskom prijelaznom roku pokušat ću dovest klasičnu devetku, a neznam još koga, s Firminom koji mi je bio prva opcija u napadu nisam nikako zadovoljan. Daniel Sturridge je daleko uspiješniji u svim natjecanjima ove sezone za Liverpool. Firmino mi je zabio samo tri gola u puno nastupa i dobio je i više nego što je trebao prilika i strpljenja. Ukoliko se ne sredi ide na klupu ili na transfer listu.


Klikom na sliku, otvara se YT video.


Odg: FIFA 18
« Odgovori #130 : 07. Veljača, 2018., 14:17 »
Nisam bas u toku.... vidim da se spominje ovdje liga prvaka a tema je Fifa18...... Igram Fife od Fife12, al kako igrate Ligu prvaka?????

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 18
« Odgovori #131 : 07. Veljača, 2018., 14:18 »
@Cole, objasni čovjeku, nije ni meni jasno?  :mrgreen:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 18
« Odgovori #132 : 07. Veljača, 2018., 22:43 »
Nisam bas u toku.... vidim da se spominje ovdje liga prvaka a tema je Fifa18...... Igram Fife od Fife12, al kako igrate Ligu prvaka?????

Pa lijepo.
Upališ PES 2018 i igraš Ligu Prvaka. m
Za sve ostalo tu je Mastercard i FIFA 18 s Champions Cupom.

Odg: FIFA 18
« Odgovori #133 : 08. Veljača, 2018., 09:45 »
To je Liga Seljaka ^^

:D

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 18
« Odgovori #134 : 08. Veljača, 2018., 10:27 »
uuu, sad si zg dečku rekao da je seljak... ne buš dobro prošel

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9