HCL.HR

FIFA 18

  • 167 Odgovora
  • 49687 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: FIFA 18
« Odgovori #15 : 17. Rujan, 2017., 07:42 »
Kad čovjek kaže da je to "miljama od PES 6" onda znaš šta je u pitanju, očito voli arkadu i ovo mu je previše kompleksno i ne sviđa mu se. Najsmješnije je što je čak i Fifa već odavno dosta kompleksnija od PES 6 tako da takvi nemaju šta igrat od fudbala, osim možda Rocket League  :mrgreen:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 18
« Odgovori #16 : 17. Rujan, 2017., 09:07 »
Najgore od svega je to sto nema bolje igrice za nogomet.

Pes 18 je smece i taj gameplay sta se dize u zrak je isto smece na kvadrat. To je toliko lose da moram rigat. Daleko miljama od pesa 6

Opet ea sports nije u stanju skenirat face tipa bakayoko rudiger . Zna li netko hoce li to gospoda iz ea mozda kroz neki sljedeci update napravit ?

Igraj PES 6 :D Ocito nisi nikada pogledao a kamoli odigrao neku tekmu kada to kazes za PES 18. Gampelay novog PES-a je najblize sto jedna igra dosla do realnog prikaza nogometa. Daleko je to od idealnog, ali trenutno bolje nema.
« Zadnja izmjena: 17. Rujan, 2017., 12:09 bhlazio »

Odg: FIFA 18
« Odgovori #17 : 17. Rujan, 2017., 21:22 »
Još uvijek ima podosta smiješnih bugova u igri.
A i premalo rade na animacijama, već tri godine nisu napravili neke stvari koje bi popravile vizualni stil
igre kao takve. Još uvijek igrači polu okrenuti pucaju ili oduzimaju lopte, animacije kao da nisu povezane u seriju
nego izgledaju kao da je neki rez između njih, često se dogodi da udarim vlastitog igrača ili suca i treba mi
pola vječnosti da se odmaknem od njih, bugovi.
A i gdje su nestale neke realne trešnje greda i pomicanje mreža? Znam da je to u PESu vrlo loše i dalje ali
Fifa je do ovog demoa taj dio imala odlično napravljen.

Nadam se da će ove godine i online co-op seasons mod malo produbiti a i ne vidim zašto ne bi dali neki mod
za co-op FUT. Ulazne animacije bi trebale biti isto malo dinamičnije.
No, ako je nešto bolje nego u 17ici to su onda dodavanja. Nisu kao u PESu 18 ali za jednu relativno ozbiljnu
natjecateljsku igru su podosta dobra. Još samo da riješe dječje bolesti i to je to.
Jedino što neće nikada riješiti je pay2win koji je krenuo prošle godine a to se vidi najviše u tome što
su od prošle godine izmjenili balans značenja igrača koje imaš i talenta kojeg imaš u smjeru toga da je puno puta
dobar nogometaš u igri daleko važniji nego je bio do 17ice i dalo se daleko lakše pobijediti sa slabijim timom nego
sada, pogotovo jer je fizika igrača još uvijek jako bitna a ove godine će izgleda biti i važnija.

Sve u svemu, sada sam odigrao malo više toga demoa, čeka se Origin Access za trial verziju igre pa kupnja na
Božićnom popustu :D

Odg: FIFA 18
« Odgovori #18 : 19. Rujan, 2017., 18:14 »
! No longer available


Nemam ništa protiv FIFA serijala iako ga ne igram ali ovaj video me nasmijao do suza. Stvarno puno bugova još moraju popraviti.

Odg: FIFA 18
« Odgovori #19 : 19. Rujan, 2017., 19:01 »
Na 2:17 carski


Odg: FIFA 18
« Odgovori #20 : 19. Rujan, 2017., 19:45 »
Odigrao sam nekoliko utakmica i meni se sviđa igra. Nije savršeno, ali ništa nije savršeno i ako tražite savršeno nemojte igrati igre jer tamo to nećete naći. Gameplay mi se na prvu čini fluidniji, ugodno za igrati. Čini mi se da će se ova igra kod mene igrati više nego bilo koja druga ikad.

*

Matijamafia

  • n00b
  • 3
Odg: FIFA 18
« Odgovori #21 : 19. Rujan, 2017., 20:30 »
Pa dobra je igra. Probao sam demo verziju. Ali malo previše liči na pes 2018. I to je meni jedina zamjerka.
Matija Miškulin

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 18
« Odgovori #22 : 20. Rujan, 2017., 11:25 »
Igra uopste ne lici na PES 2018, cak stavise. Mislim da sutra dolazi early access za EA pretplatnike pa cu moci isprobati igru na 10 sati, ako je demo krajnji domet i nisu nesto sacuvali za krajnju verziju igra ce biti proslogodisnje sranje u novom pakovanju.

Odg: FIFA 18
« Odgovori #23 : 20. Rujan, 2017., 19:28 »
Ako nekoga zanima, FIFA 18 Ultimate Team Web App je sada dostupan. Postoje neki nagradni packovi koje možete već sada otvoriti i početi slagati svoju ekipu. Vrlo zanimljivo za prve poteze dok se čeka igra. Jest da su serveri malo u gužvi, ali...

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/

Odg: FIFA 18
« Odgovori #24 : 20. Rujan, 2017., 21:59 »
Probao sam igru, ali nista posebno, igra je OK meni i to je to, ne vidim neka poboljsanja u odnosu na demo fife 17, jedino sto su nabacivanja malo vislja,
Uzeo bih igru prvenstveno zbog FUT moda koji je savrseno izgraden sa puno detalja i dosta stvari za raditi, kao i cela igra opcenito, ali ne zelim kupovati jebene coinse da bi imao dobar tim, a igra sve vise i vise postaje pay2win, mada sam cuo da se to malo smanjilo u prosloj igri zbog FUT champions moda koji daje dosta coinsa

Odg: FIFA 18
« Odgovori #25 : 21. Rujan, 2017., 17:20 »
Nadam se da ce pomoći   :piva:

http://youtu.be/QSDZeazm-v8

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 18
« Odgovori #26 : 21. Rujan, 2017., 17:23 »
Prekrasno izgleda FIFA 18  :slini:

Btw, odličan video i jako kvalitetan, muzika isto. :thumbs:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 18
« Odgovori #27 : 21. Rujan, 2017., 22:36 »
Igra mi je na XBox-u i btw ogromna je, duplo veca od PES-a, cim probam javim dojmove.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 18
« Odgovori #28 : 22. Rujan, 2017., 01:05 »
Pokrenuo FUT, odmah dobio hrpu pekova kao nagradu za proslu godinu, odigrao par meceva:
Sve do same tekme sam gledao rasirenih ociju: HDR na 4K, prezentacija bla bla bla. Kad je pocela tekma umalo ne ugasih XBox  :D Na terenu sve isto, malo vise gradjenja i sjajna atmosfera, navijaci pjevaju, sviraju itd. Gameplay 0 k'o kuća, kad vidim kako trce, pa jos zabrzaju nogicama u sprintu dobro se ismijem. Face igraca su takodjer ziva koma (osim skeniranih) kao i svake godine.
Da zaokruzim, FIFA ima sve osim igre na terenu koja je arkada svih arkada, znaci nema dodirne tacke sa simulacijom, na terenu od PES-a jedino ima bolju travu. Da samu tekmu odrade kako su odradili sve ostalo, FIFA bi bila perfektna simulacija nogometa, do tada arkadni proizvod za moderne tinejdzere ili starije koji vole filmove kao "Kung-fu fudbal" i slicno. Za istinske ljubitelje koji razumiju i cijene sami nogomet zabava je definitivno na drugoj strani.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 18
« Odgovori #29 : 22. Rujan, 2017., 12:47 »
FIFA ima sve osim igre na terenu koja je arkada svih arkada, znaci nema dodirne tacke sa simulacijom, na terenu od PES-a jedino ima bolju travu. Da samu tekmu odrade kako su odradili sve ostalo, FIFA bi bila perfektna simulacija nogometa, do tada arkadni proizvod za moderne tinejdzere ili starije koji vole filmove kao "Kung-fu fudbal" i slicno. Za istinske ljubitelje koji razumiju i cijene sami nogomet zabava je definitivno na drugoj strani.

S jedne strane da - neke stvari koje napraviš u Fifi su kung-fu nogomet. Evo sad s nekim rendom 60+ igračem volejom zabio u rašljak izvan 16. Međutim, izuzev tih udaraca, sam nogomet je većinu vremena prirodniji nego u PES-u. Npr. na terenu vidim toliko različitih stvari koje u PES-u ne vidim ni nakon sto utakmica. U PES-u je različito jedino kakvu akciju složiš, ali samu mehaniku igre si vidio kroz pet utakmica, realno - to je po meni veća arkadnost nego ona iz Fife. Ili da bolje kažem - veća arkadnost bez full manuala. Mene ovdje u Fifi 18 iznenade mali detalji pravog nogometa - tipa kako se moj suigrač sagne kad ja uputim udarac. Toga u PES-u nemaš - jednostavno pogodiš svog igrača koji stoji kao drvo. Dodavanja su u Fifi kudikamo prirodnija po defaultu - PES moraš igrati na full manual inače su dodavanja usmjerena prema tamo gdje se igrač nalazi. Fifa je tu nekakakav semi-assisted - dodat će ti loptu u smjeru igrača, ali ne točno tamo gdje je on - nego on automatski korigira svoju poziciju. A da ne pričamo o tome kako lopta u PES-u skoro pa ne odskače na terenu kod dodavanja.

Budimo realni, svatko ima svoj ukus, ali hejterski je reći da na Fifinom terenu ništa ne valja, pogotovo u kontekstu usporedbe s PES-om u istoj rečenici, koji je također li-la i daleko od realne simulacije (koju bi znalo igrati cca 5% igrača).

/

Inače, PC verzija ima rušenja nekakva, ne znam zašto. Htio snimiti gol, alt+tabam da upalim program, igra se sruši. Valjda će riješiti to do izlaska.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9