HCL.HR

FIFA 18

  • 167 Odgovora
  • 49791 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 18
« Odgovori #135 : 08. Veljača, 2018., 12:11 »

Odg: FIFA 18
« Odgovori #136 : 08. Veljača, 2018., 12:17 »
uuu, sad si zg dečku rekao da je seljak... ne buš dobro prošel

Haha, ma nisam, nego taj Kup o kojem priča je naspram Lige prvaka kao seoska liga. :D

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: FIFA 18
« Odgovori #137 : 12. Veljača, 2018., 13:46 »
Igrao sam ovih dana carrer mode i iskreno malo razočaran,osjećam kao da nemam nikakvu kontrolu niti u klubu kojeg vodim a kamo li nad cijelom ligom.
Primjera radi niotkuda dođe Watford iskešira 50 miliona za otkupnu klauzulu i uzmu mi najboljeg igrača a a ja se tu ne pitam ništa,s druge strane prodajem igrača prihvatim 10 ponuda i igrač se ne može dogovoriti sa klubom i moram ga gledati do kraja sezone a ne treba mi.
Cpu simulacije utakmica su užasne,nakon 20 kola dominiraju ligom West Ham i Swansea dok se United,Spurs i Liverpool bori za opstanak koji k ?
Sastav protivnika je retardirano izmiješan pa tako cpu trener jel',ne stavlja najbolje igrače u prvih 11 zbog nekog razloga..
Također bez slajdera world class mi je pretežak dok je pro prelagan,a još nisam našao slajdere koji mi odgovaraju niti imam vremena da sve to testiram.
Trebali su napraviti zaseban manager mode u kojem bi imali potpunu kontrolu,kao NBA 2K MyLeague gdje imaš na stotine opcija i kontrolišeš apsolutno sve dok ovdje moram gledati kako Aguero odlazi za 80 miliona u Stoke.  :wildboy:
S druge strane izgled igre i prezentacija je sve što sam ikad želio od jedne nogometne video igre,i zbog toga se ne mogu vratiti na FIFA 16 koja mi je bila vrh.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 18
« Odgovori #138 : 12. Veljača, 2018., 14:13 »
Meni upravo suprotno. Nakon prvih nekih mlakih dojmova sa piratskom verzijom, kada sam original uzeo malo su bili dojmovi, al čim više igram, vidim kak AI super dela na principu legendary s jakima i u gostima i težina ispod kad igram sa slabijima, baš se brdo golova lijepih može zabit i tako lijepa igra u globalu gameplayom i prezentacijom; to se def slažem. Iako igra često i frustrira svojim ograničenim gameplayom, opet bude dobra u globalu, čak mislim da bi možda revidirao ocijenu 80 u 85.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: FIFA 18
« Odgovori #139 : 14. Veljača, 2018., 18:09 »
Malo sam si sredio slajdere pa sad to dosta bolje izgleda,više napadam i više u suštini dajem golova čak i previše mislim.  Nisam ni dalje zadovoljan simulacijom ostatka lige gdje većina utakmica završi rezultatom 1:1 ili 1:0 ali tu su mi ruke svezane.  Sve u svemu da se igrati i nadam se da ću završiti sezonu do kraja jer sam zadnji put na FIFA 16 možda odigrao čitavu sezonu,uvijek se zalijenim nakon 20-ak utakmica..
I da,nedostaju mi moddingway pečevi  :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 18
« Odgovori #140 : 14. Veljača, 2018., 20:21 »
Slažem se; jako. Baš bi drkicu bacio da izdaju CL patch. I mene jebe to s 20 utakmica u sezoni, nisam dve FIFE već završil sezonu, al sad bum to promjenil. Nego jel gledaš moje hajlatse? :hiha2:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: FIFA 18
« Odgovori #141 : 14. Veljača, 2018., 20:57 »
Pratim naravno i super mi je što vodiš Liverpool,znam da si prije par godina radio isto na forumu a vidim sad to modernije radiš.  :thumbs:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 18
« Odgovori #142 : 15. Veljača, 2018., 19:40 »
Nakon mučnih utakmica Lige Prvaka fokusom sam okrenut Premier Ligi. Sve je izglednije da Firminho broji zadnje dane u prvoj momčadi. Ili seli na klupu ili ga prodajem. Ozljeda Manea poremetila mi je planove, pa sam vratio s posudbe Divock Origija. Razmišljam prodati i Marka Grujića, no dobro mi dođe kada odmaram svoje zvijezde veznog reda. Čak razmišljam i o prodaji Emre Cana, mogu dobiti astronomsku cifru za tog igrača. A sada slijede tri utakmice Premier Lige. Pa uživajte!



FIFA 18: MERSEYSIDE AND WBA ft. Joey & Chandler | LFC CAREER MODE - EPISODE 08 - YouTube

Odg: FIFA 18
« Odgovori #143 : 25. Veljača, 2018., 14:05 »
Moze mi neko pomoci? Naime, nisam bas siguran kako sada ide ovo oko Rating Refresh-a. Da li ce moji obicni gold rare (inace nemam ni jednog informa) igraci dobiti poboljsani rating ili kako vec?
Akazo

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 18
« Odgovori #144 : 01. Ožujak, 2018., 07:58 »
Evo i prve pobjede u Ligi Prvaka napokon!
No ono što je u Premiershipu usljedilo je zabrinjavajuće...
Jedva čekam zimski prijelazni rok...


FIFA 18: FINALLY WIN IN CL AND BAD FORM IN EPL | LFC CAREER MODE - EPISODE 09 - YouTube

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 18
« Odgovori #145 : 05. Travanj, 2018., 08:48 »
Napokon sam dočekao zimski prijelazni rok. Moram priznati da kada sam počinjao sezonu sam bio 1000% uvjeren kako će mi Sturridge biti višak u tom napadu, a da će trojac Mane-Firmino-Salah biti nedodirljiv. No na moje iznenađenje Firminova realizacija nije ni blizu Salahove, a općenito što se tiče kvalitetnih predstava na terenu je i ispod Maneovog kalibra. No napadač kojeg sam jako htio nadomjestit će mi sve dobre i loše strane odlaska Firmina. U momčad sam doveo rasnog golgetera i možda najubojitijeg napadača Premiershipa; Jamiea Vardya. A u idućoj epizodi još očekujte jedan veliki transfer. A sada pgoled na tri utakmice i zadnje trenutke prije potpisa za LFC između Vardya i menađera Emila Heskeya.


FIFA 18: TRANSFERS: FIRMINO OUT/VARDY IN | LFC CAREER MODE - EPISODE 10 - YouTube

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 18
« Odgovori #146 : 26. Travanj, 2018., 16:34 »
Igra me stvarno nekada iznenadi s tim malim momčadima!
Osjećam kao da je sve IRL, jer ni pravi Liverpool nezna baš igrat sa ovim slabima.
U novom videu su prijelazi KFS pa se ispričavam radi toga, totalno zaboravio, nakon uploada tek vidio.

Uglavnom NOVA IGRAČINA je u momčadi... i pad Man Uniteda je lijepo vidjet na kraju videa...


FIFA 18: ANOTHER BIG TRANSFER!!! | LFC CAREER MODE - EPISODE 11 - YouTube

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 18
« Odgovori #147 : 27. Travanj, 2018., 17:53 »
LIVERPOOL FC



The club has won 5 European Cups, 3 UEFA Cups, 3 UEFA Super Cups, 18 League titles, 7 FA Cups, 8 League Cups, and 15 FA Community Shields.

SEASON 1 - CAREER MODE



Ajmo dalje! Epizoda 12 je na redu. U klub su stigli Vardy i Turan; moja dva ključa uz Salaha za naslov prvi u EPL-u. Ono čega se najviše bojim su ove utakmice protiv najslabijih koje stvarno nekada budu iznenađenje. Ono što mi najviše stvara probleme, jest što igram na četiri frontova (EPL, Carabao Cup, FA CUP i Liga Prvaka). No najviše bi htio osvojiti EPL! Iako je Firmino bio TOP igrač, vjerujem da je ova zamjena s Vardyem dobar posao. Jamie Vardy je u top formi trenutno; uostalom pogledajte to i u 12. epizodi...


FIFA 18: VARDY IN TOP FORM!!! | LFC CAREER MODE - EPISODE 12 - YouTube

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 18
« Odgovori #148 : 30. Travanj, 2018., 17:37 »

Odg: FIFA 18
« Odgovori #149 : 30. Travanj, 2018., 17:57 »
Pa dosta je što naplaćuju coinse, neće valjda i dlc-ove...  :chair:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9