HCL.HR

FIFA 17

  • 208 Odgovora
  • 79755 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 17
« Odgovori #30 : 31. Kolovoz, 2016., 18:36 »
Pretplatnici EA Access FIFU mogu isprobati na 10 sati 22. septembra. Odlično, vrijedi ovaj EA Access svakog dolara  :loludara:

EA SPORTS™ FIFA 17 Play First Trial - September 22. Powered by Frostbite™**, one of the industry’s leading game engines, FIFA 17 delivers authentic, true-to-life action, takes players to new football worlds, and introduces fans to characters full of depth and emotion.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #31 : 01. Rujan, 2016., 13:39 »
zna li se kada tacno izlazi demo verzija, negdje pise 8 a negdje 13 septembar?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 17
« Odgovori #32 : 01. Rujan, 2016., 18:18 »
zna li se kada tacno izlazi demo verzija, negdje pise 8 a negdje 13 septembar?

Demo izlazi 13. septembra.

Btw, ovi gameplayi sto se pojavljuju na YT izgledaju brutalno, neka unaprijeđena verzija PES gameplaya. Ukoliko zaista bude tako mislim da ćemo imati najbolju nogometnu simulaciju ikada.
« Zadnja izmjena: 01. Rujan, 2016., 18:32 bhlazio »

Odg: FIFA 17
« Odgovori #33 : 02. Rujan, 2016., 09:09 »
Vidit cemo za 11 dana :)

Odg: FIFA 17
« Odgovori #34 : 02. Rujan, 2016., 10:56 »
Btw, ovi gameplayi sto se pojavljuju na YT izgledaju brutalno, neka unaprijeđena verzija PES gameplaya. Ukoliko zaista bude tako mislim da ćemo imati najbolju nogometnu simulaciju ikada.
Po youtubeu izgleda brutalno jer kao i sa PESom ljudi igraju da to tako izgleda. Kada dođeš u FUT i vidiš da svi
igraju na onaj način koji je OP onda zaboraviš na to jer se vidi pravi balans igre.
16ica je isto izgledala super dok nisam pokrenuo FUT i vidio da je fizika van kontrole, da je držanje lopte
i skill-pokreti OP a da je primanje lopte u k... :P

Demo izlazi 13. septembra.

Btw, ovi gameplayi sto se pojavljuju na YT izgledaju brutalno, neka unaprijeđena verzija PES gameplaya. Ukoliko zaista bude tako mislim da ćemo imati najbolju nogometnu simulaciju ikada.
[/quote]

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 17
« Odgovori #35 : 02. Rujan, 2016., 20:15 »
FIFA 16 je loša, nakon par dana igranja moram to reći. Konkretno na terenu je grafički i simulacijski ispod PES 16, u modovima igre, menijima, prikazima i svemu ostalom je debelo ispred PES.
Međutim, ovo već što vidim sa FIFA 17 je 2 koraka ispred PES, u svim segmentima. Meni je bitno da je fizika igrača i lopte dobra, a način igre ja svoj namećem.

Face na FIFA i PES 16, mislim dovoljno je samo pogledati:




Međutim, face na FIFA 17 izgledaju fenomenalno i ovo je bolje nego PES 17 za 2 klase:


Odg: FIFA 17
« Odgovori #36 : 02. Rujan, 2016., 21:13 »
Međutim, face na FIFA 17 izgledaju fenomenalno i ovo je bolje nego PES 17 za 2 klase:
Iako mi se ne sviđa dosta stvari u PES-u 17, s ovime se ne slažem. Gdje ti je slika od neke face iz PES-a 17? Pogledaj malo po youtube-u. Face su detaljne, prirodne i na rubu realnosti, za razliku FIFA u kojima su nekako plastične, a uz to i neki igrači uopće ne sliče na sebe, npr. Messi. I to me čudi s obzirom da ove godine koriste Frostbite. Iz daleka teren izgleda fenomenalno, ali kad se približe face, užas. (barem ja tako mislim).

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 17
« Odgovori #37 : 02. Rujan, 2016., 22:00 »
Međutim, face na FIFA 17 izgledaju fenomenalno i ovo je bolje nego PES 17 za 2 klase:
Iako mi se ne sviđa dosta stvari u PES-u 17, s ovime se ne slažem. Gdje ti je slika od neke face iz PES-a 17? Pogledaj malo po youtube-u. Face su detaljne, prirodne i na rubu realnosti, za razliku FIFA u kojima su nekako plastične, a uz to i neki igrači uopće ne sliče na sebe, npr. Messi. I to me čudi s obzirom da ove godine koriste Frostbite. Iz daleka teren izgleda fenomenalno, ali kad se približe face, užas. (barem ja tako mislim).

Vjeruj mi da su bolje face na FIFA 17, barem one odrađene, makar za nijansu. PES 17 se po pitanju grafike nije pomakao od PES 16, samo su dodali nove. FIFA 17 pravi totalni zaokret po tom pitanju, ako dodaju fiziku igrača, dodire, naguravanje ... slično kao u PES-u, uz već vrhunske modove, menije, online stabilnost ... biće fenomenalna igra.

Evo par primjera ovoga što pišem:




Odg: FIFA 17
« Odgovori #38 : 02. Rujan, 2016., 23:26 »
Dobro, ali te slike iz Fife su iz trejlera, slike iz PES-a su iz prave igre. Ne znam zašto, ali u svakom slučaju iz PES-a mi djeluju prirodnije. Evo nekoliko screenshotova.









« Zadnja izmjena: 02. Rujan, 2016., 23:32 closingtime »

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 17
« Odgovori #39 : 03. Rujan, 2016., 00:55 »
PES ima ekstra grafiku igrača koji su odrađeni i strašno dobar gameplay, tu nema priče. Evo igram FIFU par sati, iskreno meni je ovaj fudbal smiješan, robotizirani igrači koji nabijaju balon po terenu. Klizanje i trčanje sa nekim stalnim zastajkivanjem (koliko sam primijetio, a možda i griješim, nijedan igrač nema indivudalni način trčanja kao npr. Ronaldo u PES-u), igrač ne može zagraditi loptu koja ide golmanu, odbrambeni igrači prelahko stižu i uzimaju loptu napadačima, šutevi su katastrofa - nikakvog osjećaja i kontrole ... totalno mi je svejedno da li igram sa Real Madridom ili Lazijom, ne vidim razliku između igrača i timova. Međutim, puno nade polažem u FIFA 17. PES definitivno ne želim više da igram konstamtno, jedino ako me FIFA baš razočara. Gledajući gameplay videe koji su dostupni vidim tu balansiranost i individualnost igrača, vidim naguravanje, vidim taktičku dubinu ... nadam se da me oči ne varaju  :approve

Odg: FIFA 17
« Odgovori #40 : 06. Rujan, 2016., 21:41 »
Gameplay je ipak ono što na kraju presudi, barem kod mene. Na raznim sam platformama (PS1, PS2, PC) u više od 15 godina "staža" natukao na desetke tisuća sati igrajući nogometne igre, od toga barem 95 % vremena igrajući PES. Probao sam s Fifom, dao sam joj šansu, ali nikada mi to nije bilo to... Osim eventualno s Fifom 12. Eventualno.

Svatko ima svoje afinitete. Mene nikada, ali nikada nije zanimalo online igranje. Isključivo offline. Klasika, od male momčadi napraviti giganta kroz nekoliko sezona. Ako se dobro sjećam, mislim da sam u PES 5 odigrao cca 20-30 sezona i morao u penziju. Ono, ne znam, imam osjećaj da malo ljudi može reći da je prešlo PES.  :mrgreen:

I naravno da me kao takvog igrača Fifa oduvijek privlačila iz nekoliko razloga: fantastična atmosfera, puno bolji i sadržajniji career mode, licence, stadioni itd. A kao netko tko teži perfekcionizmu, pogotovo onom realističkom, imali su oduvijek "to" nešto. Točno ti daje drukčiji, onaj realan, osjećaj kad igraš Bundesligu, Premiership, Seriu A... Kod PES-a je to sve oduvijek nekako mlako i mlohavo.

Ali eto, sve to padne u vodu jer gameplay ima najveću težinu u cijeloj priči. A u PES-u je bio toliko dobar dugi niz godina da sam mogao žmiriti na sve te očite nedostatke.

Više nemam ni vremena ni volje igrati nogometne simulacije, ali uredno pratim i gledam vijesti u ovo doba. Ono što sam uspio vidjeti, ništa se nije previše promijenilo što se tiče Fife. Sve po starom, sve je fantastično, ali gameplay i dalje šteka. Arkadan je, prebrz i dosadan. Užasno dosadan i predvidljiv. Vrijedi isto i za PES, samo obrnuto. I da, samo da napomenem da nema teoretske šanse da bih kupio PES za PC. Definitivno ne bih sudjelovao u financiranju Konamijevog besramnog hraćkanja po PC igračima.

Ako jednog dana budemo imali igru s PES gameplayom i Fifinim sadržajima, tek tada ću možda opet zaigrati nogomet u virtualnom svijetu. Do tada, ostaje samo nostalgija.  :mrgreen:

Ispričavam se na određenoj količini offtopica.
« Zadnja izmjena: 06. Rujan, 2016., 21:43 Mojo Risin »
I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 17
« Odgovori #41 : 07. Rujan, 2016., 00:08 »
Sve su prilike da ćemo sa FIFA 17 i Frostbite dobiti dobar gameplay, insideri pišu da strašno podsjeća na unaprijeđeni gameplay od PES 16. A gameplay i grafika igrača na FIFA 16 je katastrofa, tu nema polemike. Sve oči su sada uprte u FIFA 17.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #42 : 07. Rujan, 2016., 14:15 »
Znaš što ću ti reći? Offline igranje je puno bolje i za živce kod ovih igara.
Sve su prilike da ćemo sa FIFA 17 i Frostbite dobiti dobar gameplay, insideri pišu da strašno podsjeća na unaprijeđeni gameplay od PES 16. A gameplay i grafika igrača na FIFA 16 je katastrofa, tu nema polemike. Sve oči su sada uprte u FIFA 17.

Kako nema polemike? Polemike će uvijek biti. Pogotovo iz razloga što je ovo Fifa tema i mnogi ljudi ne žele
čitati toliko puno o PESu koliko ti pišeš... Sad, na temu u koju si me ulovio:
Fifa na žalost ima nekih problema- 1. Postoji nešto zvano FirstTouchControl što čini igru težom na krivi način.
                                                               2. Fintice su tako OP da ih može svaki besmrtnik koristiti s uspjehom
                                                               3. Udarci glavom su zajebana stvar i traže previše vremena da se nauče kako spada
PES ima isto par problema              - 1. Golmani ne postoje
                                                                2. Obrana i branjenje nije niti blizu Fifinog
                                                                3. Dese se neki bugovi vezani uz fiziku

Čuj.... Ja pratim PES i Fifa svjetska prvenstva. Moram reći da PESov gameplay izgleda bliže stvarnosti, neću lagati.
Fifa 12 je bila posljednja Fifa na pravom putu. Ne znam zašto na njoj nisu gradili svoj put nego su išli na ruke ljudima
koji igraju anti-nogomet sa optrčavanjima i skillsima koji me podsjećaju na Fifa street.
PES 16 definitivno ima prirodniji gameplay od Fife 16, to nije upitno. Fifa 16 je bolja igra od PESa 17, to nije upitno.
Fifa 14 je zadnja Fifa koja je imala gameplay godinama ispred PESa.
15ice su bile nusproizvodi makar mi je bila draža Fifa 15.
16ice su kod PESa veliki a kod Fife mali korak u pravom smjeru i sjećam se jedne stvari koje sam napisao-
gameplay njihovih demoa su bili toliko blizu da sam iskreno mislio da neće biti razlike koja god da se igra kupi.
Release Fife je promijenio mnogo toga na gore u gameplayu ali opet je to bila igra kod koje se više dobiva za uloženo.
Da... gameplay je najbitniji ali bitne su i licence i manjak bugova i bolji modovi i puno sitnica koje PES nema a mrvicu bolji gameplay ne može to sve nadoknaditi.
Ove godine ne znam da li ću koju od te igre kupiti ili ne. Imao sam sreću pa sam Fifu 16 prodao prije dolaska u OriginAccess pa mislim da ću 17icu isto čekati na accessu, najisplativije je a PES nije igra koju bi igrao online.
Konami treba uložiti vrijeme u pošten online mod bez cheatera i doći nekako do licenci
da se vrati čim više igrača jer mislim da su od pred-prošle godine sa gameplayem napokon na pravom putu.
 EA samo neka stvara igru koja je u globalu bolja ali ima balans u gameplayu na krivim stvarima.
OK, možda nije fer govoriti da Fifa ili PES imaju "bolji" gameplay jer ovisi o perspektivi.
Recimo da je netko napokon krenuo raditi nogometnu simulaciju (PES) a netko drugi radi na još većoj zaradi "arkadiranjem"  balansa igre koja je u svojoj verziji 2012-te godine dušu dala za sve nogometne igre.
I da, ja ću opet online igrati FIFU a offline PES. Vrlo jednostavno- Fifa je bolja igra.
Najbolje od svega je to što su i FIFA i PES na istom putu- da promijene to da je Fifa bolja igra.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 17
« Odgovori #43 : 07. Rujan, 2016., 19:43 »
Drug, svašta ti napisa. Sad sam se zainatio i isprobao sam FIFA 16 i PES 16 na PS4, XBox One i PC.
Zaključak, FIFA je grafički infeniorna naspram PES-a, FIFA 16 gameplay je milju iza PES 16 po realnosti. Sve ostalo je debelo, ali ono baš debelo na strani FIFA.
Frostbite će anulirati grafičku prednost i tu će biti izjednačeni.
Frostbite bi trebao u FIFA ubaciti daleko bolju fiziku lopte i fiziku među igračima i onda je PES definitivno down. Također, trebao bi, kao i u PES-u, da CR-a možemo prepoznati po trčanju i slične individualne odlike igrača i onda FIFA 17 može suvereno da zasjedne na tron najbolje nogometne simulacije ikada.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 17
« Odgovori #44 : 07. Rujan, 2016., 20:04 »
 :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm:

Smijat se ili plakat?

Igraj šta ti se sviđa i šta ti najbolje leži pajdo.

Šta u temi otvaraš novu temu koja nema dna? Obe igre imaju mane i dobre strane.

Kao što je kolega napisao, šta je dobro u PES igri a šta u FIFA igri. A i šta je loše, i sad se moreš prepirat cili dan šta je bolje. Igraj šta ti paše.

A da probam ekipu okrenut prema pravoj temi i zašta služi a ne za usporedbu FIFA, PES. Neki su se već smorili i ja sam među njima.

Ja sam lik koji obožava priče u igram,(još da ne govorim koliki sam fan nogometa općenito)
a ova FIFA sa pričom i igračom Hunter-om puno obećava. + Manchester United  :piva: :slini:

Nadam se da ću jednom zaigrat i dobro opustit u svijet nogometa. Uvjek sam kao dijete maštao nešto slično i oni su pogodili.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9