HCL.HR

FIFA 17

  • 208 Odgovora
  • 79726 Hitova
Odg: FIFA 17
« Odgovori #120 : 23. Rujan, 2016., 16:23 »
Mogla bi, da PES ne postoji. Tada bi bila najbolja...
Ne kažu džabe "The Pitch Is Ours" :D

Odg: FIFA 17
« Odgovori #121 : 23. Rujan, 2016., 19:31 »
IG je i vise nego pouzdan,kupovao 5 puta sve proslo u najboljem redu

*

Gigo

  • *
  • 25
Odg: FIFA 17
« Odgovori #122 : 23. Rujan, 2016., 19:38 »
A kupovao sam igrice al kad sam kupio jednu prosli put nije valjao kod al je dosla nesto sitno pa onda nije neki problem, tako da fala ti ;)

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 17
« Odgovori #123 : 26. Rujan, 2016., 14:10 »
Bome, po online iskustvima trenutno, veća je kazna kad ti sudac dosudi penal nego da promašiš gol bez penala.

To je sramotno koliko se igrači trenutno muče s izvođenjem penala. HUMOR humora.

Naravno, i ja sam prvi penal s Ibrom poslao izvan old traforda nebu pod oblake.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 17
« Odgovori #124 : 26. Rujan, 2016., 14:15 »
 :mrs: :mrs: :mrs:

Odg: FIFA 17
« Odgovori #125 : 26. Rujan, 2016., 15:09 »
Sve te slobodnjake, penale i izvađanje kornera se da vrlo brzo naučiti. Meni je pucanje
penala sada čak i lakše nego je bilo :D

Potrošio sam svih 10 sati origin accessa. Journey je vrlo dobar, ništa epski ali nije to Elders Scrools
da očekujem ne znam šta.
Meni poslije fife 12 najbolja fifa a što se balansa gameplaya tiče ne postoji bolja nogometna igra i točka.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #126 : 28. Rujan, 2016., 11:43 »
evo ide polahko skidanje pre-order fife, pa vcrs u ponoc pocinje ludilo hah :D

Odg: FIFA 17
« Odgovori #127 : 29. Rujan, 2016., 02:23 »
igrao novu fifu, mene licno sto se tice igra je super, igrao sam neka dva sata, ima dosta noviteta, animacija, grafika je ekstra, novi engine sve super

ako neko ima da je zainteresovan online da jednu odigramu nek javi :D

Odg: FIFA 17
« Odgovori #128 : 30. Rujan, 2016., 22:03 »
Odigrao sam dosta tekmi u zadnja tri sata...
Igra je dobra ali ljudi su gnjitvari. Jednostavno kada primiš slučajni gol poslije promašaja koji se mogu
izjednačiti sa Manđukićevim 100%tnim šansama gnjitvari samo dodaju golmanu pa malo obrana pa malo golman.

Stvarno je Ok igra ali ljudi me nerviraju da to nije normalno. Pa budi čovjek, budi fer... igraj igru a ne jebena
101 dodavanja. Najgore je što moraš gledati ponekad i 10ak minuta gubljenja vremena a ne smiješ rage quitati
jer se drastično smanji koeficijent nagrada.

Igrao sam fife 15 i 14 sa balkanskom ekipom sa stranice http://ps4-fifa.com/ i tamo kod vrhunskih pravila imaju
ocjenjivanje na kraju meča- da li je protivnik fer ili nije. Ova dodavanja toliko nerviraju da mi nije jasno zašto se
u online modu poslije odigranih utakmica ne dodjeljuje ocjena (pošten)(ok)(nepošten)igrač pa da nas prema tome
i spajaju, tj. da to bude glavno pravilo uz udaljenost između igrača. Nerviranje kolege igrača nije ništa drugo
nego neodgojen potez. To je najgore u Fifi- nepošteni igrači. Isto tako, najgore i u PESu, da se razumijemo.

*

Zorro

  • *
  • 77
  • FORZA MILAN
    • Cro-Manager
Odg: FIFA 17
« Odgovori #129 : 04. Listopad, 2016., 19:55 »
Jel moguće kako imati dva Ultimate tima? Npr. igramo brat i ja odvojeno i da svatko ima svoj poseban tim, svoju posebnu karijeru...

Odg: FIFA 17
« Odgovori #130 : 04. Listopad, 2016., 21:14 »
Na čemu igraš? Na konzoli možeš napraviti novog usera i onda igra svaki za sebe.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #131 : 04. Listopad, 2016., 21:38 »
Stigla mi jučer FIFA od prednarudzbe i zadnja dva dana je intenzivno igram, pa evo par dojmova.

Za pocetak, mozda mi se cini ali imam dojam da je u demo verziji gameplay bio malo sporiji nego u ovoj full verziji, sto mi se vise svidalo, ali sto je tu je.

Journey mode - zanimljivo iskustvo za sada, tek sam odigrao 2 utakmice u prvenstvu, tako da vjerujem da pravi zaplet priče tek stiže. Btw uzeo sam West Ham, i bas kako kazu u HCL-ovoj recenziji, malo glupo izgleda kada za mene potpise Harry Kane.

Ultimate team - odigrao svega 4 utakmice, tome cu se vise posvetit kada odigram malo Career i Journey.

Career mode - mod u kojem uvijek provedem najvise vremena. Nema puno promjena, ali jedna od bitnijih je to da sad postoje detaljniji ciljevi za sezonu, no mislim da su promasili s time. Evo iz vlastitog primjera, uzeo sam Dynamo Dresden (2.Bundesliga), prioritetni ciljevi su mi bili da smanjim place igracima da nitko nema iznad 8.500 per week, da dovedem nekog iz youth academy i da zavrsim u sredini tablice. Prva dva uvjeta nisam ispunio, ali sam zavrsio treci i preko playoffa usao u 1.ligu, dosao do finala kupa te ostvario oko 20M funti profita i iz uprave mi kazu da nisu bas zadovoljni ali da ce mi dat drugu sansu ipak. Apsurdno i nelogicno.

*

Zorro

  • *
  • 77
  • FORZA MILAN
    • Cro-Manager
Odg: FIFA 17
« Odgovori #132 : 05. Listopad, 2016., 16:52 »
Jel moguće kako imati dva Ultimate tima? Npr. igramo brat i ja odvojeno i da svatko ima svoj poseban tim, svoju posebnu karijeru...
Na čemu igraš? Na konzoli možeš napraviti novog usera i onda igra svaki za sebe.

Igram na PC-u  :(

Odg: FIFA 17
« Odgovori #133 : 05. Listopad, 2016., 18:17 »
Rossonero Zorro,

na žalost ništa onda od dva odvojena računa u FUTu ako si na PCu.
I meni fali da čovjek ima makar dva odvojena "profila" na FUTu u jedoj igri, sasvim nepovezana.

Na žalost, EA nam to još nije omogućila tako da osim kupnje još jedne igre nemaš nade.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #134 : 05. Listopad, 2016., 19:40 »
Ako može neko da mi pomogne, kupio sam fifu 17 ali kad namestim komande da budu kako je želim ništa nije
Ne znam da li je to do tastature ili do nečega trećeg ako je neko imao sličan problem i uspeo da reši neka mi javi kako ?
Hvala u napred.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9