HCL.HR

FIFA 17

  • 208 Odgovora
  • 79976 Hitova
Odg: FIFA 17
« Odgovori #195 : 07. Travanj, 2017., 22:06 »
Uh, ala sam se ja navukao ovih dana , ne mogu da prestanem  :D

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 17
« Odgovori #196 : 10. Travanj, 2017., 20:20 »
Počeo sam igrati UT, imam 4 pobjede i plasman u diviziju 9. S obzirom da prvi put igram FIFU ovo mi je veliki uspijeh :D Ne znam igrati odbranu, ali valjda ću naučiti, dok naprijed razvaljujem sa Bierhoffom, šteta što mi je on loan legend.


*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 17
« Odgovori #197 : 26. Travanj, 2017., 00:36 »
Nakon 50+ odigranih utakmica ... Mod kao mod je odličan, prvi put pravo igram UT, navikao sam se na gameplay, odbranu itd. Gameplay mi se ne sviđa pretjerano, ali ok je. Međutim, nikako ne kužim team chemistry i igrače overall od 50 do 80. Imam Gold team talijanske lige, igrači od 75 do 81 overall, i chemistry 100 i tresnem neke koji imaju troduplo jači tim od mene i igraju ekstra. I onda naletim na nekoga sa 50-60 igračima i chemistryjem 47 koji me lagano zgazi sa par komada razlike, njegovi igrači izgledaju kao super junaci a moji jedva idu po terenu. Je li to scripting ili ... ? I da, ja ne vidim kao u PES-u, gotovo nikakve razlike igrača od 60 i 80 overalla, tek ovi što imaju više ocjene su klasa iznad.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 17
« Odgovori #198 : 26. Travanj, 2017., 00:48 »



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: FIFA 17
« Odgovori #199 : 26. Travanj, 2017., 02:13 »
Osim onoga na što sam se već požalio u komentarima te vijesti, dodao bih da sam odradio nedavno i vrlo vrlo blaga testiranja, što iz frustracije, što iz dosade. U toj karijeri koju cijelo vrijeme igram na custom legendary sliderima sam odlučio dati što više prilika svom napadaču u 4-2-3-1 sustavu s visokom igrom, jakim pritiskom i  puno kratkih dodavanja. Ako ne bih zabio gol do cca 60. minute bih restartao tekmu.

Može biti da je samo dojam naravno, ali mi se ponavljalo da ako bi prvi udarac bio loš ili ponekad čak dobar, ali obranjen, moj napadač bi nastavio promašivati, a njihov golman ludo braniti ostatak tekme. Ako bi u prvoj akciji uspio otvoriti obranu ili čak zabiti gol, vrlo vjerojatno bih utrpao još jedan-dva ili bi općenito stalno terorizirao obranu bez problema.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 17
« Odgovori #200 : 26. Travanj, 2017., 21:01 »
Nisam vidio ovaj tekst, ali poznavajući probleme skriptinga i hendikepa na PES-u, definitivno je ovo veliki problem FIFE. PES ima slične stvari, ali nije ovoliko izrazito, npr. još nikada me nije pobijedio neko sa 47 TS i white timom, to je nemoguće, a u FIFA mi se desilo.
Drugi veliki problem mi je balansiranost igrača. Jednostavno imam osječaj nakon 50+ utakmica kao da imam identičnih 11 igrača na terenu po svim atributima. Svi identično dodaju, šutaju, skaču ... Na PES-u znam ako mi npr. treba vrhunski dodavač ubacujem Ozila koji je trom i loš u skok igri, ali pravi nemoguće paseve ili CR-a ako mi treba brz i skočan igrač sa jakim šutem, dok na FIFA mi je svejedno ko igra, kao što rekoh prije odskaču samo ovi najbolji igrači. Golmani također brane nemoguće, a mreža je nešto najlošije što sam vidio u igri, nevjerovatno na ovakvu grafiku da urade ovako loše mreže. Ostatak igre većinom mi je odličan, online dio funkcioniše jako dobro, sve je svježe, moderno, detaljno i zanimljivo.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 17
« Odgovori #201 : 28. Travanj, 2017., 08:47 »
Da ne bude samo na PES-u da imam sreće, 6. pek i evo kapitalca :)


*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 17
« Odgovori #202 : 30. Travanj, 2017., 18:22 »
Nakon što sam odigrao masu utakmica, došao do divizije 6, sastavio 4 tima, otvorio par pekova, isprobao sve i svašta zaključujem sljedeće:

- FIFA je standard za apsolutno sve, primjer kako treba uraditi igru, do početka utakmice, tada postaje jedna od najretardiranijih igara koje sam igrao.  Sve osim gameplaya je perfekcija, međutim sam gameplay je toliko arkadan da često izgleda komično i smiješno.

P.S. Sada sam odigrao najluđu tekmu do sada. Igrao sam sa 3* timom spanske lige i 67 TC i dobio protivnika sa 5* engleske lige i 100 TC. Tip me bukvalno derao, zabio 3 gola, promašio 10 stopostonih prilika, tačnije moj golman Lux je hvatao lopte kada se išao sa trojicom na njega i onda u 79. minuti spektakl. Izbijam jednu loptu, sa par pasova dolazim blizu gola, šut i 3:1. U 83. opet nakon kontre me ruši sa Yaya Tureom u 16 m i dobija crveni i penal za mene koji realizujem, 3:2. Šlag na tortu, idem na all-out-attack i u 90+ minuti zabijam za 3:3. Mislim da je tip polomio i džojstik i konzolu i sve što je imao blizu sebe  :D
« Zadnja izmjena: 01. Svibanj, 2017., 19:12 bhlazio »

Odg: FIFA 17
« Odgovori #203 : 02. Svibanj, 2017., 12:03 »
Pozdrav. Imam problem prilikom spajanja na EA server. Uopce mi nece se spojiti.

Odg: FIFA 17
« Odgovori #204 : 02. Svibanj, 2017., 13:29 »
I mene od jučer jebe sa onim "Your profile does not have the correct permissions to access this feature " na XBOX-u

produžio pretplatu 2 dana prije nego što je istekla i počelo jebat....sve radilo normalno mjesecima...valjda će ga proć.... :D

*

aca

  • **
  • 171
Odg: FIFA 17
« Odgovori #205 : 02. Svibanj, 2017., 14:18 »
Nakon što sam odigrao masu utakmica, došao do divizije 6, sastavio 4 tima, otvorio par pekova, isprobao sve i svašta zaključujem sljedeće:

- FIFA je standard za apsolutno sve, primjer kako treba uraditi igru, do početka utakmice, tada postaje jedna od najretardiranijih igara koje sam igrao.  Sve osim gameplaya je perfekcija, međutim sam gameplay je toliko arkadan da često izgleda komično i smiješno.

P.S. Sada sam odigrao najluđu tekmu do sada. Igrao sam sa 3* timom spanske lige i 67 TC i dobio protivnika sa 5* engleske lige i 100 TC. Tip me bukvalno derao, zabio 3 gola, promašio 10 stopostonih prilika, tačnije moj golman Lux je hvatao lopte kada se išao sa trojicom na njega i onda u 79. minuti spektakl. Izbijam jednu loptu, sa par pasova dolazim blizu gola, šut i 3:1. U 83. opet nakon kontre me ruši sa Yaya Tureom u 16 m i dobija crveni i penal za mene koji realizujem, 3:2. Šlag na tortu, idem na all-out-attack i u 90+ minuti zabijam za 3:3. Mislim da je tip polomio i džojstik i konzolu i sve što je imao blizu sebe  :D

ja sam se u drugom poluvremenu(70+minuta) vratio sa 4:0 na 4:5, ali ruku na srce bila je to neka low divizija(mislim 9) isto TC neki mali ma blesava ekipa sta da kazem....
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 17
« Odgovori #206 : 02. Svibanj, 2017., 15:02 »
Ma budalaština, odigrao sam preko 100 utakmica i nemam riječi. Evo prije par minuta remiziram sa tipom koji ima par IF kartica (Bale, Messi, Ronaldo), trčkaram oko njega, prelazi mi svih 11 sa jednim igračem, ali fula sve redom i onda ja profulam penal i u sljedećem napadu, ne znam ni ja sam kako, postižem gol. Onda ide park the bus i ćao :)

FIFA je zanimljiva igra, ponajviše zbog svega ostalog osim utakmica, ali za ozbiljno nogoloptanje je neozbiljna igra.

*

Zorro

  • *
  • 77
  • FORZA MILAN
    • Cro-Manager
Odg: FIFA 17
« Odgovori #207 : 05. Srpanj, 2017., 19:26 »
Tek sam nedavno krenuo igrati Ultimate Team pa me zanima jedna stvar... Kako skupiti FIFA Pointse? Znači, ne coinse nego pointse... Znam da se mogu kupiti, ali postoji li način da ih se dobije u igri?

Odg: FIFA 17
« Odgovori #208 : 23. Srpanj, 2017., 13:36 »
Kao prvo, pozdrav kolega zorro od još jednog RossoNeroa

Kao drugo, kupnja je jedini način..

Kao treće, ima li netko spreman za online coop na PS4?
Nekako mi je postalo interesantnije nego igranje UTa a ljudi sa kojima igram rijetko imaju vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9