HCL.HR

Final Fantasy serijal

  • 449 Odgovora
  • 94511 Hitova
*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #105 : 16. Svibanj, 2008., 08:31 »
Šta bi onda rekli za Vaan-a.  :wildboy:

Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #106 : 16. Svibanj, 2008., 09:02 »
vince je kul
liči na vasha iz triguna :(

Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #107 : 14. Srpanj, 2008., 08:09 »
E ovako igro sam samo FFVII,FFX,FF X-2,FFXII.
Najdrazi mi je lik u niku a serijal je odlican ali mi idu na zivce prokleti glavni likovi,barrm u pocetku dok se ne naviknem na njih.Naprave sve druge karaktere normala a glavnog lika ko neku picku.cccc
What evil hides in the reflection of your soul

*

Repyh

  • **
  • 381
Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #108 : 14. Srpanj, 2008., 23:30 »
Auu kako je Sony sjebao gubeci ovaj nasov za PS3 i dajuci ga M$u.Ne samo sto ce igra izgledati losije nego je zalosno kako M$ uzima sve vise i vise monopola.

Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #109 : 15. Srpanj, 2008., 00:34 »
Ma ja bi volio da microsoft lijepo propadne.Nemam nista protiv xbox konzole ali kad microsoft joj previse paznje posvecuje i idu mi radi toga na zivce.Samo gledaju kako da zarade.(jest da skoro svi uvijek gledaju kako da zarade ali sta ces)
« Zadnja izmjena: 15. Srpanj, 2008., 00:44 Vincent »
What evil hides in the reflection of your soul

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #110 : 15. Srpanj, 2008., 01:07 »
Gluposti.
Uostalom zaš bi itko kukao?
Izlazi igra na obje konzole. Nije da je MS kupio ekskluzivu. Zapravo, dugoročno, čini mi se da im se ova kupovina baš i neće isplatiti.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #111 : 15. Srpanj, 2008., 03:46 »
Auu kako je Sony sjebao gubeci ovaj nasov za PS3 i dajuci ga M$u.Ne samo sto ce igra izgledati losije nego je zalosno kako M$ uzima sve vise i vise monopola.
Igra će izgledati lošije? Kako to, molim te?
@Facaa: Isplatiti će se igračima koji neće biti primorani kupiti PS3 da igraju FFXIII koji je bio jedna od najjačih ekskluziva. A prodaja sumnjam da će biti toliko posebna u US i EU koliko Japanu, gdje igra ostaje ekskluziva.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #112 : 15. Srpanj, 2008., 12:16 »
Auu kako je Sony sjebao gubeci ovaj nasov za PS3 i dajuci ga M$u.Ne samo sto ce igra izgledati losije nego je zalosno kako M$ uzima sve vise i vise monopola.
Igra će izgledati lošije? Kako to, molim te?

Zato što je Xbox smeće. Doooh. Šteta za njega što će igra izgledati praktički indentično PS 3 verziji.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #113 : 15. Srpanj, 2008., 13:55 »
Ma ja bi volio da microsoft lijepo propadne.Nemam nista protiv xbox konzole ali kad microsoft joj previse paznje posvecuje i idu mi radi toga na zivce.Samo gledaju kako da zarade.(jest da skoro svi uvijek gledaju kako da zarade ali sta ces)

Ček, nije li to dobra stvar za nas gamere?
A što se tiče zarade, napominjati da netko želi zaraditi je vrlo retardirano. Svaka konzola je napravljena da bi zarađivala novce, ono.  :tired:

Faco, FF 13 bi mogao imati drugačije značenje za Microsoft, a to je da netko tko kupuje konzolu ne mora više kupiti PS3, već može kupiti i Xbox 360... znam nekoliko takvih.

Što se tiče grafike, tu opet niste pazili, očito. Rečeno je da će igra na Xboxu 360 izići istovremeno sa PS3 premijerom, što može značiti nekoliko stvari:
A) igra je od samog početka razvoja kreirana i za 360
B) razvoj igre još nije otišao toliko daleko, pa igru mogu prilagoditi i za 360
C) Square planira ulupati velike količine novca u razvoj igre, pa moraju osigurati dobru prodaju igre

Ili neki D ili E... uglavnom, kužite. Valjd.  :wildboy:

EDIT:
http://img183.imageshack.us/my.php?image=punbznztyrv6.jpg

Ako je ovo ozbiljno, onda netko treba pomoć.  :ave: :hihi:
« Zadnja izmjena: 15. Srpanj, 2008., 14:00 Ixy »

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #114 : 15. Srpanj, 2008., 14:01 »
Ni A ni B, već su nabavili Unreal engine. Dokazano kvalitetan multiplatform enđin, kažu.
Nadalje, razvojna platforma nije ni PS3 ni Xbox, već PC.  \:D/



Citat:
A što se tiče zarade, napominjati da netko želi zaraditi je vrlo retardirano. Svaka konzola je napravljena da bi zarađivala novce, ono.  Tired
Kolko je to sony zaradio sa PS3?
Ili, kolko je to točno MS zaradio sa prvim Xboxom?
 :ementaler:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #115 : 15. Srpanj, 2008., 14:53 »
E vidiš, fulao si poantu mog posta. Nisam rekao da je svaka konzola ikad donijela zaradu, al da je napravljena u tu svrhu - to nemoš pobit.  :winknkiss:

I ne vidim gdje sam ja rekao da je razvojna platforma PS3 ili Xbox.

*

Repyh

  • **
  • 381
Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #116 : 15. Srpanj, 2008., 15:00 »
Auu kako je Sony sjebao gubeci ovaj nasov za PS3 i dajuci ga M$u.Ne samo sto ce igra izgledati losije nego je zalosno kako M$ uzima sve vise i vise monopola.
Igra će izgledati lošije? Kako to, molim te?
@Facaa: Isplatiti će se igračima koji neće biti primorani kupiti PS3 da igraju FFXIII koji je bio jedna od najjačih ekskluziva. A prodaja sumnjam da će biti toliko posebna u US i EU koliko Japanu, gdje igra ostaje ekskluziva.

Kad je Hardwerska snaga u pitanju PS3>Xbox i zato ce sama igra izgledati losije nego sto bi mogla.Jer ce biti "tuned down" da Xboxova verzija ne bi izgledala losije.Jos par godina pa cemo svi igrati na Xboxovima jer nicega drugoga nece biti i sve igre koje cemo igrati biti ce od EA.

Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #117 : 15. Srpanj, 2008., 15:02 »
a lol  :hihi:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #118 : 15. Srpanj, 2008., 15:03 »
I ne vidim gdje sam ja rekao da je razvojna platforma PS3 ili Xbox.

Nisi, al je interesantno hebemu.  :ementaler:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: Final Fantasy serijal
« Odgovori #119 : 15. Srpanj, 2008., 15:06 »
Citat:
Ma ja bi volio da microsoft lijepo propadne.Nemam nista protiv xbox konzole ali kad microsoft joj previse paznje posvecuje i idu mi radi toga na zivce.Samo gledaju kako da zarade.(jest da skoro svi uvijek gledaju kako da zarade ali sta ces)

Ček, nije li to dobra stvar za nas gamere?

E vidis nije.Dosta gamera nema xbox stoga nije dobro ako microsoft potpuno posveti paznju xboxu i poboljsavanju xboxa
What evil hides in the reflection of your soul

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9