HCL.HR

For Honor

  • 41 Odgovora
  • 23819 Hitova
Odg: For Honor
« Odgovori #30 : 18. Svibanj, 2017., 15:53 »
Jbga ja imam sranje internet trenutno ali to se da riješit, što točno znači season pass jeli to potrebno ? Jeli ima onako obaveznih micro transactiona i tako too

Btw vjerojatno ču je kupit kada nabavim novi int.

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: For Honor
« Odgovori #31 : 19. Svibanj, 2017., 17:25 »
Season Pass, upotpunosti nepotrebno, season pass ti samo pomaze da stvari koje se mogu kupiti u igri, kupis brze. Sta se tice servera, ja sam ti igru kupio cim je izasla, serveri su bili grozni, pored mog loseg interneta, znaci ako ti ms skoci na 120 ocekuj da ce te izbaciti iz battlea zbog slabe konekcije, ja sam igru izbrisao poslije tjedan dana igranja, neznam dali su ista izmjenili, ali eto to je pretty much moje iskustvo. Nekazem, dosta sam se zabavio u igri, i napravio sam par videa, sve u svemu je bilo zabavno, ali meni su smetali problemi sa serverima pa su mi unistili zabavu.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: For Honor
« Odgovori #32 : 19. Svibanj, 2017., 19:03 »

Znam da je ovo off topic, ali sam morao reagirati jer ovo nema veze s vezom.

Season Pass, upotpunosti nepotrebno, season pass ti samo pomaze da stvari koje se mogu kupiti u igri, kupis brze.


Ovo ne da je krivo nego si formulirao to tako da nema apsolutno nikakvog smisla. Po tebi je season pass nešto što platiš da bi prije svih mogao opet kupiti (platiti) DLCove u igri...  :fpalm:


Season pass kako mu ime kaže služi za pokupiti SVE DLCove unutar jedne "sezone". E sad tu ima više caka nego li što je očito.
1) Neke igre i uz season pass izbacuju dodatni sadržaj koji proizvoljno stavljaju van tog season pass-a i to nema nikakvog smisla pa se ljudi osjećaju prevareno, ali to je iznimno mali broj igara!
2) Season pass sadrži sve DLCove, e sad neke od njih možda nikada samostalno ne bi kupio. DLC može biti nastavak priče, dodatne misije i to je nešto što bi većina ljudi kupila. Pored toga season pass može sadržavati skinove, dodatan novac, opremu i druge stvari unutar igre za što ja osobno ne bih nikada plaćao.
3) Season pass je JEFTINIJI od svih tih DLCova kada ih zbrojiš - znači ukoliko planiraš uzeti sva proširanja za igru onda kupuješ season pass jer će te izaći jeftinije nego li da kupuješ svaki DLC zasebno.
4) Neke stvari, kako je Mrky nespretno složio, mogu (ali ne moraju) doći ranije vlasnicima season pass-a. Recimo ti dobiješ unutar season passa pristup DLCu 2 tjedna ranije od svih drugih igrača. Dok ti kroz ta 2 tjedna već i pređeš taj DLC drugi još nemaju mogućnost ni kupiti ga zasebno kao samostalni DLC nego će to moći učiniti tek po isteku ta 2 ekskluzivna tjedna.


E sad većina igara imaju season pass koji ti pruža apsolutno sve bonuse i dodatne sadržaje jer se igra ne planira proširivati.
Jedna od poznatijih igara (novi Hitman) bi trebao dobiti sezonu 2. Za sezonu 2 neće vrijediti season pass koji su ljudi uzeli. Znači on je vrijedio samo za 1. sezonu igre.
Isto tako igra + season pass zna doći kasnije i u tom slučaju te se igre zovu GOTY. Npr. kupio si Witcher 3 i season pass koji je sadržavao 2 velika DLCa. Kada je nakon nekog vrena izbačen Witcher 3 GOTY on je sadržavao (sadržava sve DLCove) to je ajmo reći igra i season pass u jednome.


Isplati li se uzimati DLC - i da i ne.
Za igre koje volim i želim imati sve - svakako ga uzimam i uživam u tome. Ukoliko si kupio novu igru i želiš imati sve što će igra i u budućnosti pružiti tada kupuješ Season pass - inače kupuješ samo recimo DLC koji ti paše.
Evo ti i primjer tih popusta unutar season pass-a:
Fallout 4 season pass košta: 49,99€ (malo ekstreman i možda i najskuplji primjer no nema veze - inače su cijene ranije bile do 20€ a sada se kreću oko 30€)
A ako bi kupovao svaki DLC zasebno tada bi to platio: 69,94€


Znači postoji određena ušteda i prednosti.


*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: For Honor
« Odgovori #33 : 19. Svibanj, 2017., 19:18 »
Season pass ti samo pomaže da stvari koje se mogu kupiti u igri, kupiš brže.
Odličan poslovni model  :hihi:
predloži ga ubisoftu,oni će to sa oduševljenjem prihvatiti,vidi se da imaš smisla za business  :thumbs:
Victory loves preparation

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: For Honor
« Odgovori #34 : 19. Svibanj, 2017., 22:03 »
U For Honoru svi DLCevi su besplatni, e sad season pass u For Honoru funkcionira naprimjer da lik novi koji izade da ti imas tjedan dana prije dostupnost novog lika, i mislim da imas discount na novim likovima koji izlaze. Jel u For Honoru se DLCevi ne naplacuju. Mislim da dobijes championship status na mjesec dana, i neke effecte za heroje.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: For Honor
« Odgovori #35 : 20. Svibanj, 2017., 14:34 »
Slažem se s tobom da u ovoj igri se season pass uopće ne isplati kupovati. Ali u kontekstu čovjekovog pitanja je i sama definicija season pass-a.
Definicija je ova koju sam dao, a sad isplati li se uzimati u kojoj igri nekome je osobna stvar.
Za ovu igru ne bih ga nikada uzeo, a ne bih ga ni drugima preporučio, ali ti nisi dao dobru definiciju u prvom odgovoru.
Ovo si već lijepše formulirao.

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: For Honor
« Odgovori #36 : 20. Svibanj, 2017., 22:41 »
Nisam se bas dobro izrazio. Inace meni se igra svida, ali konstantno me izbacuje iz 4v4 matcheva, razumijem da razlog tome je sta su serveri p2p, ali ako uspiju nekako popraviti ili ubaciti novi sistem koji ce sprijeciti da mene i pojedince izbacuje tokom matcha, ja cu sa zadovoljstvom se vratiti nazad u igru.

Odg: For Honor
« Odgovori #37 : 25. Svibanj, 2017., 09:30 »
Pozz prije tjedan dana sam pitao dali mi se isplati kupovat i što je season pass. Hvala svima na pojašnjenju.  Season pass izgleda nije obavezan samo je stvar grindanja kao u svakoj igri tog stila a servere izgleda da su sredili Realno me u igri najviše brine dali je pay 2 win i dali ima unbalanced "cancerus" charckterere na koje ču izgubit živce.

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: For Honor
« Odgovori #38 : 25. Svibanj, 2017., 15:59 »
nije pay 2 win, a kao i svaka igran ormalno da imaju likovi koji su annoying, i koje ljudi zloupotrebljavaju da idu drugima na zivce. Trenutno imaju 2 lika koja svima idu na zivce. Ali nakraju sve ovisi o tebi koliko ti imas strpljenja. Jel poenta je igre da budes smiren da mores savladati protivnika.

*

Petronas

  • n00b
  • 3
Odg: For Honor
« Odgovori #39 : 24. Studeni, 2017., 11:44 »
Ej pozdrav narode,

ja tek danas provalih da HCL ima i forum, jer kad god uđem Igor je objavio 5 novih gejmpleja, i otvorim jedan i zaglavim 3 sata, znate kako to ide  :bonk:

Nego, igra li neko od vas možda For Honor?

Igram oko 2 mjeseca i i gra mi je fascinantna, nego u multipleju uvijek zaglavim sa nekim strancima, za svo ovo vrijeme nijesam sreo nijednog igrača sa ovih prostora?  :(
A bih malo progovorio naš jezik u toku igre, a i naravno gušt je veći igrat sa nekim odavde.

Moj PSN je Vladanpg, pa me dodajte ako oćete igrat malo zajedno. :piva:

Pozdrav ekipo.

Odg: For Honor
« Odgovori #40 : 24. Studeni, 2017., 12:27 »
Dobra je, ali su serveri loši. U pola partije te izbaci i ne dobiješ ništa.

*

Petronas

  • n00b
  • 3
Odg: For Honor
« Odgovori #41 : 26. Studeni, 2017., 18:03 »
To se sada jako rijetko dešava... meni se za dva mjeseca desilo svega 2-3 puta...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9