HCL.HR

Ghost Recon: Future Soldier

  • 77 Odgovora
  • 22267 Hitova
*

Alex

  • *
  • 28
Ghost Recon: Future Soldier
« : 10. Veljača, 2010., 00:38 »
Još demo na prošlom E3-u je izgledao brutalno, igra je odgođena za prvu polovicu 2012. godine, ali neka ima temu. Očekujem vraški dobru igru, neke neviđene elemente i tako.

Ghost Recon: Future Soldier 'E3 Demo Gameplay' TRUE-HD QUALITY
« Zadnja izmjena: 01. Prosinac, 2011., 10:41 WEAPONX »

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #1 : 12. Veljača, 2010., 15:02 »
Prvo Activision izbacio Modern Warfare 2, zatim EA Bad Company 2 (te jos planiraju Medal of Honor ove godine) te sada i Ubisoft zeli svoj dio trzisnog kolaca kada je moderno ratovanje na serverima u pitanju. Sve je to divno krasno kada je velika konkurencija jer onda proporcionalno raste i kvaliteta igara(kljucni element za pridobivanje kupaca), al nazalost stoji cinjenica da Ubisoft vec duze vrijeme nije napravio kvalitetnu igru. AC 2 cemo vidit kakav ce biti kada dode na PC, al dok se sjetim Far Crya 2 ili Rainbow Six Vegas 2, dode mi muka :(
Strah me kako ce ispasti i novi Splinter Cell...
The greatest teacher, failure is.

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #2 : 12. Veljača, 2010., 15:13 »
Prvo Activision izbacio Modern Warfare 2, zatim EA Bad Company 2 (te jos planiraju Medal of Honor ove godine) te sada i Ubisoft zeli svoj dio trzisnog kolaca kada je moderno ratovanje na serverima u pitanju. Sve je to divno krasno kada je velika konkurencija jer onda proporcionalno raste i kvaliteta igara(kljucni element za pridobivanje kupaca), al nazalost stoji cinjenica da Ubisoft vec duze vrijeme nije napravio kvalitetnu igru. AC 2 cemo vidit kakav ce biti kada dode na PC, al dok se sjetim Far Crya 2 ili Rainbow Six Vegas 2, dode mi muka :(
Strah me kako ce ispasti i novi Splinter Cell...

Drito.FC2 mi je ono,teški lol,a Vegas 2...ne znam,nije to Tom Clancy,da tako kažem.  :hihi:
Od Ghost Recon serijala mi se svidjela samo jedinica,dvojka je smeće mrtvo.A ovaj Future Soldier...ne znam.Neću to ni igrati.Odbija me naslov koliko je debilno osmišljen,te već brijem da unaprijed znam što mogu očekivati.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #3 : 12. Veljača, 2010., 15:17 »
Mislim da je jedino vrijeme kad se bude ta igra igrala ljeto, kad izbace betu, a nikaj drugo pametno ne bude vani...
Trebali su (bi) full igru izbaciti u ljetu, a ne kad i svi ostali!
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #4 : 12. Veljača, 2010., 15:20 »
Vidjet cemo kada ce biti beta kako ce igra disati. Glede Ghost Recona se slazem. Jedinica mi je bila super, a dvojka je brze otisla s mojeg harda nego li je potrebno Schumacheru da napravi jedan krug u Monte Carlu. A i ono, "Future soldier"...vise inspiracije ima Severina kada osmisljava nazive svojih novih "hitova" :wildboy:
The greatest teacher, failure is.

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #5 : 12. Veljača, 2010., 19:04 »
Još jedno štivno koje ču svakako zaigrati...

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #6 : 12. Veljača, 2010., 20:44 »
Prihvaćam samo prvi GR + ekspanziju, ostalo nije vrijedno imena, a pošto se ovaj zove Future Soldier vjerovatno ću odigrati samo da mogu argumentirano srat koliko će sranje biti koje nikad nije trebalo izaći.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #7 : 28. Ožujak, 2010., 09:30 »
http://www.gametrailers.com/video/ultranationalist-coup-ghost-recon/63642 svršavanje na trailer, prebrutalno dobro, zanimljivo do jaja

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #8 : 28. Ožujak, 2010., 10:22 »
Prihvaćam samo prvi GR + ekspanziju, ostalo nije vrijedno imena, a pošto se ovaj zove Future Soldier vjerovatno ću odigrati samo da mogu argumentirano srat koliko će sranje biti koje nikad nije trebalo izaći.

Pa dobro ajd prvi GR je zakon, al nemoj baš tako suditi.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #9 : 28. Ožujak, 2010., 11:01 »
http://www.gametrailers.com/video/ultranationalist-coup-ghost-recon/63642 svršavanje na trailer, prebrutalno dobro, zanimljivo do jaja

fino izgleda al čeka se prvi gameplay trailer

@ bela, sve bi bilo ok da igra ne nosi ime Ghost Recon, al pošto je ovo toliko odmaklo od prve igre malo sam skeptičan pogotovo nakon AW2 koji me je razočarao.

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #10 : 28. Ožujak, 2010., 12:44 »
http://www.gametrailers.com/video/ultranationalist-coup-ghost-recon/63642 svršavanje na trailer, prebrutalno dobro, zanimljivo do jaja
Zanimljivo,ali više djeluje kao film,nego kao igrica.Čisto sumnjam da će igrica biti i u pola dobra kao trailer.  :mrgreen:
Zamisli da je ovakva grafika u igrama danas,to bi bilo jeeeeebeno.Ali future soldieri su na nekom Predator sranju.  :hiha:

*

hebrej

  • *
  • 134
  • [XBox 360]
    • XBox 360 - Helpdesk
Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #11 : 10. Travanj, 2010., 20:11 »
Bilo je i vrijeme za novi nastavak! Više mi je dojadio Vegas 2.

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #12 : 14. Travanj, 2010., 12:39 »
Bilo je i vrijeme za novi nastavak! Više mi je dojadio Vegas 2.

Hmmm. al to je Rainbow Six , ne znam je li povezano šta, ali koliko sam ja upoznat nije. To je druga stvar samo kaj nosi ispred ime Toma Clancya  :solidus:

Enivej stigli su friški Ghost Recon skrinsi :
http://www.hcl.hr/screenshots-tom-clancys-ghost-recon-future-soldier-pc-x360-ps3-ds-1026.html

Što art, što in-game al izgleda doista impresivno.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #13 : 14. Travanj, 2010., 12:53 »
Kolko sam skužio ovo nije ni nastavak advance warfightera 2, nego potpuno novi naslov, jer se priča o nekakvom AW3 krajem godine  :solidus:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Ghost Recon: Future Soldier
« Odgovori #14 : 15. Travanj, 2010., 23:25 »
Nitko nije ni rekao da je ovo nastavak od aw2. Nažalost GR i R6 su izgubili svoj sjaj davnih dana, tako da jako malo očekujem od ove igre, no možda me iznenadi i bude neki solidan naslov.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9