HCL.HR

Ghost Recon: Wildlands

  • 196 Odgovora
  • 82397 Hitova
*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #105 : 04. Veljača, 2017., 18:57 »
Ja sam zaigrao Wildlands evo jedna slika  :D

« Zadnja izmjena: 04. Veljača, 2017., 19:02 IvanHR »
Victory loves preparation

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #106 : 05. Veljača, 2017., 22:03 »
Zaigrao i ja na PS4 Pro i zadovoljan sam.

Ja mislim da je ovo daleko najveci svjet u igri ovakvog tipa, a i izgleda predivno. Doduse ima pop ina i zna pomalo ruzno izgledat dok se vozis u autu ili necemu, al dok si na nogama izgleda savrseno.

Napucavanje je isto odlicno, kao i kretanje lika i sve ostalo, ne vidim u cemu je problem. Vozni model mi se svida, mada nije skroz savrsen, moglo je to i bolje, auto se nekako cudno trese dok se vozi. Al dosta ovisi i o vozilu, ako se vozite u onom njihovom dzipu sa strojnicom voznja je super, a ako je neko bjedno auto onda je to uzas totalni.

Ima dosta bugova i nije to jos spremno za izlazak, mislim da bi pogodili da su barem jos pola godine polirali igru, uvjeren sam da bi onda dobili skoro savrsen proizvod, jer ova igra ima stvarno puno potencijala.

Kupit cu, al necu sigurno na izlasku, vjerojatno 2,3 mjeseca kasnije.




*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #107 : 05. Veljača, 2017., 22:15 »
Nekad ti se divim koliko si ograničen; to je kompliment prijatelju moj. :hiha2:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #108 : 05. Veljača, 2017., 22:42 »
Hvala.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #109 : 05. Veljača, 2017., 23:04 »
:hihi: <3

Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #110 : 06. Veljača, 2017., 07:15 »
Nekad ti se divim koliko si ograničen; to je kompliment prijatelju moj. :hiha2:

A ja se divim tebi kak na svako sranje od filma i igre svršavaš sa Čole/10 post. Radije bi bio ograničen kao on i realno sagledao situaciju nego ama baš sve gledao ružičastim naočalama i sve je the best ikad i sve je vrh ikad. Nitko ne brani tebi da budeš oduševljen samo naprijed brate al ponekad nerealno guraš slabije kvalitetne stvari pod vrh VRHHHH.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #111 : 06. Veljača, 2017., 22:15 »
Baš pričaš smeća sad.
To što tebi promakne kad pljujem po nećemu je tvoja čoravost, a ne moja.
Ono što mi se jebeno svidi mi se svidjelo vjerovatno, jer 90% toga unaprijed znam da će mi se svidjet.

*

Maki

  • *
  • 121
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #112 : 07. Veljača, 2017., 01:15 »
Cole ne postam tu često ali tu i tamo znam baciti oko na forum i moram ti reći da stalno gledam kako drugima pričaš da su ograničeni itd. i kada ti netko napiše nešto u vezi tvoga hvaljenja i nagrađivanje apsolutno svake igre i filma sa ocjenom 10/10 odmah kao i u posljednjem postu pišeš da pričaju smeća itd. Da se razumijemo ne želim tu ići u neki offtopic i nemam apsolutno ništa protiv tebe ali nekada jednostavno pretjeraš. Ok kužim nema smisla da igraš nešto što te ne zanima al ne vjerujem baš da ti se apsolutno sve u apsolutno svakoj igri sviđa (ili ne sviđa). I tvoji dojmovi oko igara iako su opširni svode se uglavnom da svaka igra po tebi ima najbolji gameplay najbolje ovo, najbolje ono. I nikada nisam shvatio zašto jednostavno ne na pišeš "izvrsna igra, svidjet će se ljubiteljima žanra sa dobrim likovima i pričom" nego uvijek to mora kod tebe biti "najbolja igra univerzuma sa izvrsnom kohezijom priče koja pruža najbolje scene na svijetu". I to ne bi bio problem da napišeš za jednu, dvije igre ali kada napišeš to za svaku onda se više pitaš koja je to točno najbolja igra na svijetu kada sve dobe identične recenzije kod tebe... A ovo tvoje skakanje čim netko kaže nešto protiv igre koja ti se sviđa ne treba niti komentirati. Eto ti si napisao si u temi Watch Dogs 2 da si odustao od igre i dao si svoje objašnjenje zašto si odustao i apsolutno nitko pa niti fanovi igre ti nisu pisali da trollaš ili nešto slično dok npr. isto tako sjećam se da je jedan forumaš u Uncharted 4 temi popljuvao igru i napisao dosta o tome zašto mu se igra ne sviđa na što si ti odmah napisao da je troll jer eto makar je čovijek rekao svoje mišljenje i rekao svoje razloge zašto mu je mišljenje takvo tebi se nije svidjelo i jer se ne poklapa sa tvojim mišljenjem odmah si ga krenuo napadat da trolla. A da ne pričamo o tome da je on actually završio igru pa i može pisat što hoće dok kolko sam shvatio ti nisi (ispričavam se ako sam u krivu) i nisi mogao znati jer on u pravu ili nije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #113 : 07. Veljača, 2017., 01:41 »
U zadnje vrijeme sam malo opušteniji na forumu pa imam taj neki bad boy gard, ali samo prema ekipi koju znam IRL, stoga je to više kao podjebavanje frendova nego forumskih kolega. Isto tako micek i ja se znamo for real, pa sam mu se na taj način i obratio, jer nije baš ubrao da ne dijelim svemu 10/10 ocijene. Uostalom moje liste su od 2010 pa nek svako nađe i tamo igre kojih ima hrpu koje su ispod 7/10 ocjenjene. Nakon deset godina po forumima, pogotovo na ovom čovjek malo otupne, pa nekakva doza potrebne objektivnosti kod mene je došla do zasićenja. Stoga Maki moj nemoj se ljutiti na mene, uglavnom slažem se sa svime što si napisao, ali nemoj sve ovo kao i internet svaćati preozbiljno. Službene recenzije se pišu sa logičnim i novinarski ispravnim redosljedom pozitivnih i negativnih dojmova, dok svoje subjetkivne dojmove na forumu uvijek mogu i želim pisat na svoj egolucidan način. Poprilično sam siguran da sam upravo izmislio novu riječ u riječniku. Sozz i pozz.

Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #114 : 07. Veljača, 2017., 07:06 »
U zadnje vrijeme sam malo opušteniji na forumu pa imam taj neki bad boy gard, ali samo prema ekipi koju znam IRL, stoga je to više kao podjebavanje frendova nego forumskih kolega. Isto tako micek i ja se znamo for real, pa sam mu se na taj način i obratio, jer nije baš ubrao da ne dijelim svemu 10/10 ocijene. Uostalom moje liste su od 2010 pa nek svako nađe i tamo igre kojih ima hrpu koje su ispod 7/10 ocjenjene. Nakon deset godina po forumima, pogotovo na ovom čovjek malo otupne, pa nekakva doza potrebne objektivnosti kod mene je došla do zasićenja. Stoga Maki moj nemoj se ljutiti na mene, uglavnom slažem se sa svime što si napisao, ali nemoj sve ovo kao i internet svaćati preozbiljno. Službene recenzije se pišu sa logičnim i novinarski ispravnim redosljedom pozitivnih i negativnih dojmova, dok svoje subjetkivne dojmove na forumu uvijek mogu i želim pisat na svoj egolucidan način. Poprilično sam siguran da sam upravo izmislio novu riječ u riječniku. Sozz i pozz.

Ma ja sam ti to napisao zbog tvoje mini rece Arrival-a hahaha
Ali malo je čru da, ja se bar argumentiram (kao recimo s Igorom u vezi Wildlands) mada je to guranje moje subjektivnosti onoga što mi se ne svidja u igri naspram njegove objektivnosti koju mora imati kao "službeni" portal za recenzije jel, dok ti nekako sve češće kad se netko ne složi s onime što te oduševilo odgovaraš da smećarimo.  :wildboy:

Kad smo već kod tog Wildlandsa, nastavit ću tu pošto na portalu nema edit opcije a ja se uvijek nešto naknadno sjetim "pametnog" za reć  :mrgreen:

Nekome će igra rulat bogove, meni jednostavno Ubisoft u zadnje vrijeme izgleda kao da je u velikoj krizi svježih ideja, a ne bi rugoborio o tome tako glasno da se radi o nekom malom timu od 10 ljudi.
Puno toga me podsjeća na njihove prijašnje igre i kao da nemaju ideje za nešto svježe pa se drže svojih provjerenih receptura, mada lakše je raditi nešto s čim imaš iskustva nego nešto potpuno novo. 

Iskreno ne bih svrstao For Honor tu nikako, to je doista ajmo reć nova ideja al stvarno su mi nekako kroz zadnjih par godina baš ono: "maaah been there, done that"
« Zadnja izmjena: 07. Veljača, 2017., 07:19 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Maki

  • *
  • 121
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #115 : 07. Veljača, 2017., 19:37 »
U zadnje vrijeme sam malo opušteniji na forumu pa imam taj neki bad boy gard, ali samo prema ekipi koju znam IRL, stoga je to više kao podjebavanje frendova nego forumskih kolega. Isto tako micek i ja se znamo for real, pa sam mu se na taj način i obratio, jer nije baš ubrao da ne dijelim svemu 10/10 ocijene. Uostalom moje liste su od 2010 pa nek svako nađe i tamo igre kojih ima hrpu koje su ispod 7/10 ocjenjene. Nakon deset godina po forumima, pogotovo na ovom čovjek malo otupne, pa nekakva doza potrebne objektivnosti kod mene je došla do zasićenja. Stoga Maki moj nemoj se ljutiti na mene, uglavnom slažem se sa svime što si napisao, ali nemoj sve ovo kao i internet svaćati preozbiljno. Službene recenzije se pišu sa logičnim i novinarski ispravnim redosljedom pozitivnih i negativnih dojmova, dok svoje subjetkivne dojmove na forumu uvijek mogu i želim pisat na svoj egolucidan način. Poprilično sam siguran da sam upravo izmislio novu riječ u riječniku. Sozz i pozz.

Evo da ti odgovorim, znam da opet idem u offtopic, mogu slobodno moderatori izbrisat postove koji nemaju mjesta u temi i samo da ti kažem Cole da te razumijem, sve pet nego eto samo ti kažem da naravno ovo je forum i ti imaš pravo biti subjektivan do mile volje i nitko niti ne očekuje da ti budeš objektivan. Rekao sam ti i u prijašnjem postu da si jedan od rijetkih članova koji se potrude oko pisanja dojmova/mini recenzija u temama i sve je to super al kažem ti ako neki forumaš se dvoumi oko igara i malo pogleda teme da vidi dojmove o raznim igrama itd. i kada pročita tvoj osvrt puno više će ga cijeniti i uzeti u obzir pri odluci ako napišeš najnormalnije dojmove i pohvale/kritike za igru nego da svaku igru dižeš u nebesa. Naravno da se razumijemo opet ti kažem nemam ja ništa protiv tebe niti sam te mislio uvrijediti ili napasti sa svojim postovima ali vidim da si već jako dugo član na forumu i prava je šteta da uopće postoji izreka "Cole/10" kada vidim da se kužiš u puno stvari i uvijek se potrudiš napisati poduže dojmove o igri i uvijek si za raspravu. Živio.

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #116 : 08. Veljača, 2017., 01:18 »
Eh kad se samo sjetim koliko sam Future Solidera peglao i uzivao u igri.....ovo nisam igrao,cuo sam da ima beta al nisam probao pa ne mogu nista reci po pitanju toga,gameplaya,grafike,i sl.Al da mi se svidja...svidja mi se! fan sam sta cu sad.

*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #117 : 08. Veljača, 2017., 16:49 »
Propustio sam close betu jer zna netko jel imaju u planu open betu pustiti? Igram na PS4!    :kava:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #118 : 20. Veljača, 2017., 21:56 »
Za sve koji nisu imali priliku isprobat Ghost Recoon Wildlands evo prilike. Imate otvorenu betu koja traje od 23.2 do 27.2, znaci moze sudjelovat bilo ko, netreba vam nikakva pozivnica, key i slicno.

http://ghost-recon.ubisoft.com/wildlands/en-GB/open-beta/index.aspx?ncid=120-2723---1-eml-31-29-GRWOBPRELOADMAIL--1-1--0217-1----GRW_AI___GRWOBPRELOADMAIL_ID42093

Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #119 : 23. Veljača, 2017., 13:36 »
Jel ima tko problema sa crashanjem igre?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9