HCL.HR

Ghost Recon: Wildlands

  • 196 Odgovora
  • 82179 Hitova
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #120 : 23. Veljača, 2017., 15:07 »
Ne za sada igra radi stabilno i niti jednom mi se nije crashala. Čak igra nije loša pa ću je vjerojatno kupiti kada bude na nekom popustu. Optimizacija bi mogla biti malo bolja i igra bi mogla izgledati malo bolje ali sve u svemu OK igra.

Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #121 : 23. Veljača, 2017., 18:56 »
Ma skuzio sam zasto se crasha. Kad sam disejblao SLI, radi normalno.
Zadovoljan sam igrom, nisam jos zaigrao skroz coop.
Uzasno me nervira mehanika voznje, al jbg... i da, otpimizacija i grafika bi mogli biti bolji.

Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #122 : 24. Veljača, 2017., 18:33 »
Skrivene uplay nagrade:









Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #123 : 24. Veljača, 2017., 19:18 »
Jel se to meni čini ili je to Putin na drugoj slici?

Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #124 : 24. Veljača, 2017., 20:41 »
Evo danas cijeli dan igram i stvarno mi se sviđa igra.Prešao sam sve glavne misije,ostale su mi neke side misije ali uglavnom zavrsio sam open betu.Imao sam problema sa ucitavanjem tekstura na cesti,tj. blatu pa sam morao igrati vecinu u windowed modu.Inače,Bolivija izgleda stvarno prekrasno.Od ove dvije pokrajine,najviše mi se svidjela ova Montuyoc sa malo snijega.Vožnju su mogli bolje napravit,al ajde naviknes se.

Evo par slikica sto sam uhvatio:




( ekipa i ja :faca:)




(vozim ljude koje sam ubio :clap:)

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #125 : 24. Veljača, 2017., 21:22 »
Po kojem principu radi grupno igranje? Samo se spojiš na nekog ili?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #126 : 24. Veljača, 2017., 21:59 »
Ako ces igrat sa prijateljima spojite se u grupu od 4 covjeka i to je to. Takoder se mozes spojit sa random ljudima ako zelis.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #127 : 24. Veljača, 2017., 22:05 »
Divno, možda jednog dana i kupim jer mi se čini zabavnim za igranje u društvu.

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #128 : 24. Veljača, 2017., 23:04 »
Malo igram i evo malo slika od mene mapa je ogromna u ovoj beti,a još veća će biti u punoj verziji :)

Victory loves preparation

Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #129 : 25. Veljača, 2017., 18:39 »
Dobra igra. Grafika lijepa. Mehanika vožnje ok. AI je OK. Sve u svemu nije loše. Druga dobra Ubi igra poslije R6Siegea. Malo su uzeli od MGS5, malo od GTA5, malo od Divisiona i napravili su nešto interesantno. Meni je to negdje u rangu, ako bi ocjenjivao do 100, bilo između 79 i 85.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #130 : 27. Veljača, 2017., 01:17 »
Nakon dosta mlakog prvog susreta, riješih dati ovoj igru još jednu šansu... Pa da vidimo da li je uopšte vrijedna kupnje.
Koliko se može zaključiti i vidjeti iz ograničavajuće closed i open bete.
 :kava:

Priča: Nula bodova.
Tipični kliše za klišeom- sa glumom B produkcije, of skroz.
Ok, za ovakve igre priča nije ni bitna- ali mogli su se makar malo potruditi. Tko zna, možda kasnije i bude neke razrade...
Oni mali razgovri između sudionika su mi baš ok, i ponekad znaju nasmijati- ali ih je moglo biti još.

Grafika: Kuku-lele.
Ok, golem je ovo svijet- ali brate mili, i FC serijal je golem, a još i stariji pa je daleko bolja grafika tamo nego ovde.
Da ne govorim koliko je igra generalno loše optimizirana.
Plus, teksture su na nekim mjestima kriminalne.
Odsjaji su recimo odlični, kao i vremenske prilike i neprilike,

Gameplay: Li-la.
Zanimljivo je sve to koncipirano, ali očigledno nedovršeno.
Previše praznog prostora, premalo života... jednostavno mi sve djeluje pusto. Na stranu hrpa dodatnog sadržaja i side-misija, kad treba tri dana jahanja od jedne tačke do druge, bez da sretnem i jendu neprijateljsku patrolu na primjer.
Sa druge strane, pristup rješavanju misija je baš otvoren i samim tim daje hrpu strategijskih i taktičkih mogučnosti.

Mehanika: Meh.
Vožnja je svakako mogla biti bolja, kako na zemlji, tako i u zraku.
Kretanje glavnog karaktera je ajd i nekako, stealth dio je jako dobar, dok je pucački dio traljav. Vidi se da igra daleko više polaže nade u stealth i taktički pristup.

Kustomizacija likova i oružja: Nije loše, ali...
Jednostavno su mogli staviti više različitih frizura i oblika lica, a ni face/body sculpting ne ne bio za baciti. Za razliku od svega ostalog, kojeg ima hrpa.
Također, izgled i oprema suboraca su fiksni- što je baš meh.
Kustomizacija oružja i opreme je zaista odlična, ali recimo, totalno nelogično je da što kupljenjem nekog oružja od poginulog neprijatelja automatski ne otključavaš to isto u meniju, nego se to mora naknadno.

Overall: Klasični Ubisoft polu-proizvod, koji će se tek kasnije peglati patchevima.
Po meni, trebali su pokupiti najbolje dijelove iz TD i FC, a ih zatim implementirati ovde. Što će se vjerovatno i desiti na kraju, ali treba se načekati do toga...

Generalno, sviđa mi se igra i svakako ću je kupiti, ali čim iskoči prvo sniženje.
Ovako, jednostavno mi je žao dati tih 60-tak dolara za nešto što je još u fazi razvoja.
 :kava:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #131 : 27. Veljača, 2017., 01:39 »
+1

Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #132 : 02. Ožujak, 2017., 21:01 »
Igra ce dobiti Adversarial mode (PVP) par mjeseci posle launch-a kao free update,a prva dva DLC su:"Narco Road" & "Fallen Ghosts"







! No longer available
« Zadnja izmjena: 02. Ožujak, 2017., 21:03 ps4gamerandkpop »

Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #133 : 04. Ožujak, 2017., 17:48 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #134 : 06. Ožujak, 2017., 12:01 »
Stvarno lijepo izgleda igra, šta jest jest.

http://youtu.be/F_2-enZ2FE4

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9