HCL.HR

Ghost Recon: Wildlands

  • 196 Odgovora
  • 82384 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #150 : 08. Ožujak, 2017., 11:32 »
Vidiš, ni meni ne broji.

Što se optimizacije tiče, pomirio sam se da moj R9 290 ne može gurati ovo na 60 frejmova, premda igra ne izgleda nimalo posebno. Tako da sam ograničio na 30 fps-a i maxao postavke. Pomalo je smiješno, ali framerate je na taj način stabilniji nego kad s istim postavkama igrate s uključenim vsyncom kojega ne možete prepoloviti na 30... S istim postavkama igra mi tada pada na 20 frejmova, a bez vsynca u borderless modu drži stabilnih 30.

i da, temporal AA rješenje, barem za AMD hardver, je nešto najgore ikad. Doslovno se poduplavaju konture objekata, što je posebno iritantno pri kretanju. Držim se FXAA premda ne volim to rješenje.
« Zadnja izmjena: 08. Ožujak, 2017., 11:35 wyzard »

Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #151 : 08. Ožujak, 2017., 12:51 »
Jel nekome radi uplay overlay za ovu igru? Imam već nekoliko sati u njoj i ne pokazuje mi nikakvu statistiku, samo mi stoje crtice kao da nisam ništa igrala  :fpalm:
   


Niti meni ne radi također. Završio sam desetak misija a stoji samo na 3 završene. Često puca veza sa serverima i igra mi se srušila već nekoliko puta. Šteta. Klasična Ubisoftova sranja.  :hiha2:

Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #152 : 08. Ožujak, 2017., 15:46 »
Dok uplay ne proradi kako spada, detaljna statistika se može pronaći na Ghost profilu!
Kod mene se igra vrti 35-40 fps-a na GTX 960 4gb.
Vsync off
Level of detail - High
Texture quality - High
Shadow quality - Medium
Vegetation quality - High
Ostalo je sve upaljeno i na max detaljima, jedino još nisam probala stavit u borderless mod da vidim hoće li biti kakve razlike naspram fullscreen-a.
Igra radi čisto ok, nekad ima problem sa učitavanjem textura ali to traje jako kratko. Sve u svemu trenutno sam zadovoljna kako se to sve vrti i nadam se da će i na drugim delovima mape sve raditi bar ovako ako ne i bolje.
Steam Profile badge: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #153 : 08. Ožujak, 2017., 16:11 »
Same as here.  :thumbs:

Edit: So far, igra radi odlično, ako izuzmemo neke sitna štucanja.  :thumbs:
Konekcija je ok, mada pucketa ali nema nekog utjecaja na igru.

Ono što nisam skontao je da mi ne učitava neke pojedine dijelove opreme koju sam osvojio.  :geek:
Recimo, našao sam šaržer sa 30 metaka za moju vjernu G38-cu, ali ga ne mogu naći u loadout-u. Ne kontam da li je to možda do levela, ili do nečeg drugog... no nadam se da neki šabanski bug, pa da ga moramispočetka roviti.

Osim toga, evo i nekoliko slika iz same igre.
Sve na high, V-sync off, reza 1920x1080, full screen.
 :kava:















« Zadnja izmjena: 09. Ožujak, 2017., 02:18 metalni »

Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #154 : 10. Ožujak, 2017., 16:11 »
Evo i od mene par slija, tek sam sad nakon 10 sati igranja izašla iz početnog dela mape i čistim polako drugu regiju.





Steam Profile badge: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #155 : 10. Ožujak, 2017., 17:27 »
Prva je ova što je u beti?

Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #156 : 10. Ožujak, 2017., 18:34 »
Prva je ova što je u beti?

Yup,  a koliko mi je poznato ima ih 20, tako da će se tu nakupit popriličan broj sati ako se želi prevrnit svaki kamen u igri :)
Steam Profile badge: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #157 : 10. Ožujak, 2017., 19:56 »
S obzirom na kretanje likova, ne želim. :hiha2: Poslje kretanje iz Uncharteda 4 kojeg trenutno igram, ovaj naslov će mi bit kao 8-bit igra.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #158 : 10. Ožujak, 2017., 21:53 »
Razmaženko...  :hihi:

No, istina je da je kretanje ubi bože... da su makar prebacili fizikalni model iz Divisiona, to bi bilo super.
Ovako, kao da su im iščačeni kukovi. :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #159 : 13. Ožujak, 2017., 17:00 »
Ekipa, šta kažete na druge regije?
Nakon što sam čuo da od BETE nije ništa promjenjeno u igri splasnula mi je želja.
Čekat ću vjerojatno rasprodaju.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #160 : 13. Ožujak, 2017., 23:44 »
Otvorio sam ih sve, i zaista nemam šta da progovorim na raznovrsnost krajolika.
Ono, misije su manje više slične- pogotovo one sa strane, ali da ima šta za vidjeti, ima. Doduše, ludo je očekivati od tolikog svijeta da puca životom, ali nije ni toliko pusto kao što mi se činilo na početku.

Ali opet, ja stvarno volim lunjati po igrama otvorenog svijeta pa ne znam koliko mogu biti objektivan i mjerodavan za ovaj sud.

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #161 : 20. Ožujak, 2017., 20:45 »
Zgotovio sam je danas, onako, igra nije losa, na SP-u nije bas najspretnije napravljena, AI teammate-a bi mogao biti i malo bolji, mada ja nisam imao problema sa njihovim ulaskom u vozila na sto su se mnogi drugi zalili. Sve stealth misije morao sam rijesavati sam, na suborce se ne mozete osloniti puno ako odlucite prelaziti na SP-u. Kraj igre mi se nije bas dopao nekako mi je... neznam.... bezze. Napucavanje je odlicno napravljeno,posebno mi se dopalo snipanje. Mnogo oruzja za izabrat sto je za gun nut-a poput mene fenomenala. Sve u svemu wildlands nije losa igra

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #162 : 24. Ožujak, 2017., 23:07 »
Tu se vidi da igra ipak rula ako joj se pristupa na pravi HC način.

http://youtu.be/6psPsQhKsfg

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #163 : 25. Ožujak, 2017., 21:31 »
N1ce.  :slini:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Ghost Recon: Wildlands
« Odgovori #164 : 26. Ožujak, 2017., 02:32 »
Večer upucah nekog lika sa skoro 400 metara...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9