HCL.HR

Gotham City Impostors

  • 9 Odgovora
  • 3136 Hitova
*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Gotham City Impostors
« : 01. Rujan, 2012., 10:16 »

Gotham City Impostors
Izdaje: Warner Bross Interactive
Release Date: 30.8.2012 (za našu regiju)
System Req: Processor: Dual Core CPU 2.5 GHz
                              Memory: 1.5 GB RAM
                              Hard Disk Space: 7 GB hdd space
                              Video Card: 256MB dedicated memory DX9 Video Card (GeForce 8600 or ATI X1800 or better)
                              DirectX®: DX9
                              Sound: DX9 compatible Sound Controller

"Hatched from the twisted minds at Monolith Productions, Gotham City Impostors is a download-only multiplayer FPS that pits violent vigilantes dressed up like Batman against craven criminals dressed up like the Joker in open warfare on the streets of Gotham City."


"Gotham City Impostors is playable by at most twelve players simultaneously.[3] Players can customize their costume, gadgets and other aspects of the game.[5] It features a colorful and over-the-top visual style, including such settings as an amusement park. In addition to guns and knives, the players are able to use other gadgets such as grappling hooks, glider wings, roller skates and explosives.[4] The game includes both conventional guns and outlandish weapons, including a grenade fashioned like a jack-in-the-box and a rocket launcher made of PVC piping.The game has 4 different modes. Psych Warfare, Fumigation, Bounty Hunter, and Team Deathmatch."


Igrao netko? Danas počinjem pa javim dojmove. Kažu da je igra stvorena za one koji vole skupljati i otključavati stvari, što dokazuje preko 400 achievementa na steamu :hug

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Gotham City Impostors
« Odgovori #1 : 01. Rujan, 2012., 12:10 »
Ajde sad kad je free ju možda i probam, djelovala mi tromo nekako po gameplay videima. Još netko misli probat?

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Gotham City Impostors
« Odgovori #2 : 01. Rujan, 2012., 12:58 »
Izgleda da imaju nekih problema sa matchmakingom, ili se uopće ne može naći match ili se često biva kickan iz matcha kada se nađe. Valjda će popravit uskoro, vidim po steamovom forumu da se puno ljudi žali na to.

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: Gotham City Impostors
« Odgovori #3 : 01. Rujan, 2012., 13:31 »
Odlična igra,nije troma kako izgleda i definitivno je zabavna a još je i besplatna \:D/

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Gotham City Impostors
« Odgovori #4 : 01. Rujan, 2012., 15:12 »
Ajde sad kad je free ju možda i probam, djelovala mi tromo nekako po gameplay videima. Još netko misli probat?

Tromo ko qrac. Meni osobno je kretanje preukočeno. Doduše ima par fora sitnica poput glideanja po zraku i kuke, ali inače jako tromo kretanje i pucanje.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

2owned4you

  • n00b
  • 4
Odg: Gotham City Impostors
« Odgovori #5 : 01. Rujan, 2012., 15:14 »
Add me na steamu ako neko hoće igrat' :D Malo mi koči ali igrica je strava :D Steam: wapitielf534

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Gotham City Impostors
« Odgovori #6 : 01. Rujan, 2012., 15:37 »
Pa šta samo mene kicka nakon 10-20 sekundi svaki put? :(

*

2owned4you

  • n00b
  • 4
Odg: Gotham City Impostors
« Odgovori #7 : 01. Rujan, 2012., 19:16 »
I mene nekad izbaci zbog loše konekcije  :bonk:

*

ultimate881

  • n00b
  • 4
Odg: Gotham City Impostors
« Odgovori #8 : 02. Rujan, 2012., 09:23 »
Evo ja sam ju jučer krenio igrati i igra mi je super jos sam i prije kada sam vidio recenzije čak je i poželio kupiti no sad kada je besplatna uff ma tu igru vrijedi odigrati bez obzira na sve i da ima par problema sa tim kickanjem i lagom al nadam se da ce se to brzo popraviti.... i ima jako puno za otključavat a ima i puno pomočnih stvari kao što su role (meni najbolje) :D  i što najbolje od svega sa dual core procesorom se moze doci do 200 fpsa bez problema igra se jako brzo vrti :D eto svakako je isprobajte :D

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Gotham City Impostors
« Odgovori #9 : 02. Rujan, 2012., 12:36 »
Sve bi bilo super da igri ne treba pun kurac vremena da nađe server.  :hiha2:
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9