HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 939614 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2250 : 27. Travanj, 2015., 23:03 »
Taj mod je još u razvoju tako da ništa od toga još. To će ti bit nešto na foru MTA/SA:MP (koji su bili mp modovi za GTA SA)

Osim toga kojeg si linkao postoje još dva, MULTIV i FiveM (tvorca alterIWneta ako neko zna?)

Pa kako se rockstar ne bori protiv toga, s obzirom da ce i pirati moci igrati ovako online ?

Ne znači da će pirati moć igrat. Možda će biti ista situacija kao sa just cause 2 mp gdje su provjeravali imaš li original(vjerovatno neće ali sumnjam da R* smeta to, barem ne za sada).

Ma moci ce, jer koliko sam do sad vidio rockstar bas i ne vodi neku veliku borbu sa piratima, nisu nesto zainteresovani, zaradili su i vise nego dovoljno, pa sad im je "ma neka ide zivot..." :mrgreen:

a zna li neko kad bi se odprilike mogao razviti ovaj gta mp, i kad bi mogli poceti normalno igrati

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2251 : 27. Travanj, 2015., 23:10 »
Ako imas dobru vezu, vec sada je normalno.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2252 : 27. Travanj, 2015., 23:15 »
Nastavak mojih spoznaja o Online:

1.) Bugovi, bugovi, bugovi. Em što se u jednom trenu(u free modeu) stvorim sa svim oružjima koje sam imao u single playeru(???), u drugom trenu se onda stvorim sa nekim stotim oružjima kojih se niti ne sjećam(???).

2.) Malo postoji problema u sinkronizaciji stanja unutar igrice i podataka na RGSC. Neke stvari koje napravim nikada se ne prikažu na RGSC.

3.) Ovo je pitanje koliko postoji lijek za to, ali drugi igrači pošteno lagaju. Imam jako zdravu internet vezu sa 20 Mbps-a propusnosti, pa mi se dešava da mi ostali igrači 'skaču' po mapi. I prilično je lagava vožnja sa drugim igračima, vidi se da nije to to, izgleda dosta 'umjetno'.

Dakle, još će biti patcheva :)
"Women don't respect salad eaters."

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2253 : 27. Travanj, 2015., 23:22 »
Ovo što si rekao da lagaju drugi igrači je istina, ali to je samo poradi njihovog uploada. Nemaju dobru konekciju i šalju premalo podataka odjednom i onda kada konačno stignu ti podatci ti ih vidiš na taj način koji si opisao.
Uz to opet ponavljam da za online nije najbitniji download nego upload. Tako da ako imaš20Mb/s download i npr 0,5 Mb/s upload igra će ti biti koma i izbacivala bi te van kad su serveri više opterećeni.

Meni se dogodilo ogromno sranje! Bio sam kupio lovu sa onim shark karticama i sve je to lijepo prošlo.
Kupio sam za 1.250.000$ Insurgent sa gunom i pogodite što.....

NESTAO JE! Nema ga nigdje i ne mogu ga dobiti nazad, kao da ga nikada nisam ni imao, a nisam ga ni uništio...
Upravo sam kontaktirao Rockstarov support i tražim ili ingame lovu natrag ili svog insurgenta...
Katastrofa koji bug... Spiskao sam cca 18€ da bih kupio taj strojček koji mi je nestao :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2254 : 27. Travanj, 2015., 23:22 »
Nema tu patch sta napraviti.
Kada dodje ekipa sa uploadom 0.2 lagg ce uvijek biti prisutan. Ja bi blokirao takve korisnike i to je to.

Ili solidno/dobro online iskustvo ili nista.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2255 : 28. Travanj, 2015., 01:57 »
Za lag nema puno pomoći, ali za ove ostale bugove ima.

Igra malo ima problema sa inventoryjem i još nekoliko stvari. Kao da je senilna, alzheimera dobila :D
"Women don't respect salad eaters."

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2256 : 28. Travanj, 2015., 02:54 »
Ako imas dobru vezu, vec sada je normalno.

kako mislis dobru vezu :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2257 : 28. Travanj, 2015., 03:46 »
Ljubavnu ili brak čak.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2258 : 28. Travanj, 2015., 05:42 »
Umoran od života.
Tužni Michael ostavljen od žene i dvoje djece, beskrajno tužan, odlučio je noćnom vožnjom u ponoć razbistriti misli.
Utjehu je pronašao u jednoj pjevačici čiji jezik ne poznaje, ali te riječi kao da su u njegovoj duši pronašle google translator te mu prevele riječi da izlječe ranjenu dušu. :)))))

Grand Theft Auto V | Michael feeling sad about his life and mariage

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2259 : 28. Travanj, 2015., 08:09 »
Kralju, jel ti nas trollaš s 15 minuta vožnje po gradu? :wildboy:

Jer evo na kraju druge minute u videu se ništa ne događa osim vožnje. A 2 minute ničega su cijela vječnost :wildboy:

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2260 : 28. Travanj, 2015., 09:34 »
I opet CONNECTION TO SESSION LOST, dok sam ulazio u igru.

Divno.
"Women don't respect salad eaters."

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2261 : 28. Travanj, 2015., 09:51 »
I opet CONNECTION TO SESSION LOST, dok sam ulazio u igru.

Znam kak ti je, jedva cekam da to rockstar riješi.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2262 : 28. Travanj, 2015., 10:44 »
Kralju, jel ti nas trollaš s 15 minuta vožnje po gradu? :wildboy:

Jer evo na kraju druge minute u videu se ništa ne događa osim vožnje. A 2 minute ničega su cijela vječnost :wildboy:

Događa se Vanna, ti bezdušni čovječe!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2263 : 28. Travanj, 2015., 10:58 »
Ako nemas petnaest minuta za moj video nisi covjek. ;(

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2264 : 28. Travanj, 2015., 11:18 »
Koliki bi bio minimalan upload onda, za neku normalnu igrivost ? Razgovarao sam sa Optimom, uvode VDSL, na 20 Mbit downloada daju 0.7 Mbit uploada lol

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9