HCL.HR

Hitman

  • 114 Odgovora
  • 58738 Hitova
*

trulex

  • **
  • 169
Odg: Hitman
« Odgovori #90 : 17. Lipanj, 2016., 19:25 »
dok igor ovolko snima hitmana mora da valja, uzimam ga sledeći tjedan na sejlu.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Hitman
« Odgovori #91 : 05. Srpanj, 2016., 18:05 »
Igra je stvarno super. Upravo sam uspio rješiti 2. misiju (znam kasnim za svima vama). Al igra je toliko glomazna da doslovno za jednu jedinu misju, ako ju želim odigrati perfektno, mogu uložiti sigurno 5h igranja.
Treba tu sakriti sve dokaze, maknuti snimke nadzornih kamera, pomno sve isplanirati da te nitko ne vidi. Sakriti sva tijela i itd.


Baš bolesno glomazna igra i žao mi je što će biti tako malo levela. Znam da su ogromni, ali opet bih želio više, iako još nisam niti krenuo na 3. misiju.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Hitman
« Odgovori #92 : 05. Srpanj, 2016., 18:23 »
Pa imaš onaj elusive targets i levele od communityja. Tako da nije "malo levela". Premda se te misije odvijaju na istim levelima, skoro svaka je druga priča. Za ove od communityja nemaš puno "Hitman iskustvo", ali je interesantno kad ti npr. stavi mete koje su u nekoj gomili ljudi... I onda trebaš kreativno pristupiti eliminiranju.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Hitman
« Odgovori #93 : 05. Srpanj, 2016., 18:42 »
Elusive target mi je super, ali ovo od drugih igrača mi je čista koma. Praktički nema lijepog rješenja za rješavanje tih meta.


Istina je da su leveli veliki, ali mi je žao što elusive targets bude jako vremenski ograničen. Dosta puta nemam toliko vremena da uopće ulovim elusive target.  :hiha2:

Odg: Hitman
« Odgovori #94 : 14. Kolovoz, 2016., 13:53 »
Nova epizoda stize prekosutra i radnja se desava u Bangkoku

Odg: Hitman
« Odgovori #95 : 18. Kolovoz, 2016., 10:01 »
Nakon updatea ne mogu uopće pokrenut igru.
\o

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Hitman
« Odgovori #96 : 11. Svibanj, 2017., 12:23 »
Square Enix prodaje IO Interactive

RIP Hitman (2000-2017)
 :(

Odg: Hitman
« Odgovori #97 : 11. Svibanj, 2017., 13:42 »
Ne shvatam otkuda toliki gubitak od 39 milijuna
Moguce da je zbog epizodnog formata ili zbog denuvo zastite + always online, dosta ljudi zbog toga nije kupilo igru

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Hitman
« Odgovori #98 : 11. Svibanj, 2017., 15:06 »
Šteta brate.Ako sam u ijednoj igri uživao igrajući na Stealth način, to je Hitman.  :wildboy: Hvala im za sve!
Možda druga raja, skroz izmjeni igru i donese bolje novine. Ako se bude radilo na Hitmanu.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Hitman
« Odgovori #99 : 11. Svibanj, 2017., 20:41 »
 :( :( :(

Odg: Hitman
« Odgovori #100 : 02. Srpanj, 2017., 19:41 »
Kupio sam nedavno Hitmana na velikom sniženju i oduševio se svime. Žao mi je da nisam kupovao po epizodama jer bi onda svaku lokaciju do kraja istražio. Preporuka svima koji vole planiranje i razmišljanje uz predivnu grafiku.

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: Hitman
« Odgovori #101 : 02. Srpanj, 2017., 19:46 »
Kupio sam nedavno Hitmana na velikom sniženju i oduševio se svime. Žao mi je da nisam kupovao po epizodama jer bi onda svaku lokaciju do kraja istražio.
Eto, a neki su rekli da ne valja,meni su favoriti pariz i hokkaido  :D
Victory loves preparation

Odg: Hitman
« Odgovori #102 : 03. Srpanj, 2017., 07:27 »

[/quote]
Eto, a neki su rekli da ne valja,meni su favoriti pariz i hokkaido  :D
[/quote]

Ne valja Hitman ili izlazak po epizodama? Za ovakav koncept je izlazak po epizodama prava stvar, jer je svaka lokacija velika i zanimljiva, taman je istražiti do izlaska nove. Kažem, moja greška da nisam kupovao tako ali u neznanju. A to da nije dobra igra je glupost, ali to je moderno! Danas ima hrpa portala i you-tube kanala na kojemu svaki pomoćnik pekara ili ostarjeli student koji živi sa mamom donosi "uvaženo mišljenje", koje je obično zasnovano na "uvaženom mišljenju" nekog drugog i tako do kritične brojke i opće prihvaćenog stava.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Hitman
« Odgovori #103 : 14. Studeni, 2017., 00:52 »
Ček kolko kužim po steamu ja koji sam preordero cijelu Hitman igru i platio cijeli iznos koji je bio u EA-u sam dobio GOTY free?

Odg: Hitman
« Odgovori #104 : 14. Studeni, 2017., 18:26 »

Eto, a neki su rekli da ne valja,meni su favoriti pariz i hokkaido  :D
[/quote]

Ne valja Hitman ili izlazak po epizodama? Za ovakav koncept je izlazak po epizodama prava stvar, jer je svaka lokacija velika i zanimljiva, taman je istražiti do izlaska nove. Kažem, moja greška da nisam kupovao tako ali u neznanju. A to da nije dobra igra je glupost, ali to je moderno! Danas ima hrpa portala i you-tube kanala na kojemu svaki pomoćnik pekara ili ostarjeli student koji živi sa mamom donosi "uvaženo mišljenje", koje je obično zasnovano na "uvaženom mišljenju" nekog drugog i tako do kritične brojke i opće prihvaćenog stava.
[/quote]

Odigrao sam cijeli Hitman serijal osim zadnjeg,jer je nemili debilizam izdavat mapu po mapu.

Iako sam ljubitelj serijala drago mi je da su novcano popusili s novim Hitmanom,najveci razlog tome su epizode.

Ti igraj mjesec dana jedan level,ja kad nesto kupim zelim kompletan proizvod.

Deus ex je jos jedan primjer pokusaja prodaje jaja pod bubrege koji su igraci kaznili,na stranu kvaliteta igre,nije izdana kompletna,rascjepkali su je I popusili...



 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9