HCL.HR

Igre u 2008.

  • 56 Odgovora
  • 19920 Hitova
*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Igre u 2008.
« Odgovori #15 : 30. Ožujak, 2008., 11:49 »
nije :ementaler:

a ti čiko, pa viking je prvi, a ovi forsovi su mgs ko zna koji i god of war četvrti
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Re: Igre u 2008.
« Odgovori #16 : 30. Ožujak, 2008., 11:52 »
Dobro, al' opet ono, što si napisao za MGS, da neće postić' istu popularnost kao prvi, onda ispada da si rekao da nakon prvog više nisu ni trebali pravit nastavke. Bezveze. :(

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Igre u 2008.
« Odgovori #17 : 30. Ožujak, 2008., 12:08 »
... što je jedina prava istina

Evo ti i verzija za pismohranu:

Nakon prvog MGS-a, nisu trebali raditi nastavke. -Vedran Vlahović, HCL
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: Igre u 2008.
« Odgovori #18 : 30. Ožujak, 2008., 12:59 »
Na toj listi će biti sve skupa 5 dobrih igara. Maksimalno. I ne će sve biti izdane u ovoj godini.

Re: Igre u 2008.
« Odgovori #19 : 30. Ožujak, 2008., 13:08 »
idem bit toliko alternativan i kul i reć da su sve igre smeće.

općenito, ikad, ijedna.

tototot.  :thumbs:

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Igre u 2008.
« Odgovori #20 : 30. Ožujak, 2008., 15:22 »
oćeš reći da je tebi ovo sve dobro
pa daj me nemoj jebat
ja sam izdvojio pet, a o svemu napisao mišljenje

ne, nije mi sve dobro, al reć da je dmc retardiran serijal (dok je zapravo bogovski, stfu :<) je stvarno besmisleno, pa onda da je gta precijenjen (dobiva svu pozornost zasluženo), pa da je fable smeće (wtf, jedina mana igre je što je prekratka) , pa onda mgs (zašto ne bi dostigao "ni pola prvog mgsa"?), pa onda starcraft (al dobro, ovdje se djelomično i slažem), pa onda gow (ono, lik je prejak, ne kužim šta ti smeta na njemu, pa dosta je alternativan, ne? i to da je trebalo ostat na jedinici je totalno gay za reć, to je igra koja je toliko dobra pa da su u 2. napravili totalno isti gameplay (bez ijednog novog elementa jel) samo nove levele i priču nastavili, malo tko bi se bunio), pa onda splinter cell (ne vidim tu neki fors, izgleda mi kao skroz drukčija igra od prijašnjih stvari, samo nosi isto ime), pa onda prototype (stfu, skroz je zanimljivo i fensi :<), pa onda l4d (kul je :thumbs:) i tako

mislim, nisu meni sve te igre tu super ili nešto da ih branim, al ne moš tek tako po svemu srat bez ikakve osnove osim tog tvog kul drukčijeg pogleda na gaming industriju, govoriš za igre da su smeće zbog toga što imaju ime koje se tebi ne sviđa, znam da je kao neki "humor" al stvarno nije zanimljivo

 :piva:
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Igre u 2008.
« Odgovori #21 : 30. Ožujak, 2008., 15:24 »
Omg luka je napisao smislen post :wildboy:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Igre u 2008.
« Odgovori #22 : 30. Ožujak, 2008., 15:33 »
ne kuzim sta seres za starcraft
sta sad ak pola nove generacije gejmera nikad nije igralo starcraft znaci da ni dvojku nesmiju igrat? Znaci da samo zadrti retrogameri koji igraju jedinicu i bas oni koji ce reci  za dvojku da je semce, samo oni kao imaju pravo igrat lol ?  :bonk:

i kad si ti to igrao bf da mozes srat po njemu?

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Igre u 2008.
« Odgovori #23 : 30. Ožujak, 2008., 17:36 »
ne kuzim sta seres za starcraft
sta sad ak pola nove generacije gejmera nikad nije igralo starcraft znaci da ni dvojku nesmiju igrat? Znaci da samo zadrti retrogameri koji igraju jedinicu i bas oni koji ce reci  za dvojku da je semce, samo oni kao imaju pravo igrat lol ?  :bonk:

i kad si ti to igrao bf da mozes srat po njemu?




Imao prvi i drugi orginal. Toliko mi se povraća od tog serijala da smrde u kutijama. Prvi sam ostavio, drugi prodao. Čini mi se čak na ovom forumu.

Šta se tiče starcrafta, okej da ga čeka jedan sajko, koji špila jedinicu od pamtivjeka. On sumnjam da će i prijeći na dvojku. Al najedanput starcraft 2 svi čekaju ko cigani crni kruh. Čekaj, što je točno blizzard najavio da zaslužuje takvu pozornost. Ono, uu, starcraft 2 u tri deju.

Lukin post je predug za rasčlanjavanje, al ne slažem se s njim da su navedene igre dobre. Jer naime, smeće su.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Re: Igre u 2008.
« Odgovori #24 : 30. Ožujak, 2008., 18:15 »
napuši se kurca, maminog.

EDIT by Ementaler:

Koza dobiva opomenu za ovaj post. Budući da mu je druga slijedi ban. Ovaj put od dva dana.
« Zadnja izmjena: 30. Ožujak, 2008., 21:13 Ementaler »

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Igre u 2008.
« Odgovori #25 : 30. Ožujak, 2008., 18:31 »
Odličan popis, svaka čast.. evo i sve što ja čekam, bilo to ove godine il sljedeće.. za PC naravno, konzolu baš i ne mislim nabavljat:

DEVIL MAY CRY 4 (sviđa mi se pace igre iako nije posebna)

MAFIA II (volio bih vidjet dal će usrat sve ovim nastavkom il će ipak bit remek-djelo kao i prvi)

GTA 4 (fan sam, igra izgleda prejebeno.. onak, euphoria je nešto što te treba držat uz ovakav realizam kakav GTA nudi)

METAL GEAR SOLID 4:GUNS OF PATRIOTS (istina i bog, za PS3.. al opet, jedva čekam)

ALAN WAKE (koliko ovo čekam.. nadam se da se isplati čekanje)

SPLINTER CELL CONVICTION (volim splinter cell)

PROTOTYPE (mislim da je koncept igre dobar, možda ispadne sranje)

DUKE NUKEM FOREVER (zanima me koliko će bit dobra/loša spram toga da izlazi već desetljeće)

GHOSTBUSTERS: THE VIDEO GAME (samo da isprobam, vjerojatno će bit sranje)

ALONE IN THE DARK (sviđa mi se mračan izgled igre)

Re: Igre u 2008.
« Odgovori #26 : 30. Ožujak, 2008., 19:28 »

FAR CRY 2 - nastavak jednoličnog šutera, yey. plaćenici u africi, yay. smeće :tired:  - UMRI.

GTA 4 - precjenjeno smeće :tired: - SLAZEM SE.

ALAN WAKE - izdrkavanje remedya mi ide na kurac, i njihovih fanova. ideja igre je smeće :tired: - No comment na ovu izjavu...

PROTOTYPE - ružno, dosadno, idejno loše. smeće na kub :tired: - vidi gore.

LEFT 4 DEAD - baš je kul taj left 4 dead. ne, čekaj, ipak nije. smeće je :tired: - vidi gore.

GEARS OF WAR 2 - kao, prvi je imao neku priču, pa to treba nastaviti. ne treba.  :tired: - Ne diraj mi epic :D

FALLOUT 3 - ajmo napraviti nastavak deset godina stare igre jer nemamo vlastitih ideja. posebno mi na kurac idu fanovi starih koji već pišu pljuvačke kilometarne postove :tired: - O boze dragi u sta stavi dusu.

BATTLEFIELD: BAD COMPANY - kao, nema ih previše na kompu, pa ajmo i konzole zagaditi. serijal koji je smeće od početka, ali ga svejedno forsiraju :tired: - Slazem se.

DUKE NUKEM FOREVER - već je i vrijeme. svejedno, ID je u zadnje vrijeme loš i igra će biti govno kao i prey :tired: - ID? OMFG.... NO comment.

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Igre u 2008.
« Odgovori #27 : 30. Ožujak, 2008., 19:30 »
/cut


dobro wedrane,daj mi reci ondak.Ako su ti skoro sve igre sranje,koji kurac radiš na gamerskom forumu? Ono,necu ni ja pola igara odigrat s te liste,zapravo odigrat cu samo Mafiju,GTA 4,L4D i prototype.A ipak nisam osjetio potrebu da pljujem po ovim drugim igrama ( primjerice meni je SC govno od strategije ).Prestani bit takav prokleti hipi i skuži više da nas ne interesira tvoje gejno mišljenje bez osnove i pokrica :thumbs:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

Re: Igre u 2008.
« Odgovori #28 : 30. Ožujak, 2008., 19:59 »
Ne bi ništ reko da nisi popljuvo Alan Wake.
Pogotovo zato što uz ovakav popis ti izdvojiš Ghostbusterse. :tired:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Igre u 2008.
« Odgovori #29 : 30. Ožujak, 2008., 20:09 »
okej, ali to mi od prve najave 2005. ne ide u glavu
šta je remedy unaprijed obećao pušenje svakom fanboyu

frajer (koji izgleda ko luke wilson) dođe u pripizdinu pisati knjige. e pazi, al navečer ga napadaju stvorenja
toliko loše, isfurano, i dozlaboga plitko

e, al remedy je najavio dosad najdetaljniju izmjenu doba dana
najavio je da će prvi zahtjevati četiri procesora za igru
da, to je kao dobro da se hvale da će napraviti nepotrebno prezahtjevnu igru

frajeri žive na max paynu još uvijek
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9