HCL.HR

Indie, XBLA, PSN, eShop igre

  • 377 Odgovora
  • 180367 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Indie, XBLA, PSN, WiiWare igre
« Odgovori #105 : 15. Travanj, 2013., 19:18 »
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WFUCgU0MnGU#at=39



Chasm Kickstarter, Chasm is a 2D Fantasy ARPG Platformer featuring procedurally generated Metroid-like dungeons and authentic pixel art.

http://www.youtube.com/watch?v=zSQjs8kVvK0&feature=player_embedded#at=39

*

xPh4rIm

  • *
  • 124
  • .xTHc.
Odg: Indie, XBLA, PSN, WiiWare igre
« Odgovori #106 : 17. Travanj, 2013., 11:39 »
Ova Attractio izgleda obecavajuce, nadam da na kraju nece ispasti govno, kao Q.U.B.E. ...
Btw koristi netko Desura ? Imam 2 keya viska *(Soul Caster 1,2) pa ako netko zeli ..

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Indie, XBLA, PSN, WiiWare igre
« Odgovori #107 : 17. Travanj, 2013., 11:40 »
Zašto ti je Q.U.B.E. govno?

*

xPh4rIm

  • *
  • 124
  • .xTHc.
Odg: Indie, XBLA, PSN, WiiWare igre
« Odgovori #108 : 17. Travanj, 2013., 13:14 »
Kao igra, onako, srednja zalost, niti je nesto tesko a niti pretrpana nekim sadrzajem. Ali to sto je fail odmah nakon samog izlaska, doslovno bila neigriva, pa nakon silnog fixanja osposobili su je premda su kontrole I dalje fail I sl. stvari. Jednostavno zalosno, kao da su pravili GTA 8 a ne neku indie, puzzle igru. Mozda nije govno ali definitivno nije vrijedna daljnjeg spominjanja :bonk:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Indie, XBLA, PSN, WiiWare igre
« Odgovori #109 : 17. Travanj, 2013., 13:21 »
Isto sam zaigrao nakon izlaska i ne mogu reći da je imala tehničkih problema, pogotovo s kontrolama. Sve mi je normalno radilo.

Što se tiće težine i sadržaja, rekao bih da su to dobro odradili. Zagonetke su taman pogođene, a ako se dobro sjećam, samo su dvije bile baš ono teže. Po meni, napravili su dobar posao s zagonetkama jer su zanimljive i tempo je dobro pogođen od jednostavnijih prema kompleksnijim. Za indie naslov koji je za inspiraciju uzeo Portal, ovo je sasvim solidna igra.

*

xPh4rIm

  • *
  • 124
  • .xTHc.
Odg: Indie, XBLA, PSN, WiiWare igre
« Odgovori #110 : 17. Travanj, 2013., 13:34 »
Ja koliko se sjecam igra je bila bolesno ubagovana, te "ponekad" random problemi kada se pokrece *(preko steam). Btw zato je I spomenuh, odigrao sam tonu indie I manjih igara, po meni ova je jedna od rijetkih da sam vidjeo s toliko sranja, problema u sebi, s obzirom da je indie *(manja igra). A izazovna mi nikako nije, A I s obzirom kakvih ima free, na Desuri pogotovo, igara za manju cijenu, izazovnijih I sve .... Za mene jedno zalosno ispodprosjecno iskustvo. Ali eto :fpalm:


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Indie, XBLA, PSN, WiiWare igre
« Odgovori #115 : 04. Svibanj, 2013., 12:13 »
Citat:
There are three modes in which to compete with your friends locally in JamSouls. The first is Deathmatch, where you'll kill your opponents by either jumping on their heads or with items and powerups that spawn throughout the multileveled arenas. Capture the Flag is pretty self-explanatory, though you don't need to return to your base to score points. The final mode is Kick the Ball, where two teams of two players try to score a goal with a ball, either through a soccer-style net or a basketball hoop. While none of these game types is particularly deep or strategic, their simplicity breeds fast-paced and manic fun.

Jamsouls Trailer Final



Cloudbuilt - Overview


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9