HCL.HR

Kako se zove igra?

  • 287 Odgovora
  • 172543 Hitova
*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #225 : 28. Travanj, 2017., 12:26 »
« Zadnja izmjena: 28. Travanj, 2017., 12:30 des3iny »

*

Zorro

  • *
  • 77
  • FORZA MILAN
    • Cro-Manager
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #226 : 28. Travanj, 2017., 15:19 »
meni to sve zvuči kao ''Pocket Tanks'', ali to su mali tenkovi, i možeš ih pomicat možda 3-4 puta u meču i to je to...
(Klikni za pregled slike.)
Atomic Cannon?
(Klikni za pregled slike.)

Nije niti jedno od toga dvoje. U igri koju tražim je ipak dosta bolja grafika od ovog ovdje prikazanog. Kod "moje" igre postoji 3D, ovo mi se ne čini baš tako.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #227 : 28. Travanj, 2017., 17:39 »
Ako je baš 3D mapa onda bi mogla biti Scorched 3D


*

Zorro

  • *
  • 77
  • FORZA MILAN
    • Cro-Manager
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #228 : 28. Travanj, 2017., 19:07 »
Da, to je to. Imaš pivo kad se vidimo :D

*

MarkoVasic

  • n00b
  • 1
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #229 : 29. Travanj, 2017., 12:29 »
Pre jedno 6-7 godina, igrao sam jednu igru, secam se mracna igrica, closed world game, magija iz ruke nesto na foru kao fireball u Skyrim igrici, ima dosta skeletona, undead stvorenja i tako to ako mozda neko zna ili misli o kojoj igri je rec molim da napise.

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #230 : 13. Svibanj, 2017., 09:06 »
Možda Painkiller??? Ja sam igrao samo Painkiller Overdose, pa ne znam za ostale igre, ali ovdje imaš kao nekakvu čarobnu kocku s kojom "pucaš", pa bi se to moglo okarakterizirati kao magija iz ruke.
! No longer available



You're not afraid of the dark, are you?

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #231 : 01. Kolovoz, 2017., 13:53 »
Pozdrav, zanima me da li itko zna kako se zove igra u kojoj si dječak i imaš nekakvu pticu na ramenu, mislim da je papagaj ali nebitno, i znam da se kod boss fighta  boriš s nekakvim kartama. Mislim da je igra bila za NES, jer jučer sam se baš sjetio dana kada sam sa starim igrao tu igru i sad me baš zanima kako se zove pa ako itko zna plz neka pomogne :)
"Život je igra koju ne možemo prijeći, možemo je samo igrati"

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #232 : 15. Kolovoz, 2017., 08:52 »
Pozdrav, moze li meni pomoc oko igre. Za PC.
Prije par godina je imala da se besplatno skine ali je ukinuto.
Imam karte koje pustam na teren, ppa izlaze cudovista, i onda se borim protiv drugih cudovista. Nesto u stilu Dota 2. Karte se isprazne kad ih prizovem, pa se pune i posle odredjenoh vremena ih mogu opet prizvati. Dali imate neke ideje?
« Zadnja izmjena: 15. Kolovoz, 2017., 08:54 fostes »

*

Maki24

  • n00b
  • 3
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #233 : 15. Kolovoz, 2017., 09:12 »
Pozdrav,

zna li netko naziv ove PC igre? Igra je u svemiru, na početku je intro gdje ljudska kolonija putuje kroz neke portale i napadnu ih neki izvanzemaljci i vi se nađete u jedinim preostalom brodu i morate skupljat nekakve minerale i kasnije možete izgraditi svoje mini brodove i nadograđivati ih te poslije se boriti sa tim izvanzemaljcima. Rekao bih da je igra iz početka 2000-tih, tako nešto.

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #234 : 15. Kolovoz, 2017., 15:12 »
Pozdrav,

zna li netko naziv ove PC igre? Igra je u svemiru, na početku je intro gdje ljudska kolonija putuje kroz neke portale i napadnu ih neki izvanzemaljci i vi se nađete u jedinim preostalom brodu i morate skupljat nekakve minerale i kasnije možete izgraditi svoje mini brodove i nadograđivati ih te poslije se boriti sa tim izvanzemaljcima. Rekao bih da je igra iz početka 2000-tih, tako nešto.
Pokusaj da nije Descent Free Space, igra izasla ja mislim 1999-2000, znam da se boris protiv vanzemaljaca i ogromnih svemirskih brodova.
Meni bila odlicna igra u to vrijeme, bas sam dosta sati utrosio igrajuci  :clap:

*

Maki24

  • n00b
  • 3
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #235 : 16. Kolovoz, 2017., 16:58 »
Pozdrav,

zna li netko naziv ove PC igre? Igra je u svemiru, na početku je intro gdje ljudska kolonija putuje kroz neke portale i napadnu ih neki izvanzemaljci i vi se nađete u jedinim preostalom brodu i morate skupljat nekakve minerale i kasnije možete izgraditi svoje mini brodove i nadograđivati ih te poslije se boriti sa tim izvanzemaljcima. Rekao bih da je igra iz početka 2000-tih, tako nešto.
Pokusaj da nije Descent Free Space, igra izasla ja mislim 1999-2000, znam da se boris protiv vanzemaljaca i ogromnih svemirskih brodova.
Meni bila odlicna igra u to vrijeme, bas sam dosta sati utrosio igrajuci  :clap:

Hvala na odgovoru, ali nije ta, našao sam je baš danas, zove se Starscape

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #236 : 09. Rujan, 2017., 11:11 »
Žanima me ime igre o kojoj ste pisali par mjeseci ranije, neka gangsterska mafijaška na foru pokemona go gdje ideš od lokala do lokala itd.. Nemogu nigdje pronaći pa evo pišem tu. Hvala

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #237 : 09. Rujan, 2017., 11:22 »
Cosa Nostra

Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #238 : 10. Rujan, 2017., 15:02 »
Dakle, treba mi naziv igre. Anime stil, stara igra ko biblija, ima sexa u njoj, rpg, gradite svog lika i opremu. Startate u nekom jarku, pijani, pokusate spasiti neki komad, i nakon tog introa startate bez igdje icega. Zadatak je spasiti komad. Idete po mapi i naletite na kucicu, u njoj strasni vuk, satarete vuka i pojebete crvenkapicu. I nakon svakog bossa, sheva. Igra je pticja perspespektiva, anime. Gugl pretraga ne pomaze, mislim da je igra zabranjena ili su mi rezultati pretrage na neki nacin filtrirani.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Kako se zove igra?
« Odgovori #239 : 12. Rujan, 2017., 09:29 »
Bit ce nesto slicno ovome, a kad pogledas, oni tu vrstu igara zovu eroge pa ti mozda pomogne i trazenju:

https://en.wikipedia.org/wiki/Knights_of_Xentar

Evo, nasao i ovo:

http://rpgmaker.wikia.com/wiki/The_Dark_Side_of_Red_Riding_Hood
« Zadnja izmjena: 12. Rujan, 2017., 09:30 disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9