HCL.HR

Kane & Lynch - Dead Men

  • 14 Odgovora
  • 4705 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Kane & Lynch - Dead Men
« : 18. Studeni, 2007., 14:07 »
Onak, igra je izasla za PC i X360.

7 i nesto sitno giga, reviewi su podijeljeni.


Svi se slazu da voice acting, mjuza i "epske" misije pwnaju, ali mene zanima jel se ovo isplati odigrati konkretnije?
« Zadnja izmjena: 18. Studeni, 2007., 18:27 Underground »

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Kane & Lynch - Dead Men
« Odgovori #1 : 18. Studeni, 2007., 16:01 »
čuo sam za to.. nisam znao da je izašlo.. sigurno nabavljam, izgleda kewlno
« Zadnja izmjena: 18. Studeni, 2007., 18:27 Underground »

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Kane & Lynch - Dead Men
« Odgovori #2 : 18. Studeni, 2007., 19:10 »
Onak na zadnjoj sam misiji.
Igra je jebena i sve to igras s do 16 team mateova (obicno s lynchem samo ). Grafika i prica je sve kul iako malo previse podsjeca na Max Payne ali otom drugom priikom.

Boljka igre su neke pre jebeno teške misije. Onak dost ljudi se zali na misiju s dump truckom ( 2 sata igro to govno da bi jedva preso) i na zadnju misiju. Sve u svemu odicna igra s ponekim sugavim stvarima. Vrijedi nabaviti.
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Kane & Lynch - Dead Men
« Odgovori #3 : 26. Studeni, 2007., 20:24 »
boljka?
Nebi ta rijec trebala oznacavat nesto sto je "bolje" ilitiga "bolja strana igre"?
Meni tak zvuci  :kingmortal:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: Kane & Lynch - Dead Men
« Odgovori #4 : 26. Studeni, 2007., 20:35 »
 :tired:

Ne, boljka znači nešto loše.

Re: Kane & Lynch - Dead Men
« Odgovori #5 : 26. Studeni, 2007., 20:51 »
Jura obrazuj se onako  :hihi:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Kane & Lynch - Dead Men
« Odgovori #6 : 26. Studeni, 2007., 21:09 »
onak to je retardirano  :tired:
i da, u svom 11-ogodišnjem obrazovanju jos nisam nikad spomenuo tu rijec  :geek:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: Kane & Lynch - Dead Men
« Odgovori #7 : 27. Studeni, 2007., 10:15 »
boljka se ne odnosi na bolje već da nešto boli. kao. a to je loše jel.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Kane & Lynch - Dead Men
« Odgovori #8 : 27. Studeni, 2007., 13:40 »
Ok, dosta o riječi boljka  :tired:

Koliko sam ja vidio po trailerima čisto igra mi se čini osrednja i puno podsjeća po nekim djelovima na Hitmana i Freedom Fighters...

Nekako taj IO Interactive miris mi ima... kao da ti ljudi ne znaju napravit neš stvarno novo i inovativno... al opet nisam igrao igru...

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Kane & Lynch - Dead Men
« Odgovori #9 : 27. Prosinac, 2007., 09:50 »
Instaliro sam i ja igru... Igra nije toliko loša, ali živcira me to što mi pamti samo po misiju i što ima problema kad pucam pogotovo kad pucam po čovjeku, a ono odlaze meci u zid što nije baš realno...

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: Kane & Lynch - Dead Men
« Odgovori #10 : 01. Siječanj, 2008., 19:45 »
Ok, dosta o riječi boljka  :tired:

Koliko sam ja vidio po trailerima čisto igra mi se čini osrednja i puno podsjeća po nekim djelovima na Hitmana i Freedom Fighters...

Nekako taj IO Interactive miris mi ima... kao da ti ljudi ne znaju napravit neš stvarno novo i inovativno... al opet nisam igrao igru...
Uh da barem podsjeća na FF. Bila igra dobra ili loša, ne bi mi se svidjela zbog one svinjarije koju je Gamespot napravio Gertsmanu. Otpustili ga zbog ocjene 6.0. Strava.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Kane & Lynch - Dead Men
« Odgovori #11 : 01. Siječanj, 2008., 22:40 »
Ok, dosta o riječi boljka  :tired:

Koliko sam ja vidio po trailerima čisto igra mi se čini osrednja i puno podsjeća po nekim djelovima na Hitmana i Freedom Fighters...

Nekako taj IO Interactive miris mi ima... kao da ti ljudi ne znaju napravit neš stvarno novo i inovativno... al opet nisam igrao igru...
Uh da barem podsjeća na FF. Bila igra dobra ili loša, ne bi mi se svidjela zbog one svinjarije koju je Gamespot napravio Gertsmanu. Otpustili ga zbog ocjene 6.0. Strava.

Najviše me podsjeća na Max Payne i u nekim djelovima na Gear of War(zbog kretanja)

Re: Kane & Lynch - Dead Men
« Odgovori #12 : 02. Siječanj, 2008., 15:27 »
pregledao sam par trailera i gameplaya, i igra mi owna nekako. valjda zato što podsjeća na Hitmana (prvenstveno hitmanovska krv  :ementaler:) i to. definitivno nabavljam kad dobim novi komp.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Kane & Lynch - Dead Men
« Odgovori #13 : 02. Siječanj, 2008., 21:30 »
pregledao sam par trailera i gameplaya, i igra mi owna nekako. valjda zato što podsjeća na Hitmana (prvenstveno hitmanovska krv  :ementaler:) i to. definitivno nabavljam kad dobim novi komp.

Da. Igra dosta posjeća na Hitmana, ali i na dosta drugih igara. No prije što je kupiš moram ti reć da ne očekuješ puno od igre jer igra nije dobro odrađena. Igru su nekako samo skrpali jer im se nije dalo raditi toliko oko nje. Igra ima vrlo loš Al, način(mehaniku) borbe i fuj grafiku koja je za malo više truda mogla bit bolja. :wildboy:

Re: Kane & Lynch - Dead Men
« Odgovori #14 : 03. Siječanj, 2008., 10:58 »
Pljuga od igre, nek je moj brato bar jednom upravu :ementaler:
bau ćiku aaa aaa

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9