HCL.HR

Kingdom Come: Deliverance

  • 102 Odgovora
  • 40021 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #60 : 31. Prosinac, 2015., 20:46 »
Koja ce ovo igretina bit...Uz to napokon pravi realni srednji vjek.

http://youtu.be/qTUnXwTzoxA

http://youtu.be/FKX_kRNoTYY
« Zadnja izmjena: 31. Prosinac, 2015., 20:58 bartul_9 »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #62 : 18. Studeni, 2017., 16:37 »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #63 : 24. Siječanj, 2018., 20:17 »

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #64 : 04. Veljača, 2018., 20:20 »
Preview uz spoilere, iako već viđeno u trailerima i znamo šta će biti ipak upozorenje!
Na trenutke izgleda kao neki AAA naslov dok onda opet padne na indie AA...
Pokolj sela i pojava vojnika na brdu izgleda vrhunski...

http://youtu.be/Fhg7aCCsCOE

navodno ako se ne peremo počet ćemo smrdit i ljudi neće htjet pričat sa nama. Isto tako ako budemo krvavi od bitke bla bla bla....
« Zadnja izmjena: 04. Veljača, 2018., 20:38 doktor1 »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #65 : 13. Veljača, 2018., 09:16 »
PC gamer kaže ono što su svi očekivali:

super zanimljiva igra, bugovita igra, neoptimizirana igra

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #66 : 13. Veljača, 2018., 18:59 »
4 sata u igri, niti jedan crash niti jedan bug...
Jedan video fantastičen atmosfere. Samo mi nije dobro snimilo zvuk jer je ton glasa skoro nepostojeć; tamo se Henry zadere na tipa hey i ovaj počne bježat, ali se uopće ne čuje!

http://youtu.be/8yoHM9-eW40

Ultra sa shadows na high kao i shader quality, opcije koje su najviše gladne! LOD tj daljina iscrtavanja objekata iznad ultra postavki, (može se podesit u advanced options)





Prvo šta mi je leglo je odlično kretanje lika te kako je izveden šprint, (igram sa gamepadom). Već sam govorio nakon probane bete, lik ima težinu, tijelo te imamo osjećaj da kontroliramo lika, a ne lebdeće ruke!
Nadalje tu su animacije - sve šta uzimamo ima animaciju kao i otvaranje vrata. Mnogo, nogo sitnih detalja!

Tada dolazim do cutscene u kojem se susrećemo sa ocem i osto sam izenanđen kako je dobar voice acting i ponašanje likova tj sama animacija jer sam očekivao puno goru situaciju! Isto se nastavlja sa svim glavnim likovima; sasvim dobar voice acting kao i sami modeli. Sporedni likovi su malo meh napravljeni no reko bi da je tako u svakoj igri. Pogotovo kada neka žena kao kip sjedi na klupici i bleji ko tele u šarena vrata. Sreća pa nisu svi NPCi kao ćorave kokoši!

Imao sam dvije borbe sa nekim jazavcima po putu - borba je puno bolja nego u beti i jednog tipa sam osakatio sa tri zamaha mačem - napad prema glavi koji blokira, udarac nogom u trbuh te sljedi slash po desnoj strani uz momentalni stab na ljevu stranu i lego je ko pokošen...
Nešto drugačije od buton mashinga i ja sam za!

Nisam daleko doguro, ali ja sam ugodno iznenađen jer nisam očekivao neku 4/5 igru i neke stvari su me jako ugodno iznenadile!
Ali definitivno igra nije za svakoga...
Međutim izgled igre, fantastični zvukovi i lijepa glazba su veliki plus ovim gore pozitivnim stvarima koje sam spomenuo


*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #67 : 13. Veljača, 2018., 19:04 »
U prvih sat i pol, igra je i više od onoga što sam očekivao  :clap:

Grafički slatkiš... jako prirodno izgleda i divota je za gledati.
Ima jako puno zgodnih detalja - npr. kad se napiješ slika se izoštri :) a quicksave opcija je opcija opijanja i limitirana je :)

Sviđa mi se i kako su izveli sprint na gamepadu - za upravljanje se ne koristi desni analog nego lijevi, koji je bez sprinta klasični strafe. Više igara trebalo bi ovakvo što imati.

Borba je isprva konfuzna, no svakako ima potencijala.

Priča mi je jako napeta i ima dosta animacija. Henry je zanimljiv lik.

Krivo mi je jedino što nema češkog audija, samo francuski, njemački i engleski... htio bih češki s engleskim titlovima za full imerzivnost.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #68 : 13. Veljača, 2018., 19:06 »
Sviđa mi se i kako su izveli sprint na gamepadu - za upravljanje se ne koristi desni analog nego lijevi, koji je bez sprinta klasični strafe. Više igara trebalo bi ovakvo što imati.

Borba je isprva konfuzna, no svakako ima potencijala.

Isto sam spomenuo gore u svom postu - fantastično rješen sprint!

Jao kako sam ja imo dobar okršaj gore opisan, šteta šta nije snimljeno jer je izgledalo kao namješteno u nekom traileru!

Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #69 : 13. Veljača, 2018., 20:57 »

Igra izgleda odlično to stoji, a pretpostavljam i sama tematika iste , ali vidjeti hladna oružja iz prvog lica mi je najveći šit.


Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #70 : 14. Veljača, 2018., 08:47 »
Igra li tko na PCu, pa da javi average FPS, na kojim detaljima igra i svoju konfiguraciju? Zanimam se za igru, no citam po netu da je lose optimizirana za PC i dosta bugovita...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #71 : 14. Veljača, 2018., 09:54 »
Istina je... dosta oscilira fps. Najbolje ti je pričekati mjesec-dva s ovom igrom da ju pokrpaju, što developeri, što fanovi.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #72 : 15. Veljača, 2018., 19:00 »
Sustav optuživanja za lopovluk je prekomičan u ovoj igri.

Ukradem konja nekog iz pet sela udaljenog, nitko me ne vidi. Dojašem u grad, svi znaju da je konj ukraden. Najbolje od svega, dođem kod lika kojemu prodajem ukradene stvari, i koji mi daje misije za krađu stvari, i popnem se na ukradenog konja, a taj konj od lika koji je isto tako lopov, još i veći, ide zvat stražare jer sam ja ukrao konja :loludara:


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #73 : 15. Veljača, 2018., 19:45 »
:hiha:

Nešto legitimno reklo bi se; a stvar u je zapravo identična u hrvatskim selima. :hiha:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Kingdom Come: Deliverance
« Odgovori #74 : 16. Veljača, 2018., 09:14 »
A i to što kažeš, istina, sve legitimno  :hihi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9