HCL.HR

Anketa

Što vam se sviđa više od newgen konzola?

PS3
8 (57.1%)
XBoX360
3 (21.4%)
Wii
1 (7.1%)
drugo...
2 (14.3%)

Ukupno Glasova: 14

Koje konzole imate, koje planirate kupit?

  • 24 Odgovora
  • 5838 Hitova
*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« : 02. Veljača, 2009., 15:27 »
dakle, šta imate , šta vam se sviđa a šta ne, planirate li kupit jednu od newgen konzola?

neznam dal da si uz ps3 uzimam i wii?  :(
« Zadnja izmjena: 02. Veljača, 2009., 15:45 Pinki »

Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #1 : 02. Veljača, 2009., 16:16 »
IMAM XBOX 360 Arcade+256Mb memory kartica+ixtreme modifikacija
Moje mišljenje o xboxu:SMEĆE.
Zašto ga imam:Modifikacija(jedini razlog).
Xbox360 je pokvarljivo,nestabilno,slabo,skupo smeće koje kad ga pogledaš krivo on se uvrijedi i pokvari.Grafički igre su mu slabije nego na PS3 što sam se uvjerio dosta puta iz razloga što mi prijatelj ima PS3.Njegov kontrolel mi ide na živce i kontrolel od PS3 mi je milion puta bolji.Stalno se pregrijava tako da u sobi nemoram ni imati radijator samo upalim xbox360.DVD čitač kad čita ako neigram sa slušalicama čujem ga kao maminu perilicu rublja.Mogao bih do sutra nabrajati koliko me ova konzola živcira i nervira i koliko mi je PS3 bolji od ovoga.Sad se pitate zašto onda imam ovo?Jel imam problema sa novcima nisam baš bogataš a volim se dosta igrati i jednostavno nemogu davati puno novaca za jednu igru(primjer 300Kn jedna igra na ps3.300KN=30 dual layer dvdova=30 igara).
Šteta......u svakome pogledu PS3 je bolji od XBOX360 ali eto tako je kako je :chair:

p.s. nadam se da ovaj moj xbox nekako nepročita ovaj post,uvrijedi se i pokvari sam od sebe(nebi mu bilo prvi put jel sam i prije imao xbox360 koji se ubio od 3 svjetla i bio nepopravljiv). :chair:
Mrzim microsoft..mrzim ga do groba  :bonk:

Probao sam i wii konzolu.Jedina primjedba je što to nije konzola sa signle playera nego sa ekipu koja se okupi subotom.Ali to je jedna TOLIKO ZABAVNA i igriva konzola da ja nisam mogao vjerovati da tako neka materijalna stvar može biti zabavna.Ovo je ogromna preporuka ako imate ekipu i netko ima stan a neznate što bi radili subotama.U svakome pogledu ova konzola vrijedi sve novce.

Imao sam i PSP3000.Predobra stvar.Mala a opet jako dinamična i jako kvalitetna u svim pogledima.Wlan,igre,multimedija stvarno ako hoćete prijenosnu konzolu ovo je odabir za vas.Prodao radi kupnje xbox360 i dan danas mi je žao što sam napravio taj potez.

E sad..playstation 3....nisam ga nikad imao ali ima mi ga najbolji prijatelj pa sam se naigrao na njemu jako puno.Jedna riječ.OVA KONZOLA JE SAVŠENA.I točka :)
izgled,funkcionalnost,igre,software,kontrolel,nekvari se nikad,blue ray čitač,....ma neznam ovo je po meni najbolja konzola koju sam ikad vidio i nebriga me što ako će je netko popljuvati za mene je sony uvijek bio BOG i BATINA u konzolaškom svijetu i tako je i ostao.Ispao bih idiot da napišem da joj je minus što nema piratskih igara jel nažalost danas se konzole ocjenjuju po kvaliteti ako se mogu igrati ili nemogu igrati piratske igre.
Stoga bih ti preporučio lagano ovako:

imaš para i voliš se igrati:Playstation 3
Nemaš para a voliš se igrati:Xbox360
Imaš ludu ekipu i hoćeš imati zabavne trenutke sa prijateljima:Wii
Imaš para ali si strašno glup:Kupi gaming PC

eto toliko od mene  :kava: :piva:

Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #2 : 02. Veljača, 2009., 17:54 »
 :hihi:

imam ps3, konzola je megawin i što se igara i funkcija tiče. Ekstra plus - apsolutno nevjerovatna tihoća.  :(
ionako nemam više 14 godina pa nemam baš vremena visit na plejki cijelo vrijeme, imam zasad 3 igre što mi je i više nego dovoljno. Nabavit ću još GT kad dođe i KZ2, i još ako se nešto nađe. a i u videoteci mogu posuđivat igre.  :hug
« Zadnja izmjena: 02. Veljača, 2009., 18:11 mr_solidus »
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #3 : 02. Veljača, 2009., 18:01 »
Jedna riječ.OVA KONZOLA JE SAVŠENA.I točka :)
nekvari se nikad
Imaš para ali si strašno glup:Kupi gaming PC

 :wildboy:
1. to su četiri riječi.
2. trivijalno ti je to da se nekvari nikad. pošto je nikad nisi imo ne možeš to tvrdit. ja eto znam nekome kome je crko blu čitač na konzoli. novoj.
3. nezrelo.

al da, savjet - ps3 uzmi, ima svijetliju i dužu budućnost. ne mislim oko kvarova, već oko najavljenih igara i jačeg hardvera.
« Zadnja izmjena: 02. Veljača, 2009., 18:04 wyzard »

*

Repyh

  • **
  • 381
Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #4 : 02. Veljača, 2009., 18:08 »
Chosen je najpametniji decko na forumu.


Not...

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #5 : 02. Veljača, 2009., 18:29 »
Chosen, pucaj si u glavu.


Trenutno imam PS3, Xbox360, DS, PS2 i PC.
Wii me ne interesira. Premalo igara koje bih igrao.

Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #6 : 02. Veljača, 2009., 19:15 »
Nemam nijednu, planiram kupit: Nijednu

Pa šta ce vam više od PC-a

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #7 : 02. Veljača, 2009., 20:03 »
Kupit ću si PS3, ako do tad već ne izađe PS4  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Damien

  • ***
  • 551
  • kurwa^.^
Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #8 : 02. Veljača, 2009., 20:59 »
oćem nabavit xbox  :tired:
Music is love. <3


Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #9 : 02. Veljača, 2009., 22:08 »
Xbox360 je pokvarljivo,nestabilno,slabo,skupo smeće koje kad ga pogledaš krivo on se uvrijedi i pokvari.Grafički igre su mu slabije nego na PS3 što sam se uvjerio dosta puta iz razloga što mi prijatelj ima PS3. Stalno se pregrijava tako da u sobi nemoram ni imati radijator samo upalim xbox360. DVD čitač kad čita ako neigram sa slušalicama čujem ga kao maminu perilicu rublja.
p.s. nadam se da ovaj moj xbox nekako nepročita ovaj post,uvrijedi se i pokvari sam od sebe(nebi mu bilo prvi put jel sam i prije imao xbox360 koji se ubio od 3 svjetla i bio nepopravljiv). :chair:
Mrzim microsoft..mrzim ga do groba  :bonk:

Skupo? Erm, Xbox 360 je najjeftinija konzola ove generacije. Jeftiniji od Wiija, što je onak... smiješno.
Grafički slabije igre? Aj, u ovo neću ni ulaziti. Ne da mi se.
Pregrijava se? Gdje ti u sobi točno stoji Xbox? Mislim, čudno mi je, meni se ni jednom nije pregrijao.
Ovo za DVD čitač je istina... ali samo u slučaju igranja original igara, jerbo Xtreme firmware smanji broj okretaja drivea zbog buke, a budući da ne igraš originale...

I da, kak znaš da ti je Xbox bio nepopravljiv?  :geek:

Istina, stvarno se kvari previše, al to mu je (uz plaćanje online igranja) jedina veća mana.
Mene je zapravo X360 prilično ugodno iznenadio nekim mogućnostima. Najjača neočekivana mogućnost je ona vezana za glazbu. U bilo kojem trenutku možeš spojit bilo kakav media player (iPod, većinu mobitela, PSP...) i s njega streamat sadržaj. Što je najbolje, to možeš u samim igrama, a ak pustiš neku glazbu usred igre, u igri će se glazba stišati (al efekti će ostat), što mi je predobra stvar. Pogotovo kod onih dugotrajnijih igara poput Obliviona, čije sam sve melodije znao napamet već nakon nekih 15-ak sati.
A achievementi su mi jedna od najboljih inovacija neke konzole. Često su zanimljivi i maštoviti, pa pokušavam igru igrati na drugačiji način nego što bih je inače igrao. I zabavni su.
Igre su supać isto.

Kad bih kupovao još jednu konzolu, to bi bio PS3. LBP, GT5, KZ2, Uncharted, nova Team ICO igra... svima sve jasno. Al trenutno mi nije baš tolko potrebno, budući da i na boxu stalno imam šta za igrat, a i frend ima PS3, pa ću ga posudit od njega (već jesam jednom) kad se nakupi dobrih igara.  :ementaler:

Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #10 : 02. Veljača, 2009., 22:30 »
neda mi se čitati post predgačak je.
Što se tiče do izlaska novog xboxa i novog ps3 negdje je baš bio razgovor oko toga i još 2 godine neće ništa novoga izlaziti.

Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #11 : 02. Veljača, 2009., 22:40 »
ban?  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #12 : 02. Veljača, 2009., 23:45 »
da imaš pravo trebao bi Yuri dobiti ban na vrijeđanju slažem se u potpunosti.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #13 : 03. Veljača, 2009., 00:20 »
Ajde prestanite pisat pizdarije.  :wildboy:

Nemam ništa. Ne zanima me ništa, možda PS3 bi kupio zbog par igara.  :wildboy:

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Re: Koje konzole imate, koje planirate kupit?
« Odgovori #14 : 03. Veljača, 2009., 01:01 »
idioti otkad je PC konzola?  :tired:

Chosen, pucaj si u glavu.


Trenutno imam PS3, Xbox360, DS, PS2 i PC.
Wii me ne interesira. Premalo igara koje bih igrao.


Imaš para ali si strašno glup:Kupi gaming PC

etc.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9