HCL.HR

Lara Croft and the Guardian of Light

  • 10 Odgovora
  • 2549 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Lara Croft and the Guardian of Light
« : 25. Lipanj, 2010., 16:17 »
Što očekujete od nove Lare pošto je igra sada komplet promjenjena. Meni se i više nego sviđa i ovu igru ću svakako odigrati, a vi ostali?

Malo videa:

Lara Croft and the Guardian of Light' Announcement Trailer
E3 2010: Creative Director Walkthrough Part II
Lara Croft: Guardian of Light Demo - IGN Live E3 2010

« Zadnja izmjena: 25. Lipanj, 2010., 16:34 snowblind »

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Lara Croft and the Guardian of Light
« Odgovori #1 : 25. Lipanj, 2010., 17:09 »
Ovo mi izgleda ko Diablo  :wildboy:
To nije avantura s našom Laricom
Ne sviđa mi se
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Lara Croft and the Guardian of Light
« Odgovori #2 : 25. Lipanj, 2010., 17:20 »
Meni se baš zato i sviđa, drugačiji koncept i čini mi se da bi gameplay mogao bit odličan, jedino se nadam da se neće previše co-op forsirati, odnosno da će sp bit jednako kvalitetno iskustvo kao co-op.

Odg: Lara Croft and the Guardian of Light
« Odgovori #3 : 25. Lipanj, 2010., 17:35 »
I ja se ovoj igri veoma radujem ali ja mislim da ce to samo biti mali projekat skojim cemo provoditi vrijeme dok ne izade pravi Tomb Raider

http://www.laracroftandtheguardianoflight.com/
« Zadnja izmjena: 25. Lipanj, 2010., 17:39 adojica »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Lara Croft and the Guardian of Light
« Odgovori #4 : 26. Lipanj, 2010., 11:44 »
ako će bit online co-opa, a prema svemu sudeći, bit će, zaigrat ću. ovako na prvi pogled me tematski podsjeća na trine, iako su to dvije sasvim drugačije igre.

Odg: Lara Croft and the Guardian of Light
« Odgovori #5 : 16. Srpanj, 2010., 13:02 »
Napokon je objavljen tacan datum izlaska ,igra ce za xbox360 izaci 18.augusta dok ce za playstation3 izaci tek 15.septembra

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Lara Croft and the Guardian of Light
« Odgovori #6 : 16. Srpanj, 2010., 18:08 »
Ma odlično, čekati mjesec dana duže zbog mrtvog mikrosofta.

Odg: Lara Croft and the Guardian of Light
« Odgovori #7 : 17. Srpanj, 2010., 10:22 »
Napokon 2. trailer za Lara Croft and the Guardian of Light i intervju sa  Karl Stewartom su online.
http://www.eurogamer.net/articles/crystal-dynamics-talks-lara-croft-interview
Karl Stewart dao je i malu novicu za Tomb Raider9,ali samo potvrduje ono sto smo vec znali i to da ce Tomb Raider u novom svjetlu prosijati:"Doci ce vrijeme kada cemo ici u blize detalje o igri"tako Stewart "ali to vrijeme jos nije stiglo"

Odg: Lara Croft and the Guardian of Light
« Odgovori #8 : 17. Srpanj, 2010., 11:36 »
Koncept mi se ne sviđa, ali ako bude zabavna u coopu, igrati će se.
“They say marriages are made in Heaven. But so is thunder and lightning.” - Clint Eastwood

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Lara Croft and the Guardian of Light
« Odgovori #9 : 13. Listopad, 2010., 20:36 »
Dok se je skidal SW: TFU2 demo, isprobal/prosel sam trial ove igre, koji sadrzi prvi nivo.
Ne-klasicni Tomb Raider (Lara jel), brz i vise nabijen akcijom, no dosta zanimljiv/igriv!
Bilo bi zanimljivo isprobati co-op, cini se ko pun pogodak za ovakav tip igre!
Ipak je meni bolji pravi Tomb Raider, iako ni ovo ne izgleda lose.
« Zadnja izmjena: 13. Listopad, 2010., 20:39 Armor »
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Lara Croft and the Guardian of Light
« Odgovori #10 : 18. Listopad, 2010., 09:27 »
Odigrao i na zalost presao u samo 4-5 sati. Iako sam zbog cijene i ocekivao da ce igra biti nesto kraca ipak sam se iznenadio koliko je stvarno kratka, dovoljno za reci da je bilo potrebno jedno krace nedjeljno popodne da ju se zavrsi (ukljucujuci i dosta vremena za ganjanje achievementa i ostalih malih didja midja dodataka).

Igra je izuzetno zabavna i lijepi uz ekran, stalno se nesto dogadja i nabijena je akcijom, minus su oruzja od kojih vecinu nisam ni koristio (s nekima ni opalio metka) koplje je bilo koristeno u 70% cijele igre. Dizajn nivoa je sasvim ok, kamera je sasvim solidna i nasao sam se samo par puta u situaciji da ne vidim ono sto bi trebao (jednom sam izgubio barem 15min trazeci kuglu koja je nezgodno pala bas iza zida i nisam ju tamo vidjeo)

prica : blah totalni fail... najvise me ubijao stripovski pristup prici (tipa max payne) koji mi nikako nije legao uz Laru... ali nisam ni ocekivao nikakvu kvalitetnu pricu pa tu nema razocaranja
minus za broj neprijatelja koji i nije nesto saren, ustvari kad bolje pomislim mislim da ih ima mozda 10-15 sve skupa (ne racunajuci bosseve)
minus i za tezinu koja je cak i na hard relativo lagana igra i boss fajtovi nisu nikakav izazov (pa cak ni zadnji boss)
cudno mi je sto je igra tako kratka jer imam osjecaj da su mogli napraviti barem duplo sadrzaja a da igra ne bi kasnila duze od mjesec dana... ne znam jel se ocekuju neki DLC.ovi
definitivno za odigrati i lijepo se zabaviti, iako ima par sitnica koje sam gore naveo nista od toga nije vazno da bi me odbilo od igre.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9