HCL.HR

Lords of the Fallen

  • 41 Odgovora
  • 14107 Hitova
*

DINEK

  • *
  • 95
Odg: Lords of the Fallen
« Odgovori #30 : 04. Veljača, 2016., 09:26 »
Nisam Cole, premda intenzivno pratim Dinamo i nogomet opcenito te popratim godisnje par tekmi na stadionu.


Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Il´bum, Il`dum!

*

DINEK

  • *
  • 95
Odg: Lords of the Fallen
« Odgovori #31 : 04. Veljača, 2016., 09:38 »
Zapest češ na drugom bossu kladim se xd

Hint: Ostani pod svodovima (bit će ti jasno kad ih vidiš) i skoči van u zadnjoj sekundi njegovog charga. Nakon toga bu zapeo na kratko...
Sretno jerbo dosta je teška igra. Ne demon souls teška, ali teška.
Hehe to me veseli. Odigrao sam sve u Souls serijalu i neskromno smatram to svojim najvecim postignucem :) . Trenutno zavrsavam Bloodborne, pa sam zato i uzeo ovu igru jer mi sora djeluje slicno.
Il´bum, Il`dum!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Lords of the Fallen
« Odgovori #32 : 04. Veljača, 2016., 23:10 »
Probao igrat pola sata i izbrisao, not my couple of tea.

Odg: Lords of the Fallen
« Odgovori #33 : 05. Veljača, 2016., 17:07 »
Cup of tea bote :D

Naravno da nije kad je igra....teška  :mrs:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Lords of the Fallen
« Odgovori #34 : 05. Veljača, 2016., 17:48 »
Od jučer je igram i prezadovoljan sam. Ono baš kao Souls igra samo sa jasno prezentiranom pričom i okarakterizovanim likom. Borba je prva liga, težina taman takva da osjećaš postignuće nakon svake borbe, dizajn armora, oružja, neprijatelja i svijeta je naprosto fantastičan... jednom riječju sve mi se sviđa.

Odg: Lords of the Fallen
« Odgovori #35 : 06. Veljača, 2016., 07:19 »
Od jučer je igram i prezadovoljan sam. Ono baš kao Souls igra samo sa jasno prezentiranom pričom i okarakterizovanim likom. Borba je prva liga, težina taman takva da osjećaš postignuće nakon svake borbe, dizajn armora, oružja, neprijatelja i svijeta je naprosto fantastičan... jednom riječju sve mi se sviđa.

Se ti šališ u vezi okarakteriziranog lika ?
Koji mrtvi karakter ima frajer ? Nikakav.
Njegov karakter je da si mrmlja neš u bradu na badass način kakti
Voiceoveri  su isto totalno lijeni i loši.

Mislim okej svatko pojmi na svoj način al ono jesi našao primjer okarakteriziranog lika. Šta ja znam Yoshi ili cucak u MGS serijalu imaju više karaktera i osobina od tog lika iz Fallena.
Priča je jasno prezentirana al je impresivna u pm lol
i šta imaš jasno prezentirat
"E naš sanctuary su napadli demoni iz pakla"
"Bradati frende oš ih rješit ? Oću "
Kraj priče xd
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Lords of the Fallen
« Odgovori #36 : 06. Veljača, 2016., 09:26 »
Se ti šališ u vezi okarakteriziranog lika ?
Koji mrtvi karakter ima frajer ? Nikakav.
Njegov karakter je da si mrmlja neš u bradu na badass način kakti
Voiceoveri  su isto totalno lijeni i loši.

Mislim okej svatko pojmi na svoj način al ono jesi našao primjer okarakteriziranog lika. Šta ja znam Yoshi ili cucak u MGS serijalu imaju više karaktera i osobina od tog lika iz Fallena.
Priča je jasno prezentirana al je impresivna u pm lol
i šta imaš jasno prezentirat
"E naš sanctuary su napadli demoni iz pakla"
"Bradati frende oš ih rješit ? Oću "
Kraj priče xd
To što sam rekao da LotF nije bilo u smislu nekog komplimenta nego u smisli da su kod LorF priča i likovi prezentovani na tradicionalni način na koji smo svi navikli za razliku od Dark Soulsa koji to rade na svoj nekonvencionalni način.

Tačno je da Harkyn nije ni blizu dobro okarakterizovan kao Jensen, Shepard, Geralt i ostali jaki likovi ali i neka karakterizacija je bolja od nikakve kao što je slučaj sa Dark Soulsom u kome lik niti šta progovori, niti mu znamo ime ili bilo šta o njemu osim da je iz nekog razloga proklet, pojedini zombiji iz Dying Lighta imaju više karaktera valjda :hiha2:. Ali te stvari nisu ni bitne jer ni DS a ni LotF se ne igraju zbog priče i likova.
« Zadnja izmjena: 06. Veljača, 2016., 09:29 Adam Jensen »

Odg: Lords of the Fallen
« Odgovori #37 : 06. Veljača, 2016., 18:28 »
Oba lika su..."slaba"
Igrao sam Demon Souls malo nisam završio, mislio sam da se bar ime liku sazna i nekakva pričica pozadinska...

A i malo sam te krivo shvatio.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

fez

  • *
  • 118
Odg: Lords of the Fallen
« Odgovori #38 : 07. Veljača, 2016., 22:55 »
Ti si protagonist u DS. Ne igraš nekog lika nego si to ti

Odg: Lords of the Fallen
« Odgovori #39 : 09. Veljača, 2016., 00:18 »
Ozbiljno ?
Dal te nekakva sila uvukla u plejku i smanjila na 3 mm pa si doista to TI bio tamo ?  :hihi:
Jel bilo prašine ? Kako si preživio sve te demone a tako mlad ?

Ili želiš reći da u DS-u igra oblikuje tog protagonista prema načinu igranja, odlukama, fajtu itd. na potpuno unikatan način za svakog čovjeka na svijetu  i nije bitno ako sam na 98% igre ako na zadnjem bossu kontroler dam curi u ruke moj lik će postati ONA ?  :bonk:
Jer to nije lik to sam JA, glavni protagonist. Ali u tom trenu moj lik više nije ja nego je ONA jer ona ima kontroler i sad je ona protagonist.

Pojasni molim te jer je tvoja filozofija mutna ko voda u napuštenom bunaru  :fpalm:

« Zadnja izmjena: 09. Veljača, 2016., 00:27 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Lords of the Fallen
« Odgovori #40 : 05. Listopad, 2016., 14:51 »
Da malo dignem temu iz mrtvih, ako nije problem...

Upravo završih sa warriorom na lvl 56. Igra je prelijepa, u to nema sumnje, lokacije odlične, fizika, ne samo oružja već i svega ostalog na vrhunskom nivou. Sistem borbe iz ove kategorije (Souls igre) spada u jedne od najboljih u igrama po meni. Teška jeste, pogotovo negdje na sredini (osim ako se nema Rage sa warriorom  :mrgreen: ), ali ne preteška. Umirao sam dosta puta, dijelom zbog same igre, a dijelom zbog svojih nekih grešaka.
Možda čak i nabavim ovaj dlc Ancient labyrinth ili krenem New Game + ali otom potom.

U svakom slučaju preporučujem svima koji vole akcioni rpg tip igara.  :thumbs:

Odg: Lords of the Fallen
« Odgovori #41 : 05. Listopad, 2016., 14:58 »
Da malo dignem temu iz mrtvih, ako nije problem...

Upravo završih sa warriorom na lvl 56. Igra je prelijepa, u to nema sumnje, lokacije odlične, fizika, ne samo oružja već i svega ostalog na vrhunskom nivou. Sistem borbe iz ove kategorije (Souls ) spada u jedne od najboljih u igrama po meni. Teška jeste, pogotovo negdje na sredini (osim ako se nema Rage sa warriorom  :mrgreen: ), ali ne preteška. Umirao sam dosta puta, dijelom zbog same , a dijelom zbog svojih nekih grešaka.
Možda čak i nabavim ovaj dlc Ancient labyrinth ili krenem New Game + ali otom potom.

U svakom slučaju preporučujem svima koji vole akcioni rpg tip igara.  :thumbs:
Hvala na preporuci! Isprobati ću je  ;) ugodan dan  :D
"Qᴜɪᴇᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ ʜᴀᴠᴇ ᴛʜᴇ ʟᴏᴜᴅᴇsᴛ ᴍɪɴᴅs." - Sᴛᴇᴘʜᴇɴ Kɪɴɢ"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9