HCL.HR

Mafia III

  • 254 Odgovora
  • 101714 Hitova
Odg: Mafia III
« Odgovori #225 : 02. Prosinac, 2016., 10:41 »
What is your point then?

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Mafia III
« Odgovori #226 : 02. Prosinac, 2016., 14:10 »
Hoće da kaže; da si mnogo truda uložio da napišeš nešto o igri, i da mu se sviđa to što si napisao.  :hiha:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Mafia III
« Odgovori #227 : 17. Prosinac, 2016., 18:27 »
Jeli moguće promjenit težinu igre, nakon šta prvi put je postavim? Nisam nigdje našao tu mogućnost.

Odg: Mafia III
« Odgovori #228 : 22. Siječanj, 2017., 20:20 »
Sljedeći tjedan mjenjam GTA V za Mafiu III , pa me zanima da li su rješeni problemi kod izlaska (na PS4)?

Odg: Mafia III
« Odgovori #229 : 23. Siječanj, 2017., 09:29 »
^^ Ima par bugova, ali bez problema se može preći igra.

Odg: Mafia III
« Odgovori #230 : 13. Veljača, 2017., 21:55 »
Evo mene nakon 10 sati Mafie III da dam svoje mišljenje. Moram odmah reći da sam na PS4 i da sam učitao patch 1.06, pa nisam nimao nikakve bagove niti padove o kojima se pričalo na početku.

Igra je bolja od mojih očekivanja, kakva priča !!! Sama naracija i prezentacija su izvrsne, uz muziku i atmosferu ocjena 100. Čitao sam da je priča dobra, ali ova je stvarno dobra. Na žalost gameplay bi trebao biti bolji, puno bolji. Kretnje nisu glatke, oružje se ne vadi i mjenja brzo a nije niti precizno, goloruka borba jednostavna, umjetna inteligencija-glupa,  ocjena 70. Za neke grafičke nedostatke me bk i to mi je najmanje bitno. Sve u svemu - zabavno. Ukupna ocjena 80, a nadam se da će i do kraja tako ostati.

Odg: Mafia III
« Odgovori #231 : 13. Veljača, 2017., 23:10 »
I ja nedavno započeo ali na PC no također nemam nikakvih problema koji su mučili igru pri izlasku.
Zakucana je na 60 FPS i igra leti što se tiče optimizacije. Jedino zna imati problema sa sjenama, no rijetko i podnošljivo je.

al @toma_hr ovo s oružjem. Vjerovatno je do PS4 verzije jer kod mene Lincoln vadi oružje u stotinki a oružja su precizna do bola, čak sam isključio sav aim assist i opet headshot s gunom na 15-20 metara je easy job.

Motiv je viđen već devecto puta...kao osveta ovo ono  :wildboy:
Al je zato prolog tj uvod u tu osvetu odlično izrežiran. Fenomenalan početak, taman da te nabrije iako vrlo teško gutam to da je Lincoln pobrao i preživio metak u bulju bez ikakve medicinske pomoći osim svećenikove molitve i pokojeg zavoja al ajd...
Nema taj neki filing mafije jer ovoga puta imamo lika koji stoji za sebe, ne ovisi o nikome i tjera svoj put osvete i ispravka nepravde dok smo u prijašnja dva nastavka imali likove koji bježe od dosadnog i "siromašnog" života te njihov postepen uspon i pad u organizaciji.

Ovaj Lincoln mi je ko totalni poludjeli Rambo (naročito s onom zelenom vojnom jaknom) koji se vratio iz Vijetnama i ošinuo totalno lud od PTSP-a krenuo radit sranja po rodnom gradu.
Sviđa mi se početak, vidjet ćemo kako će to dalje.

I da, vidim ima puno mjesta-lokala u koje mogu uć al ništa posebno u njima ne mogu raditi. Pa kaj se fakat u trojci ne mogu presvuć u neko odijelo recimo ? (dućani i to) jer ak nemogu nije smak svijeta al to deff sucks !!!
« Zadnja izmjena: 14. Veljača, 2017., 23:32 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Mafia III
« Odgovori #232 : 15. Veljača, 2017., 11:21 »
Meni je igra ok, al mi užasno smeta ponavljanje misija, na kraju ispadne da ima otprilike 13ak različitih misija dok do svake od njih da dodes trebas raditi jedno te isto, jako mi žao kaj sam prednarudžbu obavio za tu igru ( vjv. nadajući se da će biti dobra kao i dvojka )

*

VekiBro

  • n00b
  • 1
Mafia III
« Odgovori #233 : 18. Ožujak, 2017., 23:01 »
Razmisljam da li kupiti Mafia III na steamu posto je sada na sale tokom vikenda znaci 16$ sto je jako jeftino za tako dobru igru ali me zanima vredi li je kupiti da li je toliko dobra koliko Igor kaze.Pisite mi dole.I ako je pogresan forum samo kazite koji forum je pravi jer sam upravo napravio nalog.

Odg: Mafia III
« Odgovori #234 : 19. Ožujak, 2017., 09:29 »
Ja sam završio Mafiu III, ocjena ostaje 80 od mene, kako dobar početak, tako je dobar i kraj.
Šteta za te ponavljajuće misije u razradi o kojima svi pričaju.
Na kraju ti se uvuče pod kože to vrijeme, muzika i vozila. Jako je zabavan dio kritički, čak satirički osvrt na rat u Vietnami o čemu slušamo na vijestima i u cut scenama.
Ako niste igrali, a volite taj tip - 200 kn (ps), koliko trenutno košta, je pravi omjer i dobra investicija

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Mafia III
« Odgovori #235 : 19. Ožujak, 2017., 18:58 »
Toma, kakvo je stanje sa glichevim, su popravili šta?



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Mafia III
« Odgovori #236 : 19. Ožujak, 2017., 19:18 »
Toma, kakvo je stanje sa glichevim, su popravili šta?

Ja igram na PS4 i učitana je verzija 1.06 i osim doslovno jedne banalne greške (auti se sudarali u križanju) nije bilo ništa drugo, a poznato je da su te verzije bolje od PC-a,

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Mafia III
« Odgovori #237 : 19. Ožujak, 2017., 19:27 »
Znači i tamo su popravili.  :hug Uhh, jedva čekam to zaigrat.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Mafia III
« Odgovori #238 : 19. Ožujak, 2017., 19:32 »
Znači i tamo su popravili.  :hug Uhh, jedva čekam to zaigrat.

Ja sam žešća ribetina i za igru takve veličine mi treba dva mjeseca, pa se dobro uživim, ali neće ti biti žao jer ima value money (ne znam izraz na našem  :fpalm:)

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Mafia III
« Odgovori #239 : 19. Ožujak, 2017., 19:38 »
Ma to je bitno. Ne znači da si noob, nego da uživaš u igri. Ja bi od meraka uzduž i poprijeko obašao mapu.  :hihi:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9