HCL.HR

Mass Effect Andromeda

  • 189 Odgovora
  • 59209 Hitova
*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #150 : 01. Travanj, 2017., 00:20 »

Nisu kao u Inquisitionu gdje su se svodile na fetch questove tipa: "nađi mi 10 artifakata, ubij 5 grupa templara" itd itd. Nešto kao ME2?

Da, kao u dvojci su. Svaka misija se odvija u novom podrucju, napravljenom i dostupnom samo za tu odredenu misiju.

To mi je drago čuti ^^

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #151 : 01. Travanj, 2017., 01:10 »

Nisu kao u Inquisitionu gdje su se svodile na fetch questove tipa: "nađi mi 10 artifakata, ubij 5 grupa templara" itd itd. Nešto kao ME2?

Da, kao u dvojci su. Svaka misija se odvija u novom podrucju, napravljenom i dostupnom samo za tu odredenu misiju.

To mi je drago čuti ^^

Kad ti igra bude u tebi prihvatljivom cjenovnom rangu, jedva čekam tvoje impresije, ali prave ne prenesene sa interneta,
Igra je dobra, jako dobra. Zabavna i dinamična sa super pričom, daleko bolja od većine danas. Uz svemirsku operu nudi i stvarno dobru pucačinu čak i za rang FPS igrača. Pusti na stranu glupe facijalne animacije i slične gluposti koje će ionako uskoro popraviti.

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #152 : 01. Travanj, 2017., 08:13 »
Slazem se s gornjim komentarom. Igra je stvarno dobra. Ima problema koje ce sigurno patchirati, ali overall; jako dobra igra. No, primjetio sam nesto, sto je vec bilo komentirano, a cini se da nikome nije jasno, zasto poslati ekspediciju u drugu galaksiju, a da ne naoruzas Tempest i Nomada??? Nisam siguran da li su arke naoruzane. S druge strane, postoji vojni ustroj na Nexusu (ne znam da li Nexus ima kakve obrambene cannone) i dovoljno oruzja za posadu. U Codexu sam procitao da nije bilo vremena za naoruzavanje brodova, jer bi se oduljilo lansiranje. To mi je malo blesavi razlog obzirom da saljes 20 000 ljudi (plus ostale alien arke) u DRUGU GALAKSIJU! Cudno...

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #153 : 01. Travanj, 2017., 15:03 »
Kao prvo, to nije vojna ekspedicija i nema smisla slati naoruzane brodove.

Svrha svega je da se dode, uspostavi glavna baza operacija (Nexus) i onda se polako pocinje sa osnovanjem kolonija, uspostavom prvih kontakata itd. Zasto bi brod koji je zamisljen kao "tip of the spear", znaci onaj koji prvi ide u nepoznato i pokusava uspostaviti prijateljski kontakt bio naoruzan? Ionako da naides na neku neprijateljsku civilizaciju, nebi ti jedan ili dva topa na Tempestu nista pomogla, a mogla bi poslati krivu sliku.

I da, Nomad nije "sluzbeno" vozilo Pathfindera. Na njega usput naides.

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #154 : 01. Travanj, 2017., 16:53 »
Eto onda da i ja dodam: Kada je slana ekspedicija u Andromeda galaksiju sve je bilo divno i krasno, te su postojala 8 unaprijed određena habitata pogodna za život, a Nexus je trebao biti centralna baza za kolonizaciju. Tempest nije borbeni brod već uber brz istraživački brod za Patfindera, a Nomad nije borbeno vozilo već kolonijalno radno vozilo.
Stvari su u redu, a problemi su se desili tijekom njihovog 600 godišnjeg putovanja te se u Andromedu doselio još netko osim njih - da ne spolilam dalje, priča drži vodu.
Ako netko želi stalno tražiti dlake u jajetu a ne uživati u igri - OK, njegova stvar.
Iiti naravno oni drugi koji ne igraju a "sve znaju", ali njihova mišljenja su nebitna, samo tup odjek sa bespuća interneta.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #155 : 03. Travanj, 2017., 12:33 »
https://www.youtube.com/watch?v=YJARrs0hrZQ

Brat Joe je dao 6/10 i potvrdio moje riječi. Za fanove Bioware-a i fanove njihovih RPG igara, ovo je fail. Za fanboyeve i noviju generaciju koja se ne razumije u to što je Bioware bio, za njih je ovo odlično. Ali čak i da ste idiot koji je dao 60E za nedovršen proizvod 7/10 je maksimala neka. Devetke i desetke? Idiot ste :D

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #156 : 03. Travanj, 2017., 12:42 »
Zar stvarno moraš nazivati nekoga idiotom zato što se ne slaže sa tvojim mišljenjem :( Svatko ima svoj osobni stav u vezi nečega, molim te drži se kvalitetne diskusije bez etiketiranja, jer tvoje razmišljanje o igri ne čini se bolje ako usput pljuješ po osobama kojima se igra sviđa.

I ne, nisam nikakav fanboj koji staje u obranu igre, ni meni se ne sviđa smjer s kojim je igra krenula, no to opet nije razlog za vrijeđanje osoba kojima se ova igra sviđa.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #157 : 03. Travanj, 2017., 13:52 »
@iris94

Odrasti čovječe.
Znam hrpetinu fanova trilogije koja je 25+ godina u gamingu koji hvale igru unatoč očitim manama i kažu da je ovo stari dobri Mass Effect.
Nema potrebe nekog nazvat idiotom, samo zato, jer si si ti posložio u glavi da ćeš ti dat 60€ samo za apsolutnu igretinu bez mane.

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #158 : 03. Travanj, 2017., 14:07 »
https://www.youtube.com/watch?v=YJARrs0hrZQ

Brat Joe je dao 6/10 i potvrdio moje riječi. Za fanove Bioware-a i fanove njihovih RPG igara, ovo je fail. Za fanboyeve i noviju generaciju koja se ne razumije u to što je Bioware bio, za njih je ovo odlično. Ali čak i da ste idiot koji je dao 60E za nedovršen proizvod 7/10 je maksimala neka. Devetke i desetke? Idiot ste :D

Jedini "idiot" ovdje si, cini se, ti.  :thumbs:

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #159 : 03. Travanj, 2017., 14:10 »
Nemoj njega dirat brate ON ima trgovinu elektronske opreme i curu poznatog youtubera brate mora da je u pravu  :ave:

OT: Otkako je vani baš niš ne gledam previše i ne osvrćem se previše, sudit ću kad odigram i prođem cijelu sam.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #160 : 03. Travanj, 2017., 14:11 »
@delight353 imaš opomenu pred ban!

*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #161 : 03. Travanj, 2017., 14:17 »
Dajte ljudi razmislite prije nego nešto napišete...
Victory loves preparation

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #162 : 03. Travanj, 2017., 15:31 »
https://www.youtube.com/watch?v=YJARrs0hrZQ

Brat Joe je dao 6/10 i potvrdio moje riječi. Za fanove Bioware-a i fanove njihovih RPG igara, ovo je fail. Za fanboyeve i noviju generaciju koja se ne razumije u to što je Bioware bio, za njih je ovo odlično. Ali čak i da ste idiot koji je dao 60E za nedovršen proizvod 7/10 je maksimala neka. Devetke i desetke? Idiot ste :D

Ti si stvarno nadišao sam sebe, pa čak i svoje prijašnje komentare.
Predlažem da se preseliš na index, dnevno i slične kvalitetne sajtove.
Istina, oni raspravljaju o partizanima i ustašama, ali definitivno tvoj nivo komunikacije i argumenata.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #163 : 03. Travanj, 2017., 15:46 »
Ok, hajmo svi malo smiriti strasti. Svatko ima pravo na svoje mišljenje. Nekome se sviđa igra, a nekome se ne sviđa igra. Svatko ima svoje pluseve i svoje minuse po kojima sam ocijenjuje igru.
Ovo sve što je izgovoreno su subjektivni stavovi i mišljenja. I nemojte se vrijeđat jer niste djeca iz vrtića.
Ovo je u stilu: "Vi ste idioti i debili jer ja volim samo crni kruh, a vi jedete raženi..."


Ne vrijeđajte se međusobno zbog vidno subjektivnih stavova jer nismo svi isti i Bogu hvala da je tako jer bi u suprotnom bilo jadno, dosadno i "idiotski".  :hiha2:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #164 : 03. Travanj, 2017., 16:08 »
Okej, teto iz vrtića. :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9