HCL.HR

Mass Effect Andromeda

  • 189 Odgovora
  • 59210 Hitova
*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #105 : 20. Ožujak, 2017., 12:42 »
Izvolite razlog Bioware faila ispod na slici.
Pun qrac jebenih Social Justice Warriora radi za Bioware, umjesto pravih talenata.


*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #106 : 20. Ožujak, 2017., 13:00 »
Ovo je tim koji je napravio Andromedu...



Dali su ti ljudi na oovj gore slici? Sada će se svakakva sranja stavljat po internnetu...

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #107 : 20. Ožujak, 2017., 14:30 »
Imajte na umu da su recenzije napisane za verziju sa konzola koja,
kako se cini, pati od tehnickih problema. Na PC verziji nisam naletio
na bugove koje igraci opisuju. Ne pricam od facama.  :bonk:
Dosta mi je tih rasprava... Igra je sigurno solidna.
Nikakvo revolucionarno cudo koje ce promjeniti industriju.
Svi smo imali prevelika ocekivanja. No, hype nije kriv samo kod Andromede.
Kriv je i u nekim drugim naslovima koje sada ne zelim nabrajati kako ne bih odlazio previse off topic.
Mislim da se stvara preveliki hate oko Andromede koja to bas i nije zasluzila.
Da li je to cash grab naslov? Je, naravno. To smo svi znali cim je igra najavljena.
Ne mozes must iz jedne krave i ocekivati da ce mlijeko iz nje uvijek biti vrhunsko. Puno je usporedba sa CD Projektom i njihovim Witcher serijalom.
Kako je moguce da je jedan daleko manji studio od Bioware, s manjim budetom, stvorio globalni fenomen, a ovi sa silnim milijunima to nisu uspjeli?
Ne znam. Sto ne znaci da bi im kakav Witcher 4, ili spin off bio iste kvalitete. Andromedi treba dati sansu, jer koliko vidim, najcesci minusi su na strani tehnickih poteskoca.

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #108 : 20. Ožujak, 2017., 14:55 »
delight353

A kako god očekivali smo manje više svi da igra bude u kategoriji 90+ , ali  vidim recenzije na netu da ne ide baš tim stopama :(

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #109 : 20. Ožujak, 2017., 15:48 »
delight353

A kako god očekivali smo manje više svi da igra bude u kategoriji 90+ , ali  vidim recenzije na netu da ne ide baš tim stopama :(

Nismo. Ja nisam. Zaista. Bas sam prije kojih mjesec dana s frendom na poslu pricao o tome kako sam totalno uvjeren da Andromeda nece ispratiti originalnu trilogiju. Po meni je to blesavo za ocekivati. Povijest je uciteljica zivota koja nam je nebrojeno puta dokazala pad kvalitete serijala koji imaju XY nastavaka. Na kraju, ne mozes osjecati prema Andromedi isto kao prema originalnoj trilogiji. Drugi setting, druga prica, novi likovi... Mora biti drugacija, jer bi ljudi u protivnom, pak, rekli da je igra copy paste jednog od nastavaka iz trilogije (npr. SW episode 7 - copy paste epizode 4, jest da je druga umjetnost, ali shvacas bit). Ja trenutacno igram trial koji mi se i vise nego svidio. Btw., podrzavam takav trend; "Try before you buy".

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #110 : 20. Ožujak, 2017., 16:25 »
Imajte na umu da su recenzije napisane za verziju sa konzola koja,
kako se cini, pati od tehnickih problema. Na PC verziji nisam naletio
na bugove koje igraci opisuju.

Pa većina recenzija zapravo ne zamjera bugove nego općenito priču, likove, dijalog i sl. To je isto u svim verzijama i nije popravljivo. Fetch questovi isto.

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #111 : 20. Ožujak, 2017., 17:44 »
Imajte na umu da su recenzije napisane za verziju sa konzola koja,
kako se cini, pati od tehnickih problema. Na PC verziji nisam naletio
na bugove koje igraci opisuju.

Pa većina recenzija zapravo ne zamjera bugove nego općenito priču, likove, dijalog i sl. To je isto u svim verzijama i nije popravljivo. Fetch questovi isto.

Ja sam čitao recenziju, ne znam više sa kojeg sajta (što je Google ponudio), gdje su minusi isključivo tehnikalije. Da se razumijemo, ja ne branim Andromedu, a bit koju ovdje želim istaknuti je da smo svi mi poprilično razmaženi što se tiče gejmanja unazad 3-5 godina barem. Teško nas nešto može ostaviti bez daha. Takav se naslov rijetko događa. Andromeda je solidna, ok igra, za one koji žele prošireni Mass effect univerzum (smatram se takvim).

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #112 : 20. Ožujak, 2017., 19:09 »
Covjek je dvije igre ocjenio sa never touch, a te su bile doslovno neigrive.. Kad ocjeni rent ili wait for deep deep sale za PC, to znaci da uzmes igru za 3 eura na nekom popustu nakon godinu dana.. Uglavnom uzas. Samo mi nije jasno kako su nesto tako lose pustili u prodaju.

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #113 : 20. Ožujak, 2017., 19:25 »
Imajte na umu da su recenzije napisane za verziju sa konzola koja,
kako se cini, pati od tehnickih problema. Na PC verziji nisam naletio
na bugove koje igraci opisuju.

Pa većina recenzija zapravo ne zamjera bugove nego općenito priču, likove, dijalog i sl. To je isto u svim verzijama i nije popravljivo. Fetch questovi isto.
To je zapravo i što me brine. Podnio bih te blesave facijalne animacije i poneke bugove, ali stvarno nisam očekivao da će priča/dijalozi biti mediocre.
Čekat ću dok izađe i prelistat još koju recenziju, da ne pričam napamet, ali ovo sve mi se ne sviđa baš.

*

Wolf359

  • n00b
  • 4
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #114 : 21. Ožujak, 2017., 12:21 »
Oni koji su je poput mene preordali več je mogu igrati trebate samo neki VPN program koji ce lokaciju vaseg kompa pokazati ko da je u Americi/Koreji/Hong Kongu.

igram priority one misiju na onom planetu sa letecim stjenama i zadovoljan sam (za sada) animacije likova nisu loše samo postoji mali izbor u kreatoru lika tako da nikako nemogu dobiti izgled svog Sheparda također Ryderi se nemogu uređivat muskom bi dodao vise barade a Sari drukcije oči i frizru :)

Vidjet cu dali če to zadovoljstvo splasnuti ovisi o tome koliko su svijetovi ispunjeni, no po onom sto več znam o igri smisao craftanja su ubili bar djelomično pošto te stvari može samo Ryder koristit

igra mi se vrti u rasponu od 15 do 50 FPSa u rezoluciji 1280x1024 sve na max na konfi Q9950, 8GB, GF 1060 6GB...
« Zadnja izmjena: 21. Ožujak, 2017., 14:59 Wolf359 »

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #115 : 21. Ožujak, 2017., 15:44 »
PS4 Pro Day One Patch - Sara


*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #116 : 21. Ožujak, 2017., 15:46 »
Make everyone sexy and great again :D

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #117 : 21. Ožujak, 2017., 19:25 »
Preordano danas, za jako dobru cijenu - čekam dva dana pa ćemo vidjeti. Ovo niti mogu propustiti niti čekati, jednostavno su ovakve igre ono šta ja tražim i želim. Priznajem da je i Igorov video dao svoj obol.
Nadam se najboljem  :clap:

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #118 : 21. Ožujak, 2017., 20:19 »
Po svemu sudeci igra je teska puska,stvarno sam zelio da ovo ispadne igretina al nista od toga.Recenzije koje sam citao negativno ocjenjuju sve sto je meni bitno pa ja ovo ladno zaobilazim.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #119 : 21. Ožujak, 2017., 22:18 »
PS4 Pro Day One Patch - Sara

(Klikni za pregled slike.)

I would bang her. :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9