HCL.HR

Mass Effect Andromeda

  • 189 Odgovora
  • 59073 Hitova
*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #120 : 22. Ožujak, 2017., 02:47 »
Moj problem je prvenstveno što je Bioware promjenio fokus sa 30-50 sati linearnog gameplaya u hub regijama sa fokusom na priču i karaktere na.......Ubisoftizaciju sa ogromnim mapama gdje žele da 100 sati provedeš na fetch questovima, social justice  questovima, grindanju, craftanju i miningu.

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #121 : 22. Ožujak, 2017., 11:57 »
Moj problem je prvenstveno što je Bioware promjenio fokus sa 30-50 sati linearnog gameplaya u hub regijama sa fokusom na priču i karaktere na.......Ubisoftizaciju sa ogromnim mapama gdje žele da 100 sati provedeš na fetch questovima, social justice  questovima, grindanju, craftanju i miningu.

Agree!

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #122 : 22. Ožujak, 2017., 21:14 »
Po svemu sudeci igra je teska puska,stvarno sam zelio da ovo ispadne igretina al nista od toga.Recenzije koje sam citao negativno ocjenjuju sve sto je meni bitno pa ja ovo ladno zaobilazim.
Tako je, drži se LEGO igri  :thumbs:

*

Wolf359

  • n00b
  • 4
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #123 : 23. Ožujak, 2017., 00:04 »
Animacije likova nisu loše kao što se priča no kreator likova je zbilja siromasan pa sam nakon sto sam izradio 2 lika i započeo par min igrat s njima odlučio sam uzet standardni izgled Rydera. ne mogučnost opremanja suboraca veci je minus meni zbog tolike mogučnosti craftanja

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #124 : 23. Ožujak, 2017., 10:19 »
Po svemu sudeci igra je teska puska,stvarno sam zelio da ovo ispadne igretina al nista od toga.Recenzije koje sam citao negativno ocjenjuju sve sto je meni bitno pa ja ovo ladno zaobilazim.
Tako je, drži se LEGO igri  :thumbs:

Prica je glupa,dijalozi katastrofa,odluke nebitne,igra je smece...
Ti slobodno uzivaj !

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #125 : 23. Ožujak, 2017., 14:55 »
Po svemu sudeci igra je teska puska,stvarno sam zelio da ovo ispadne igretina al nista od toga.Recenzije koje sam citao negativno ocjenjuju sve sto je meni bitno pa ja ovo ladno zaobilazim.
Tako je, drži se LEGO igri  :thumbs:

Prica je glupa,dijalozi katastrofa,odluke nebitne,igra je smece...
Ti slobodno uzivaj !

dilo_trasul; jesi li uopce igru igrao? Presao?  Cemu toliki negativni stavovi?

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #126 : 23. Ožujak, 2017., 15:52 »
Nevjerovatno je kako svi traže da prije nego sudimo igru, platimo 60 eura i tako podržimo stvaranje shit video igara. Platio sam trial, odigrao njega i jako je lagano na osnovu njega zaključiti ostatak igre. Nešto kao Wildlands. Dovoljna je jedna regija da ti već u startu bude jasno kakav je ostatak igre.

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #127 : 23. Ožujak, 2017., 17:35 »
Nevjerovatno je kako svi traže da prije nego sudimo igru, platimo 60 eura i tako podržimo stvaranje shit video igara. Platio sam trial, odigrao njega i jako je lagano na osnovu njega zaključiti ostatak igre. Nešto kao Wildlands. Dovoljna je jedna regija da ti već u startu bude jasno kakav je ostatak igre.

Bravo !

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #128 : 23. Ožujak, 2017., 18:07 »
Tko je volio ostale Mass Effecte, voljet ce i ovu igru. Ja sam nakon 2 dana igranja zadovoljan :)

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #129 : 23. Ožujak, 2017., 19:10 »
Upravo stigla, nakon 15 sati ću stvoriti neko mišljenje, iako sam uvjeren da će biti pozitivno  :thumbs:

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #130 : 23. Ožujak, 2017., 20:55 »
Prezadovoljan sam sa igrom. Naravno da sam oduvijek obožavao Mass Effect serijal i nije ovo na toj razini ali je dovoljno dobra. Jednostavno ne mogu prestati igrati. Nije ova igra zaslužila tako loše kritike nikako.

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #131 : 23. Ožujak, 2017., 23:10 »
Prezadovoljan sam sa igrom. Naravno da sam oduvijek obožavao Mass Effect serijal i nije ovo na toj razini ali je dovoljno dobra. Jednostavno ne mogu prestati igrati. Nije ova igra zaslužila tako loše kritike nikako.

Nije. Igra je stvarno dobra. Također sam zadovoljan s onime što vidim.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #132 : 24. Ožujak, 2017., 14:45 »
Mislim da se nismo razumili momci. Igra je ono sasvim ok i zadovoljavajuća. Zato i ima i više nego dobre ocjene. Drži se na oko 7.5 u prosjeku što uopšte nije loše. Above average. Više je fora što su napustili fanove taktičkih rpg igara da dobiju kežual "istražuj ogromne planete" ekipu. Navikli smo od Bioware-a da im je svaka igra objektivno 9/10 minimalno gdje se držiš za glavu koliko je story dobar. Nešto što već godinama ne mogu da postignu i se vidi po tome što im je stara ekipa napustila studio. "Dovoljno dobro" nije ok za Bioware i studio takvog kalibra. Daj mi najbolje ili get lost.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #133 : 24. Ožujak, 2017., 20:29 »
Pišate, ne može ME ne valjat  :kava:. Uspio sam nekako preskočit sve propagandne materijale tako da kada je napokon krenem igrat bit će savršeno iskustvo  :clap:.

*

kroon

  • *
  • 17
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #134 : 25. Ožujak, 2017., 07:08 »
Evo u igri sam već oko 10 sati i mogu vam reći da je igra bomba.! Neznam zašto se stvorila negativna slika, to je mass effect i sve je super,par bugova koji se ni neprimjete, story baš kakav treba biti, grafika solidna rpg dio čisto dobar, combat super, ma ljudi moji ono kad dođeš na tempest i upoznavanje sa posadom bolesno dobro. Baš me zanima šta je smeće u ovoj igri.?  Šta su ljudi očekivali.?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9