HCL.HR

Mass Effect Andromeda

  • 189 Odgovora
  • 59411 Hitova
*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #180 : 10. Travanj, 2017., 16:26 »
Uzeh Andromedu. U pocetku mi je bila onako cudna,izmorili me oni dijalozi prvih par sati igranja ali sada je druga prica. Sto se tice ovih facijalnih animacija neke su zaista lose napravljene medjutim nista pretjerano strasno. Volim SF i ova igra mi je odlicna, zao  mi je sto nisam igrao prijasnje serijale. Uglavnom veoma pozitivni dojmovi na ME Andromedu, neke lose stvari koje sam citao u nekim recenzijama  o ovoj igri nemaju veze sa stvarnoscu, poneki recezenti su jednostavno presubjektivni.
« Zadnja izmjena: 11. Travanj, 2017., 01:51 Ministry of Sound »

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #181 : 10. Travanj, 2017., 21:16 »
Uzeh Andromedu. U pocetku mi je bila onako cudna,izmorili me oni dijalozi prvih par sati igranja ali sada je druga prica. Sto se tice ovog facijalnih animacija neke su za ista lose napravljene medjutim nista pretjerano strasno. Volim SF i ova igra mi je odlicna, zao  mi je sto nisam igrao prijasnje serijale. Uglavnom veoma pozitivni dojmovi na ME Andromedu, neke lose stvari koje sam citao u nekih recenzijama  o ovoj igri nemaju veze sa stvarnoscu, poneki recezenti su jednostavno presubjektivni.

Ja bih rekao razmaženi... Uživaj u vožnji po Andromedi. Opusti se, ne brzaj i samo polako prati sve što se događa.

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #182 : 11. Travanj, 2017., 02:24 »
Da, stvarno treba igrat polako, u toku igre morao sam se s Eosa vracat na Nexus da bi obavio neke razgovore i sporedne misije umjesto da sam ih prije odradio.
Treba malo vremena da se pohvataju mehanike gameplay-a, poslije ide lakse.
Igra nije bas jednostavna a posebno mi se svidio onaj development i research program, mozes nabrijavat absolutno sve.
Takodjer dva NPC-a koje vodis sa sobom su od velike koristi posebno u borbi protiv onih nakaza kettova. Nemam nekih zamjerki na igri, odlicna i zabavna SF avantura

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #183 : 11. Travanj, 2017., 18:18 »
Da, stvarno treba igrat polako, u toku igre morao sam se s Eosa vracat na Nexus da bi obavio neke razgovore i sporedne misije umjesto da sam ih prije odradio.
Treba malo vremena da se pohvataju mehanike gameplay-a, poslije ide lakse.
Igra nije bas jednostavna a posebno mi se svidio onaj development i research program, mozes nabrijavat absolutno sve.
Takodjer dva NPC-a koje vodis sa sobom su od velike koristi posebno u borbi protiv onih nakaza kettova. Nemam nekih zamjerki na igri, odlicna i zabavna SF avantura

To nije igra za djecu da je jednostavna, slobodno igraj polako glavnu kampanju koja je jako zanimljiva, a side misije ostavi za kasnije. Čitaj Codex i Journal da ti bude sve jasno, jer se nastavlja na odigrane događaje. Mehanike se polove nakon 10 tak sati. Poslije prolaska glavne kampanje igra ostaje i dalje jednako divna i zanimljiva jer se priča i nakon uklanjanja glavnog negativca nastavlja, a opasnost od Kett-ova je i dalje prisutna. Side questovi postaju glavni i stvarno se osjećaš kao istraživač u novoj galaksiji. Sklapanje odnosa i politika su posebna priča. Stvarno divno iskustvo od igre, posebno za igrače kao ja koji preferiram Star track, SW tematiku i općenito SF teme, a manje fantasy svjetove.

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #184 : 11. Travanj, 2017., 18:24 »
@toma
Koliko sati imas na njoj?

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #185 : 11. Travanj, 2017., 21:38 »
@toma
Koliko sati imas na njoj?

Ne znam točno 45-50 možda. Nisam vidio na PS4 da bilježi negdje vrijeme u igri, ali uzeo sam je u preorderu (23.03) i svaki dan 2-3 sata otprilike
« Zadnja izmjena: 11. Travanj, 2017., 21:40 toma_hr »

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #186 : 25. Travanj, 2017., 18:46 »
Kakvo je stanje na konzolama, tocnije na ps4 (ne pro nego obicni) ? Planiram ga uzeti ali sam cuo da pati od tehnickih problema.

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #187 : 26. Travanj, 2017., 17:14 »
Kakvo je stanje na konzolama, tocnije na ps4 (ne pro nego obicni) ? Planiram ga uzeti ali sam cuo da pati od tehnickih problema.

Ja ću ti odgovoriti kad se nitko drugi ne javlja. Ne pati od tehničkih problema nakon patcha 1.05 (PS4, za ostalo ne znam).
Ja igram od D1, sada imam 82% i 75 sati, te sam riješio većinu bitnih stvari.
Glavna misija je jako dobra i traje više-manje 35 sati. Ne da je jako dobra, nego je predivna i uzbudljiva. Ne znam kad mi se desio zadnji puta da odvalim do pola dva u noći jer nisam mogao stati.
Kad se završi glavna misija, igra ne završava i ostaje jednako dobra ako ne i bolja. Kreću Loyaliti misije, priče se isprepreču, oslobađate planete od Kettova, rješavate zavrzlame, pobune i bitke izmedju klanova.
Tko voli Star Wars tematiku - to je to. Za mene druga igra svih vremena nakon, naravno, The Witcher 3.

Žao mi je ljudi koji vole tu tematiku, a donjelli su mišljena temeljem razmaženih youtubera.

 

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #188 : 26. Travanj, 2017., 18:00 »
Hvala na odgovoru. Mislim da si me nagovorio da ju kupim. Pozdrav. :)

Odg: Mass Effect Andromeda
« Odgovori #189 : 10. Svibanj, 2017., 19:38 »
Stigao update 1.06 koji donosi rješenje skoro svih manjih bagova koje sam primjetio!
Šteta jedino da sam na 90 % igre. Tko će dočekati DLC  :fpalm:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9