HCL.HR

Medal Of Honor

  • 215 Odgovora
  • 35584 Hitova
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #105 : 16. Srpanj, 2010., 22:38 »
Da se kvotam sa drugog foruma.  :hiha:

Citat: Grim Teh Reaper
Odigrao par partija, i sada slobodno mogu reći da je igra katastrofa, smeće neviđeno. Kao prvo, oružja u igri nemaju apsolutno nikakav recoil, te su ista, makar jedno AR, a drugo SMG (AK-47 je isti kao AK-74u, a jedno je assault rifle, a drugo SMG). Pobogu, čak su stavili u istu kantu M4 i Ak-74u. Isto tako, balistika oružja je apsolutno nikakva (s obzirom da je ovo nekakva kopija BC2, ogromni minus). Zvukovi oružja su također katastrofa, sve zvuči prigušeno, ali s velikim basom (ne znam što su htjeli s time postići), i ne može prepoznati koje je oružje koje, jer sva skoro isto zvuče. Nisam mogao vjerovati kada sam primjetio da puške imaju totalno drukčiji zvuk kada se puca iz ramena, i kada se puca na ADS, što ih je puklo u glavu da takvo nešto naprave, ali zbilja.

Vozila, točnije Bradley (vjerujem i ostala, ako će ih uopće biti) je izgledom skroz kopiran iz BC2, ali samo po tome. Upravljanje s njime je blago rečeno nemoguće, zvuk pucanja više zvuči kao lupanje žlicom u tavu, te ga se uništi sa 2 rakete. Atmosfera u igri je nikakva, sve izgleda jadno, zvuk je kao što sam rekao nikakav, za razliku of BC2 ovdje okoliš nije uništiv, tako da još jedan minus. Dizajn likova je užasno smiješan (cerio sam se na Talibane, a ameri, sa naočalima, FFS), a ragdoll je užasno zbugiran.

Igra je isto tako užasno zbugirana, toliko je zubgirana da čak ni chat ne radi, igrao sam oko 30 min i naletio sam na toliko količinu bugova, da ih nisam više mogao sve izbrojati. Bilo bi sve to uredu pošto je ovo beta, kada bih ja znao da će oni ovo srediti, ali s ozbirom što je DICE (koji radi na MOH MP-u) napravio sa Bad Company 2, sumnjam da će popraviti ikoji bug koji je sada u beti, tako da će svi ovi bugovi najvjerovatnije ostati. Iskreno, nikada još nisam vidio igru s tolikom količinom bugova.

FFS, plače mi se, a ja sam još mislio napraviti preorder na igru.  :(

Pored CoD-a i BF-a, ovoj igri je zasigurana propast. Nema šanse da dam 350 kn, kada za tu cijenu mogu dobiti naprema ovoj, bogovske igre.

Zbilja ne znam kada sam zadnji put igrao ovoliko lošu igru. Još se samo nadam da i SP nisu upropastili. :(
« Zadnja izmjena: 16. Srpanj, 2010., 22:42 Grim The Reaper »
“They say marriages are made in Heaven. But so is thunder and lightning.” - Clint Eastwood

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #106 : 17. Srpanj, 2010., 03:11 »
BF: BC2 >>>>>> MoH

 :piva: :piva:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #107 : 17. Srpanj, 2010., 08:17 »
Zaista očekivao sam bolju igru...jednostavno nema ono nešto i nemože se uspoređivati sa ostalim multy. igrama u žanru.Ja ionako očekivam dobro single iskustvo...

*

Aska

  • *
  • 31
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #108 : 17. Srpanj, 2010., 08:58 »
Evo, nakon par sati igranja da i ja dam svoj dojam.
Igra je u beta fazi, mislim da je to važno za napomenuti. Nadam se da će do izlaska promjeniti neke stvari.

Dakle, beta nam nudi dvije mape, ulice razrušenog Kabula gdje se možemo napucavati uz team deathmatch i dolinu (zaboravio joj ime) koja je više orijentirana na izvršenje ciljeva. TDM je kao i svuda timsko napucavanje, pa tko prvi pobije više onih drugih pobjedi. U dolini imamo veću mapu koja se postepeno otvara kako američki tim uništava kojekakve ciljeve i time napreduje prema kraju mape. Naravno, talibani ih moraju zaustaviti u tome i odnose pobijedu ako Ameri ne prođu sve blokade i unište protuavionsku obranu kako bi uživali u preletu eskadrile F-18. U ovoj mapi napadački tim ima potporu u obliku Bradley oklopnog vozila, na kojeg mogu zasjesti dva igrača, jedan u ulozi vozača i upravitelja glavnim topom (pričaj mi o Rambu), a drugi na protupješadijsku strojnicu na kupoli. Naravno, oklopnjak je namijenjen potpori iz daleka jer lako pada kao žrtva RPG-a, ali se na serverima često vidi kako ga ljudi zapeljaju ravno u akciju te izgube za nekoliko sekundi.
Osim toga, imamo povećanje ranka što nam donosi kojekakve novosti za klasu kojom igramo, tipa novih optika, više municije ili novih oružja, ali se beta ne može pohvaliti velikim izborom naoružanja (M4, M16, M249, M14, AK47, AKM74, SVD, PKM, sačmarica, i svima draga MP7) pa se nadam da će konačna verzija imati barem 10 puta više oružja. Ne tražim da budu sva u balansu pa da imamo jedno oružje koje brzo puca, jedno koje je precino, jedno sa velikom snagom i jedno koje je ujednačeno. Neka bude sličnih u karakteristikama, naravno s obzirom na stvarna, samo neka ih bude mnogo, jer ipak je veći užitak pucati sa svojim najdražim oružjem nego sa nekim kojeg ima svaki seljak (da li je puno što tražim AUG A3?). Također imamo različite oblike potpore u obliku minobacača, avionskih napada ili krstarećih projektila koje dobijemo kao nagradu za kill streakove, prelete UAV-a ili support koji svima u blizini da punu municiju (korisno ako se brani neka točka na mapi).

Svi govore o pucanju, kako sucksa jer nema recoila. Naravno, ostao sam malčice razočaran jer sam od MoH-a očekivao više. U staroj medalji su imali jedno jako efektivno rješenje. Name, za one koji se ne sjećaju, tamo je ciljnik cijelo vrijeme bio u središtu slike i nije se širio, iliti smanjivao preciznost usred pucnjave ili kretanja nego je cijela slika skakala. Tako sam dobio dojam da stvarno u rukama držim nešto što se rita dok puca te se moralo boriti sa oružjem ako smo htjeli precizno usmjeriti rafal od 20 metaka. Ovjde oružje trza samo kao animacija za vrijeme pucanja, a meci se rasipavaju ovisno o pozi, kretanju i trajanju rafala, više u stilu CoD-a. Nešto recoila ima ako gledamo niz nišan, ali mislim da bi moglo biti i jače. Nadam se da će ovo popraviti do konačne verzije, no čak i ovako mi ne smeta previše. No smeta mi što teške, 12 mm strojnice postavljene na nekim mjestima na mapi trebaju 20-ak čistih pogadaka da bi ubile metu, za razliku od onih u stvarnom svijetu kojima je jedan dovoljan za nekoliko ako ima recimo eksplozivno punjenje ili su ljudi dovoljno dobri da se stanu jedan iza drugoga.

Jedan problem koji sam primjetio je da nigdje ne piše iznos latencije iliti pinga, a pretraživać za servere je jednostavno brutalan. Popis se malo vidi malo ne vidi, scrollanje je nemoguće jer nas i najmanji pomak pretraživača odnosi na kraj popisa, filteri ne funkcioniraju (nadam se trenutno) kao ni listanje po popunjenosti, pingu, mapi... Problem s latencijom je taj što je dovoljno nekoliko metaka da bi ubili protivnika, no u večini slučajeva se nađete u situaciji da ispucate cijeli saržer na nekoga da bi on umro, ili ispalite nekoliko metaka na protivnika samo da bi on umro nekoliko sekundi kasnije bez nekog očitog razloga. Također bi trebalo prpraviti listu koja ispisuje najnovije killove jer je potpuno zbunjujuća. Prilikom povezivanja na servere igra ne reagira trenutno nego nakon cca 10 sekundi, što je zbunjujuče koliko i frustrirajuće, te se zna dogoditi da se veza na server izgubi bez ikakvog razloga ili danog objašnjenja (zadovoljio bi se sa "lost connection with server").

Grafički igra izgleda jako slično FB:BC2, ako se dobro sjećam čak radi i na istom engineu. No okoliš se ne može uništavati, osim drveća ili drvenih dasaka na nekim prozorima. Nije nešto revolucionarno, ali ide u korak s današnjim standardima i vizualno je ugodna oku. Problem sa ragdollom se (nadam) tiču bete, ali nekada je zabavno gledati kako tijelo mrtvog protivnika izlijeće iz zaklona i leti preko cijele mape.

Sve u svemu, igra je zabavna. Kao veteran Hard Core moda iz COD4, jedva čekam da se ovaj mod počne vrtiti i na serverima MoH-a, mislim da bi tako igra postala još zanimljivija. Ovisi koliko će sadržaja imati konačna verzija, ali slobodno mogu reći kako je konkurencija ostalim velikim multiplayer naslovima poput Modern Warfare 2 ili novog Battlefielda. Nije savršena, ali nije ni puno gora od ostalih naslova, a još nas mnogo očekuje do izlaska konačne verzije.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #109 : 17. Srpanj, 2010., 10:40 »
Ja sam odigrao jedno 5-6 rundi zaredom, nije mi se ni jednom rusila igra. Glede nekakvih dojmova, a ono, treba jos neke stvari doraditi, ali u globalu je zabavna igra. Gotovo isti MW2 te BC 2, tak da ce standarna publika zeljna mreznog napucavanja biti mislim vecinom zadovoljna.
Sumnjam, koliko god MW2 bio loš, ovo je pecto puta lošije. Ni do koljena MW2, a kamoli BC2.

posto neam prevelikog iskustva u MP napucavanju, mogu samo reci da mi je igra ok. Igrao sam MW2 koji mi se nije cinio nista previse boljim od ovog. Za BC2 ne znam jer ga nisam igrao. Al mi je cudno kako moze biti lose ako je i BC2 i MoH multiplayer radio isti developer :solidus:
The greatest teacher, failure is.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #110 : 17. Srpanj, 2010., 11:18 »
Postajte nekakve skrinse u temu za njih...
Nije valjda da niš ne slikate

Da vidimo bar kakva je grafika
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #111 : 17. Srpanj, 2010., 11:32 »
Nisam uzimao SS-ove, ali mogu reći da je grafika lošija od BC2, a dizajn oružja je naprosto smiješan:



@Aska:

Zaboravljaš da DICE radi na mutliplayeru, pogledaj BC2, najveće bugove iz bete nisu ispravili i igru u pustili u pogon, nakon toga masa patcheva i još dan danas nije sve patchano. S time da MoH ima pecto puta više bugova nego BC2 u beti, a i neke stvari poput recoila i balistike se neće popraviti. Ova igra apsoulutno nikako neće konkurirati MW2 i BC2, zato jer je, puno gora od njih. Što drugo za reći, nego zasigurana propast.
“They say marriages are made in Heaven. But so is thunder and lightning.” - Clint Eastwood

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #112 : 17. Srpanj, 2010., 11:34 »
Plus tome
Ovaj MoH je sramota za serijal.

MoH je prije bio ono simbol jebote, postavljao standarde u pucačinama. A ovo danas je loša kopija BF-a i CoD-a.

Zvuk u igri je katastrofalan. Neznam, nakon Bad Company 2, ova igra fakat izgleda smješno, nedorađeno, bez potencijala.

I mape su kao ogromne, ali mi se čini da više slobode imaš u jebenom CoD-u nego ovdje.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Aska

  • *
  • 31
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #113 : 17. Srpanj, 2010., 12:08 »
Meni se grafički čini u redu, možda i bolje od BFMC2, koliko sam ga igrao. Istina, zvuk je koma zbog basova, kada se dobije level up ili nešto slično bass jednostavno razdere bubnjiće, jako neugodno. Ali je bolje izveden od BF-a što se tiče pucanja u zatvorenom prostorima i slično. U BF-u mi smeta što se nalaziš u nekakvoj šupi a stvari ječe ko da si u katedrali.
Nije tako loše kao što svi govore.


Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #115 : 17. Srpanj, 2010., 14:04 »
Na kojoj si rezoluciji i detaljima igrao? Prema skrinsima grafički izgleda jako loše. :wildboy:
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #116 : 17. Srpanj, 2010., 15:12 »
Grafički izgleda isto, ako ne i lošije nego meni cod4 na low rezi i medium postavkama. Bar prema ovim skrinovima od Aska. :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Aska

  • *
  • 31
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #117 : 17. Srpanj, 2010., 15:20 »
Na kojoj si rezoluciji i detaljima igrao? Prema skrinsima grafički izgleda jako loše. :wildboy:

OMG, tek sam sad vidio. Izgleda da Fraps u kombinaciji sa image shackom jako skreše izgled slike. Max detalji i 1680x1050. Moram priznati da ovako izgleda fakat koma. Možda je stvar kvalitete, a možda se to toliko ne primjeti dok je slika u pokretu :S

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #118 : 17. Srpanj, 2010., 15:38 »
Evo mojih screenova...high detalji, jedino su sjene na medium.


The greatest teacher, failure is.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #119 : 17. Srpanj, 2010., 15:39 »
Kada bude airstrike jel vama efekt bude piskeliziran, onako kao u igrama koje su izašle 03-04? Postavke su med-high pa zato pitam.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9