HCL.HR

Medal Of Honor

  • 215 Odgovora
  • 35585 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Medal Of Honor
« : 09. Veljača, 2010., 03:08 »
Nevjerovatno mi je da za ovu igru još nije otvorena tema, pa da malo napravimo hypa. Dakle dolazi nam novi Medal Of Honor iz serije, bez nekakvog podnaslova, tj. barem zasada se nezna ništa o njemu. U suradnji EA La i DICE-a MoH-a nam dolazi u modernom okruženju, to je i nekakav reeboot serijala. Igrinu single player kampanju će pokretati visoko modificirani Unreal Engine 3, dok će se za mulitplayer pobrinut Frostbite Engine (poznat iz Battlefield serijala). Radnja je smiještena, kako je već rečeno u modernom vremenu usred Afganistana.



Igra izlazi 30. Rujna 2010. godine za PC, XboX 360 i PS3, pa evo dva videa:

Teaser 1:
http://www.youtube.com/watch?v=emOR1lcXaCs

Trailer 1:
http://www.youtube.com/watch?v=C3VLXGMACzs

Sad nam samo preostaje čekanje, novog uzbudljivog FPS-a u modernom ratovanju, te nam je za vidjeti dal može nadmašiti MW2 i nadolazeći B2: BC2, u svakom slučaju čeka nas uzbudljivo "ratovanje"  :hug
« Zadnja izmjena: 19. Veljača, 2010., 21:03 wyzard »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Medal Of Honor [working title]
« Odgovori #1 : 09. Veljača, 2010., 12:00 »
zadnji medal of honor koji je nešto valjao radio je upravo tim koji se kasnije dijelom formirao u infinity ward. tako da od ovoga ne očekujem mnogo, bad company 2 idejom i izvedbom zasad izgleda puno bolje. a prodajne rezultate mw2 neće nadmašit ni za pet godina.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Medal Of Honor [working title]
« Odgovori #2 : 09. Veljača, 2010., 14:11 »
Nevjerovatno mi je da za ovu igru još nije otvorena tema, pa da malo napravimo hypa.

Ja sam je mislil otvoriti već prije par dana i jučer ali sam odustal svaki put jer bi se sjetil gdje je smještena radnja i kako je time uništen moj doživaljaj MOH-a  :wildboy:
Daleko od toga da ne vjerujem u igru ali novo doba pomalo mi narušava onaj stari feeling ove igre...
Vidjet ćemo
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Medal Of Honor [working title]
« Odgovori #3 : 09. Veljača, 2010., 15:18 »
Neznam, imam neki dojam da bi moglo ovo i dobro ispast. Posebice posto DICE radi samo mulitplayer komponentu dok EA radi singleplayer.
The greatest teacher, failure is.

Odg: Medal Of Honor [working title]
« Odgovori #4 : 09. Veljača, 2010., 23:31 »
ovu igru sigurno igram, već se vidi u traileru da će igra rulati \:D/

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medal Of Honor [working title]
« Odgovori #5 : 10. Veljača, 2010., 00:59 »
Mislim da će to ipak bit as iz rukava, nisam toliko pesimističan kao čarobnjak, ali meni nikad MOH nije podbacio, štoviše ovaj zadnji je mnogo kvalitetan i dosta me iznenadio.

*

ddoxy

  • **
  • 203
Odg: Medal Of Honor [working title]
« Odgovori #6 : 10. Veljača, 2010., 04:06 »
Sve bolje od boljeg...neka uspije gdje je CoD s MW2 podbacio, i nek ponudi ono kaj nam BF sa BC2 uskraćuje.
Iskreno rečeno, MoH serijal u originalnosti i količini ZABAVE te uvlačenju u svoj svijet još nijedna igra nije potukla od doba MoH na PSX.

Previše vremena je prošlo od izlaska zadnjeg dijela, u to puno vremena kaj su imali, nadam se da je kvalitetno uloženo.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medal Of Honor [working title]
« Odgovori #7 : 10. Veljača, 2010., 05:23 »
Pa i nije baš toliko dugo prošlo, od Airborna je točno 3 godine razlika između njega i novog MoH-e

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Medal Of Honor [working title]
« Odgovori #8 : 10. Veljača, 2010., 10:02 »
MoH serijal u originalnosti i količini ZABAVE te uvlačenju u svoj svijet još nijedna igra nije potukla od doba MoH na PSX.

jedini originalni MoH je prvi nastavak. od kada postoji COD serijal MoH se samo šlepa za njim i to bezuspješno. već vidim da će ovaj novi nastavak biti kopija modern warfarea. tak da ne znam o kakvoj ti to originalnosti pričaš.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Medal Of Honor [working title]
« Odgovori #9 : 10. Veljača, 2010., 10:30 »
Slažem se, zato se i pribojavam novog MOH-a  :wildboy:
Jednostavno mu ne pristaje moderno doba.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medal Of Honor [working title]
« Odgovori #10 : 15. Veljača, 2010., 15:22 »
Ja mislim da sve ove nove poznate i dokazane sada već bivše WW2 pucačine su s pravom napravile sve redom spin off u serijalima, mislim da je stvarno već WW2 iscjeđen do maksimuma, te da svakim novim samo odbija igrače i ne pridonosi nekoj kvaliteti, dok s modernim ratovanjem igre su dobile na zanimljivosti, jer je to vrijeme još neistraženo, dok ako se nekome to ne sviđa, za njega je tu novi COD7 koji je vrlo vjerovatno smješten u Vijetnamu također jednom relativno neistraženom području.

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Medal Of Honor [working title]
« Odgovori #11 : 18. Veljača, 2010., 13:34 »

Odg: Medal Of Honor [working title]
« Odgovori #12 : 18. Veljača, 2010., 14:07 »
Znao sam da ce biti jače od moderna 2

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medal Of Honor [working title]
« Odgovori #13 : 18. Veljača, 2010., 15:22 »
Ti il se opameti u tim svojim postovima, il nemoj postat dok ne odrasteš. Kak si znao, od kud je bolje, ta igra opće nemora ni izać, mogu je odgodit, može bit bolja, može bit najgori fps u posljednih godina, sve je relativno, al sorry ti znaš, pa se ispričavam  :ave:

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Medal Of Honor [working title]
« Odgovori #14 : 18. Veljača, 2010., 15:24 »
On je vidoviti milan pa po par skinova odmah vidi kvalitetu igre. :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9