HCL.HR

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  • 760 Odgovora
  • 196108 Hitova
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #660 : 26. Rujan, 2015., 09:48 »
inaće zazirem od pljuvanja igara na netu, vodim se logikom da su ukusi različiti ali sam se u ovu igru toliko razočarao da moram to reći. rijetko odustajem od igre bez da ju dovršim ali ova je jedna od njih. priča je glupost, open world bezličan i prazan, hrpetina malih gluposti koje uništavaju dojam o gameplayu...

neznam, možda zato jer sam kranuo igrati nakon Witchera koji me razmazio, ali ovo je baš jedno veliko razočaranje, najveće ove godine...
idem se primiti Mad Maxa...

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #661 : 26. Rujan, 2015., 11:17 »
Meni je Metal Gear savršen, nemam nikakvih zamjerki. Nisam ga puno igrao, negdje sam na 10% jer nemam vremena ali igra mi se sviđa i oduševila me. Sigurno ću je prelazit ovu a i sljedeću godinu. (Imam svega 4h tjedno vremena za gaming :wildboy: )

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #662 : 27. Rujan, 2015., 20:00 »
inaće zazirem od pljuvanja igara na netu, vodim se logikom da su ukusi različiti ali sam se u ovu igru toliko razočarao da moram to reći. rijetko odustajem od igre bez da ju dovršim ali ova je jedna od njih. priča je glupost, open world bezličan i prazan, hrpetina malih gluposti koje uništavaju dojam o gameplayu...

neznam, možda zato jer sam kranuo igrati nakon Witchera koji me razmazio, ali ovo je baš jedno veliko razočaranje, najveće ove godine...
idem se primiti Mad Maxa...

donekle si upravu, igra je u biti jednolična, ima te story misije, no sve je dosta pametno sakriveno i ljepo umotano sa tim letanjem oko tih par baza ili pointova gdje treba napravit ovo ili ono...
no igra mi je nekako zanimljiva pa ju igram, bugova baš nisam primjetio

i taj svijet baš i nije nešto prevelik...... nit se tu šta ima previše istraživat

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #663 : 01. Listopad, 2015., 06:14 »
Čeka me 30. misija, osječam opet borbu protiv SKulavog i njegovih.

Sad sam se nakon snajperista i one četvorice kad napadaju onog mog dedu kod srušenog helikoptera - skroz ispraksirao. Bitno im je pobječ iz videokruga, naručiti AIR SUPPORT ATTACK i dokrajčiti ih launcherom. :clap:

I da, pomalo već postaje dosadno, iako priča mi drži vodu i pratim ju. Nekako i nebih išao na side misije, samo priču do kraja, ali uzimam si sve više ljudi da mogu razviti sve gadgete i oružja.

Naravno - moj "kev kev šnjof šnjof" mi je najbolji buddy, mislim najviše mi odgovara na misijama :hug


Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #664 : 01. Listopad, 2015., 10:47 »
Sada se malo zezam free roam jer sam sve prekucao,Afganistan sam naucio napamet dok u Africi jos uvijek uspjevam naletiti na pokoji kamp koji nisam prije vidio al mislim da cu igru brzo odjebat i malo kad ohladim ponovo prekucat.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #665 : 02. Listopad, 2015., 13:55 »
Igra li netko mozda FOB misije na PC?

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #666 : 02. Listopad, 2015., 15:00 »
Kolko Afganistan ima side op misija? Zelim da rijesim sve prije nego sto krenem u Afriku.

Random pitanje, da li obavljate sve misije u main ops-u? Meni su samo ostale one gdje moram fultonat ona oklopna vozila jer nisam imao zadnji upgrade.

Btw, misjia 9 Backup Back down je bol u guzici, doslovno sam tri trilijuna puta restartovo da dobijem s-rank.. :wildboy:

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #667 : 02. Listopad, 2015., 15:52 »
Ja ih imam oko 60 i nisam ih jos sve otkljucao, a i neces moci rijesiti sve side op misije odmah jer ce se neke misije otkljucati tek kada odradis dio posla u Africi.


*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #668 : 05. Listopad, 2015., 07:03 »
Ja sam nakon cca 10 pokušaja uspješno riješio velikog robota Saleta, kako se već zove, misija 31 :D

Odlična borba, već sam mislio odustati jer me uvijek nešto zezne, ili sam sebe skucam u provaliju, ili me muči onaj bug ili glitch sa sprint gumbom, ili jednostavno prejak je bio.

Još sam dobio S rank, neznam na koju foru.

S rank sam dobio samo u jednoj misiji, koliko sam skužio to dobiješ kad završiš misiju bez da ikoka kokneš ili fultoniraš?


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #669 : 05. Listopad, 2015., 07:09 »
To je bila dobra misija, ali uopće nije bila teška. Trčao sam i bacao sam se na sve strane i gađao sam ga s rocket launcherom.

Igra mi je sada uninstallirana, no planiram joj se vratiti kada stigne Metal Gear Online 3 u Siječnju 2016...

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #670 : 05. Listopad, 2015., 09:43 »
Ja sam točno ginuo 7 puta dok nisam skužio par stvari na koje se mora paziti:

- da ona eksplozivna "brda" koja izađu iz zemlje nesmiješ dirati dok ne eksplodiraju, a ako te okruže, ostaneš u sredini dok ne eksplodiraju

- kad "Sale" skoči na brdo i puni laser, nemožeš mu pobječi bježanjem, tek skrivanjem iza brda.

- kad "Sale" skače ispred tebe, i dobiješ onaj "refleks" mod - brzo moraš pogoditi dječaka u štramplama "aka psycho mantis" inače si odmah mrtav.

Kad na to paziš, uz dozu sreće može se proči.

Mene je baš sreća držala kad sam ga savladao, ostane mi da mu skinem samo jednu malenu crticu, i taman više nemam raketa, i gad me gadno ozljedi sa bičem i brdima jer sam opet fulao sprint tipku, tj glitch. Plus bio je iza mene odmah.

I najednom kraj, gotov je, nemam pojma jel ga helikopter skinuo, možda quiet sa snajperom ili sam sebe sa bičem pošto sam bio kod njega. :clap:


Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #671 : 05. Listopad, 2015., 10:05 »
Ja sam uletio u tenk u drobi po njemu,unisti ga,nadjem drugo oklopno vozilo i pucaj ! pizdarija kako je lako bilo :)

*

LiquidSnake

  • *
  • 6
  • War has changed
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #672 : 06. Listopad, 2015., 17:02 »
decki jel se mozete vi joinat na server ja nmg neznam dal je do mene ili serveri jos uvijek ne rade ali vidim da dosta njh igra

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #673 : 07. Listopad, 2015., 06:02 »
opa, jučer čini mi se uđem u jednu glavnu misiju, valjda 36 - kad ono ponavljanje - uništiti 3 ista satelita za komunikaciju, ali startaš bez ikakve opreme.

Čini mi se da za vikend ide MGS na uninstall, neda mi se baš toliko ponavljati misije. Izgleda da ju neću niti završiti, trenutno joj spuštam ocjenu, meni je 8/10

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #674 : 07. Listopad, 2015., 10:46 »
U jednoj od kucica imas opremu za komunikaciju i bombe na stolu,usunjas se u tu kucu bacis bombu na tu opremu i bjezanija...misija gotova,u biti te misije koje se ponavljaju netrebas igrat meni se zadnja misija otvorila nakon sto sam izgradio mother base na full.Sta ja znam ja jos igram nije mi dosadila jer nemam sta drugo igrat :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9