HCL.HR

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

  • 760 Odgovora
  • 196151 Hitova
*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #690 : 05. Studeni, 2015., 17:30 »
Yep i meni je igra pocela fantasticno,uzivao igrajuci onda postane same old same old,odigrao nekih 30-35 misija,isto se kao i ostali vratio Witcheru i zavrsio novu W3 expanziju,ceka se F4 jos al W3 je 90% GOTY bar meni.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #691 : 11. Studeni, 2015., 22:17 »
Trenutno uživam u igri tek sam na epizodi broj 12,ali sam resio jedno 40 side ops misija,i primetio sam jednu stvar,da mi se ponekad clanovi određenog tima razbole i lvl tog istog tima opadne,postoji li neki način da se to spreči?

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #692 : 12. Studeni, 2015., 05:06 »
Ja sam u zadnje vrijeme zapostavio Metal Gear. Ne znam u početku mi se jako svidio a sada... ne znam.
Igra je savršena i gameplay i grafika su izvrsni nego postao mi je frustrirajuć i težak. :chair:
Mislim da ću na pauzu od Geara do 2016

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #693 : 12. Studeni, 2015., 21:05 »
Prešao epizodu broj 12, imresioniran sam,nikad nisam video bolju scenu u video igrama,nadam se da ce biti jos takvih dobrih  scena :piva::clap::mrgreen:

Presao epizodu broj 30. I imam sve upitnike oko glave, ne znam zbog cega skull face zeli uraditi to sto zeli, zbunjuje me kako prica, nekako sve u nekom prenesenom znacenju.
« Zadnja izmjena: 22. Studeni, 2015., 02:32 hacksor1234 »

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #694 : 06. Prosinac, 2015., 20:16 »
Ljudi zapeo sam i ne mogu otkljucati misije 45. i 46. :wildboy:
znam da za misiju 45 moram resiti side op 150 i da za njega postoje odredeni uslovi
spasio sam quiet u 11 misiji
nemam butterfly na emblemu
imam full bond s njom
ona je batle ready
samo nisam dobio scenu emmerichovog izbacivanja,dobio sam dve kasete s njegovim ispitivanjem oko virusa i posle nista,cak sam i resio par side opsova
molim pomoc

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #695 : 06. Prosinac, 2015., 20:43 »
Upoce ne razumijem zasto se to ljudima desava, odradi koji side op nezz.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #696 : 06. Prosinac, 2015., 21:49 »
Uspesno reseno,ostala zadnja misija,kad predem napisacu svoje utiske o igri

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #697 : 12. Siječanj, 2016., 18:59 »
Konačno prva vijest o MG Online 3 za PC...
Čini se da danas kreće kratko beta testiranje i uskoro bi svi mogli zaigrati MG Online!




Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #698 : 13. Siječanj, 2016., 15:12 »
Što se tice mojeg misljenja malo sam i zaboravio
Svidela mi se jako u pocetku,prica mi je savrsena i kraj je dobar i malo zbunjujuc zato sto otvra neka nova pitanja za mgs 1
Ali me je razocaralo sto je konami pozurio izdavanje igre pa smo dobili osakaćeni chapter 2 sa dosta ponavljajucih misija nedovrseni kraj i izostanak chaptera 3
Da je to ubaceno ovo bi bila prava igretina
Pred kraj mi je postalo jako monotono pošto sam radio sve side opsove
ocena pa recimo 86/100 po meni

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #699 : 14. Siječanj, 2016., 19:51 »
Ima li zainteresiranih za MGO? Ako ima neka me dodaju na steamu.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #700 : 14. Siječanj, 2016., 19:55 »
Ja sam za, ali ne sad odmah. Trenutno rješavam neke igre.


I profil ti ne funkcionira na Steamu. Dodaj ti mene.

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #701 : 16. Siječanj, 2016., 11:56 »
POZDRAV
Igra li ko MGS5 online na PS4 ? moj psn je sonicfox93

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #702 : 16. Siječanj, 2016., 11:59 »
POZDRAV
Igra li ko MGS5 online na PS4 ? moj psn je sonicfox93
Nije ti MGS V online. To je zasebni dio Metal Gear Online 3. Ja ću igrati na PCu, ali ne znam jesu li cross platform serveri...


Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #703 : 14. Ožujak, 2016., 12:16 »
Konačno da i ja napišem nešto! Kao dugoročni fan serijala MGS, moram reći da mi ovaj nekako ne ide u sve to. Igrica je super, mislim da je trenutno najjača stealth igrica na tržištu, ali nema ono nešto što mi je imao svaki MGS do sad. Cijela igrica se svodi praktički na preslušavanje kazeta uz tu i tamo koju cutscenu. Razočaravajuće jer sam navikao na dugačke cutscene u prijašnjim dijelovima. Chapter 2. mi je dosadio jer ima hrpa misija koje se ponavljaju samo se podiže težina nivoa, smiješno. Igrica se zakomplicirala do bola, što je možda i dobra stvar jer možemo očekivati nastavak (barem se nadam).
Bossovi su mi jako loši, ni približno kao u prošlim dijelovima. Imam osjećaj da je sve sfušareno nabrzinu samo da se nešto izbacvi što prije od strane Konamija, Chapter 1. još ajde, ali chapter 2. bzvz.
Mislim da sam ipak malo razočaran jer sam stvarno dugo očekivao (od MGS4) "nešto" od ovog nastavka. Da se razumijemo, igrica je dobra, ali mi ne ide u MGS serijal.
Ako baš moram neku ocjenu, neka 8/10 bi bila.
Intel Core i9-10850K
Asus Rog Strix Z490A-Gaming
64GB Corsair Vengeance RGB Pro 3200mhz
Sapphire RX 7800XT Nitro+ 16GB
M.2 SSD Adata SX8200 Pro - 2TB
4TB WD Red
Lian Li 011 Dynamic XL
Corsair HX850 80 Plus Platinum Modular
Corsair iCUE H150i Elite

www.reverbnation.com/gregzeyeKT

Odg: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
« Odgovori #704 : 20. Ožujak, 2016., 19:21 »
Konačno da i ja napišem nešto! Kao dugoročni fan serijala MGS, moram reći da mi ovaj nekako ne ide u sve to. Igrica je super, mislim da je trenutno najjača stealth igrica na tržištu, ali nema ono nešto što mi je imao svaki MGS do sad. Cijela igrica se svodi praktički na preslušavanje kazeta uz tu i tamo koju cutscenu. Razočaravajuće jer sam navikao na dugačke cutscene u prijašnjim dijelovima. Chapter 2. mi je dosadio jer ima hrpa misija koje se ponavljaju samo se podiže težina nivoa, smiješno. Igrica se zakomplicirala do bola, što je možda i dobra stvar jer možemo očekivati nastavak (barem se nadam).
Bossovi su mi jako loši, ni približno kao u prošlim dijelovima. Imam osjećaj da je sve sfušareno nabrzinu samo da se nešto izbacvi što prije od strane Konamija, Chapter 1. još ajde, ali chapter 2. bzvz.
Mislim da sam ipak malo razočaran jer sam stvarno dugo očekivao (od MGS4) "nešto" od ovog nastavka. Da se razumijemo, igrica je dobra, ali mi ne ide u MGS serijal.
Ako baš moram neku ocjenu, neka 8/10 bi bila.

Slažem se s tobom u potpunosti. Osobno, gameplay je najbolji u serijalu, a sve drugo pada u vodu, kao da ne pripada MGS serijalu. Malo dosadnjikava i nezavršena priča, a tako veliki hype je bio nakon završetka Ground Zeroes-a, te isto tako i likovi koji su za razliku od prijašnjih nastavaka, nezanimljivi. Nedostatak cutscena, ne baš kao MGS4, ali opet malo više nego što ih je sad. Chapter 2 je trebao biti nastavak priče iz chapter 1 (cap. obvious),a oni napravili ponavljanje misija na težem nivou, nešto kao subsistence, i naravno side ops, koji su tehnički jedna te ista misija.
Sve u svemu, jako dobra igra, ali i dalje se ne može približiti starim nastavcima ( MGS 1-3 ).

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9