HCL.HR

Mighty No. 9

  • 29 Odgovora
  • 9597 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Mighty No. 9
« : 02. Rujan, 2013., 22:57 »

Mighty No. 9 spiritualni je nasljednik Mega Mana

Official Mighty No. 9 Kickstarter Trailer

Kampanja uspješna, u dva dana milijun dolara prikupljeno. Jedva čekam prvi gameplay video i ako je suditi po konceptualnim crtežima, mogla bi ovo biti lijepa igra. Moderni Mega Man, to ne može biti nikako loše. Jel itko donirao za igru?

Odg: Mighty No. 9
« Odgovori #1 : 02. Rujan, 2013., 23:09 »
Vidio sam, al nisam donirao. :mrs:

Moglo bi biti dobro,,,
ali vidjet ćemo,

#dobarPost

Odg: Mighty No. 9
« Odgovori #2 : 03. Rujan, 2013., 07:31 »
A simpatičan je art, doslovno ništa više se ne može komentirat :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Mighty No. 9
« Odgovori #3 : 03. Rujan, 2013., 10:07 »
Megaman, moze moze  :D
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Mighty No. 9
« Odgovori #6 : 21. Ožujak, 2014., 19:11 »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Mighty No. 9
« Odgovori #7 : 22. Ožujak, 2014., 06:37 »
Spiritualni nasljednik Mega Mana, Mighty No. 9 ima gameplay video

Mighty No. 9 GDC Video

Ja sam jako nahajpan na ovo.

+1
Izgleda jako fino.
Zx serijal sa DS-a mi je jedan od najdrazih.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Mighty No. 9
« Odgovori #8 : 31. Svibanj, 2014., 13:53 »
VIDEO: Pogledajte kako napreduje izrada Mighty No. 9

https://www.youtube.com/watch?v=q1iEFfOBP1o

Izgleda savršeno za handheld, ali drago mi je da će izaći za sve moguće platforme.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Mighty No. 9
« Odgovori #10 : 03. Siječanj, 2015., 16:10 »
Dobio na mail upravo odgovor od njihovog Q/A supporta da bi igra trebala izać "sometime in April this year" i da će uskoro biti dostupna na steamu, pa da malo rivajvam temu

Službeno je potvrđeno da će igra izać za sve konzole (PC (Windows, Mac, Linux), PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, Wii U, PS Vita and Nintendo 3DS) ali još nisu objavili po kojoj cijeni. Na forumima je natuknuto da će bit i DLC-ova s vremenom

Jedan duži video, na kraju je boss bitka pa ako si netko ne želi spojlat nek gleda do 22:30

www.youtube.com/watch?v=BTTbMq47S0c

Ja nemogu dočekat ovo, samo da ne useru s tim DLCovima a imam filing da budu....

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Mighty No. 9
« Odgovori #11 : 03. Siječanj, 2015., 16:43 »
To za DLC, imaju totalno neke čudne planove i stvarno bi mogli usrat motku s time.

Što se videa tiče, sviđa mi se prikazano, lijep umjetnički stil, ali mi se čini kao da nedostaje malo više detalja u pozadini koji bi digli atmosferu na razinu više.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Mighty No. 9
« Odgovori #12 : 03. Siječanj, 2015., 17:20 »
Slažem se, ali ovo su sve beta snimke tako da će vjerojatno ušmikat to sve još malo. Ali nebi se bunio ni da ostane ovakvo grafički, ako nakrcaju previše efekata malo će se izgubit taj retro feel.

A što se tiče DLCa, jedini koji sam ja vidio je onaj u kojem se dobije novi level i igrivi(?) lik imena "Ray" (što onima koji su igrali MM Zero znači nešto, meni ništa) i da će bit besplatan nakon što igra izađe. S tim da nisam shvatio dal je to novi boss ili isključivo novi igrivi lik, ili boss koji postane igriv ili nešto treće. Jedan portal piše jedno a neki drugi portal drugo.

Postoji i kratki teaser trailer za "Potential Bonus DCL" o kojem osim tog trailera nisam našao nikakav info (osim da nije povezan s ovim Ray).

Ma, lako za DLCove ako će bit estetske prirode ili par levela više-manje. Ako će se putem dlc-a dobit POLA IGRE ili ability nekakav to je već druga priča.

Tek sad sam ubro da je šef tog Comcept studija koji radi igru Keiji Inafune, koji i je idejni tvorac Megamana. To je baš ogroman plus svemu.
« Zadnja izmjena: 03. Siječanj, 2015., 17:22 Mzehn »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Mighty No. 9
« Odgovori #13 : 03. Siječanj, 2015., 18:56 »
Ako se ne varam, taj Potential Bonus DCL je bio ukomponiran u postojeću Kickstarter kampanju i imali su nešto zasebno s PayPalom za voicover i svašta nešto gdje sam se pogubio.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Mighty No. 9
« Odgovori #14 : 05. Siječanj, 2015., 11:29 »
Mali članak

www.youtube.com/watch?v=iANf0ExRL50

Ako ništa potvrda da će biti ugodno igranje na tastaturi :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9